Autor Wątek: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Mallorcą!  (Przeczytany 37187 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline GrubSon

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location: Barcelona
  • Wiadomości: 837
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2010r.
  • 100% mężczyzn nie zauważa kingkonga na zdjęciu
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wizyta w szpitalu.
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 04, 2011, 13:38:58 »
Aż mi łezka się zakręciła w oku  :'( Naprawdę masz wielkie serducho i za to masz mój szacunek :)

Pewnie niejeden "gwiazdor" olałby takie spotkanie, albo kazałby sobie zapłacić (nawet za autograf).
Prawda , niektórzy się za takie gwiazdy uważają że szkoda gadać.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wizyta w szpitalu.
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 06, 2011, 16:02:21 »
Piękna sprawa, strzel gola Realowi. Świetny filmik, czekam na mecze.

Offline Real_Leon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Łęczyca
  • Wiadomości: 111
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2011r.
  • Hala Madrid ! ! !
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wizyta w szpitalu.
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 08, 2011, 19:01:12 »
czekam mocno, mocno, mocno na następny odcinek :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wizyta w szpitalu.
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 10, 2011, 22:33:12 »
No pisz dalej :D

Offline SasukeKamil

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 500
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.01.2009r.
  • O.R.S.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wizyta w szpitalu.
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 11, 2011, 19:37:20 »
Fajna kariera. Zdecydowanie jedna z lepszych na forum. ;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - zapraszam, moje flagi. :)

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wizyta w szpitalu.
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 16, 2011, 11:40:42 »
Czekamy... na dalsze losy Tuncaya

Offline Real_Leon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Łęczyca
  • Wiadomości: 111
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2011r.
  • Hala Madrid ! ! !
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wizyta w szpitalu.
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 28, 2011, 17:32:50 »
nie wiecie co się dzieje z Bujo ?... zawiesił kariere ?

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wizyta w szpitalu.
« Odpowiedź #287 dnia: Luty 28, 2011, 18:31:02 »
nie wiecie co się dzieje z Bujo ?... zawiesił kariere ?
jak kuurwa jego mać nie pisze to chyba zawiesił nie ?

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wizyta w szpitalu.
« Odpowiedź #288 dnia: Luty 28, 2011, 19:00:52 »
jak kuurwa jego mać nie pisze to chyba zawiesił nie ?
MC co ty taki agresywny? :)

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wizyta w szpitalu.
« Odpowiedź #289 dnia: Luty 28, 2011, 20:08:42 »
Już napiszę, przepraszam za tak długą nieobecność, ale pożyczyłem PES-a koledze, a sam go z kompa usunąłem bo mi się coś zj**ało i nie mogłem wczytać save'ów i nie mogłem zrobić reinstalki bo płyty nie miałem :). Ale na szczęście po 3 tygodniach już mam i wznawiam pisanie ;). Może napisze coś jeszcze dziś lub jutro.

Offline Real_Leon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Łęczyca
  • Wiadomości: 111
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2011r.
  • Hala Madrid ! ! !
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wizyta w szpitalu.
« Odpowiedź #290 dnia: Luty 28, 2011, 20:53:38 »
jak kuurwa jego mać nie pisze to chyba zawiesił nie ?

to nie miejsce na takie gadki więc trochę kultury ziomek ;p

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wizyta w szpitalu.
« Odpowiedź #291 dnia: Marzec 03, 2011, 14:25:01 »
Stan trenera Lillo poprawia się, ale ze szpitala wyjdzie najwcześniej za tydzień. Choć wyglądało to strasznie i wszyscy obawialiśmy się co stanie się z naszym trenerem okazało się, że ten zawał nie był taki straszny. Może to dziwnie brzmi, bo to jednak zawał, ale na prawdę lekarze rokują, że życiu trenera nie zagraża żadne niebezpieczeństwo i wraca powoli do zdrowia.. Długo myślałem o Juanie, było mi strasznie go żal. Chłopak jest wiernym fanem Almerii, a nie może pójść nawet na jej mecz.. i jest to mój zagorzały kibic. Nie sądziłem, że kiedyś będę czyimś idolem, sam miałem w pokoju od groma plakatów Leo Messiego, ale nie myślałem, że kiedykolwiek dostąpię takich laurów. Myślałem też o meczu z Realem.. w końcu to już za tydzień, będzie bardzo trudno wygrać z Królewskimi, nawet jeżeli gramy u siebie. Trudno będzie nam zatrzymać Ronaldo i spółkę przed dojściem do naszej bramki.. oby się nam udało. W sumie zremisowaliśmy z dumą Katalonii więc z Realem też będziemy próbowali coś ugrać. Jednak trzeba żyć tym co jest tu i teraz, a gramy przecież już w niedzielę z Osasuną. Nie jest to co prawda drużyna maści Barcelony, czy Realu, ale nie należy jej lekceważyć. Jeżeli chcemy walczyć o najwyższe cele nie możemy z nimi stracić punktów. Mam nadzieję, że niesieni dopingiem naszych kibiców na własnym stadionie wygramy ten mecz. Jesteśmy podbudowani po meczu z Atletico, roznieśliśmy ich, to prawda, ale czy nie był to chwilowy przebłysk? Czy potrafimy tak zagrać z każdym? Oby tak. Mam nadzieję, że będę miał od teraz więcej szans na grę. Póki co trenuje z nami trener Frederic, dziwne jest to, że mieliśmy tylko wczoraj rozruch przedmeczowy, a przez cały tydzień nie trenowaliśmy. Powiedział nam co prawda, że należy się nam odpoczynek po meczu z Atletico, ale boję się żebyśmy nie dostali zadyszki z Osasuną..

Nadeszła niedziela, całkiem jak na Hiszpanię chłodne popołudnie. Przyszedłem na stadion o 15, o 16 zaczyna się mecz. Ździwiło mnie trochę to, że na stadionie było malutko kibiców, cóż.. może nie po prostu nie chciało się im iść na mecz z 13. zespołem Primera Division. Wszedłem do szatni, a za mną jeszcze paru zawodników. Zacząłem przebierać się w sprzęt. Wszyscy byli w dobrych nastrojach. Byliśmy faworytami tego spotkania i wygraliśmy ostatnio 3:0 z Atletico. Szczęście kolegów udzieliło się i mi, chciałem jak najszybciej wyjść na boisko i zacząć grać. Wkrótce pojawił się trener Frederic.

- Witam panowie, jak samopoczucie?
- Bardzo dobre! - krzyknęli wszyscy chórem.

Trener chyba jednak wiedział co robi odwołując wszystkie treningi w tygodniu, chciał abyśmy byli świeży na mecz. Udało mu się. Wszyscy byli wypoczęci w 100% i gotowi do gry. Trener podszedł do tablicy i zaczął rysować kółka symbolizujące zawodników i omawiać kto gdzie gra i co ma robić. Doszedł do środka pola.

- Tuncay!
- Tak? - spytałem.
- Środek pomocy! Masz rozprowadzać piłki na skrzydła i wychodzić do gry obrońcom. Próbuj uderzać jak masz miejsce.

Wysłuchałem pilnie instrukcji trenera. Potem przekazał je napastnikom i wygonił nas na rozgrzewkę. Wyszliśmy na boisko.. trybuny nie były pełne tak jak zawsze.. widać było puste miejsca. Czyżby kibice odpuścili sobie ten mecz z powodu pogody? Jest raptem 10 stopni i już im za zimno? No cóż.. trzeba chyba to uszanować, w końcu to Hiszpania. Przystąpiliśmy do ćwiczeń, ja głównie dorzucałem piłki na głowę dla napastników. Po tym i innych zajęciach ruszyliśmy w stronę ławki.

Staliśmy już ustawieni na swoich pozycjach. Zaczynaliśmy my. Rozległ się pierwszy gwizdek. Ruszyliśmy do boju. Od razu zagrano do mnie, w mgnieniu oka doskoczyło do mnie 3 piłkarzy gości, na szczęście zdążyłem podać piłkę koledze. Pierwszy kwadrans staraliśmy się wyczuć przeciwnika, podawaliśmy do siebie mozolnie, czasem zrobiliśmy zwód i znowu rozegranie piłki. Wreszcie przeprowadziliśmy bramkową akcję. Była to 18' minuta meczu. Zszedłem na skrzydło, dostałem podanie od Crusata, podbiegłem kawałek skrzydłem po czym zobaczyłem wbiegającego w pole karne Goitoma. Zagrałem prostopadle obok obrońców, a on na raty zamienił podanie na bramkę. GOL! 1:0 dla nas!

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Podbudowani golem dalej oblężaliśmy bramkę gości. Niestety bez skutku, do przerwy prowadziliśmy 1:0. Jednak jeżeli chcemy wygrać musimy dorzucić co najmniej jeszcze jedną bramkę. Osasuna na pewno będzie grać lepiej po przerwie. Trener Frederic pochwalił naszą dotychczasową grę i powiedział abyśmy teraz starali się zmęczyć przeciwnika grając dokładnymi podaniami i nie dając przejąć futbolówki. Ruszyliśmy zmotywowani na drugą część spotkania.

Rozpoczęła Osasuna. Od razu wyprowadzili bardzo groźną akcję, na szczęście bramkarz był na posterunku. O dziwo bardzo szybko zadaliśmy drugi cios, w 55' minucie dostałem piłkę ze skrzydła i zauważyłem ponownie wbiegającego w pole karne Goitoma. Zagrałem do niego piłkę, a ten ponownie na raty pokonał bramkarza gości. GOL! 2:0!

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Po tym golu Osasuna jakby się załamała.. nie atakowała już prawie w ogóle. Próbowała bardziej dowieźć tylko 2-bramkową porażkę do końca. W 73' minucie sędzia techniczny uniósł tablicę. Miałem zejść z boiska, na moje miejsce wszedł M'bami. Zostałem pożegnany gromkimi oklaskami.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

73' - Zmiana: M'bami

Resztę spotkania obejrzałem z ławki rezerwowych. Wynik nie uległ już zmianie i zasłużenie wygraliśmy ten mecz 2:0!

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Goitom 18' 55' (Almeria)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Gazeta Marca oceniła mnie w tym meczu wraz z Henokiem Goitomem na 7.5 co było najlepszą oceną wśród wszystkich zawodników!

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Po tym spotkaniu awansowaliśmy na 4. miejsce w tabeli, które jest najwyższym w historii klubu.. coś niesamowitego.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Super_Mario

  • Gość
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Osasuną!
« Odpowiedź #292 dnia: Marzec 03, 2011, 14:39:08 »
Ciąg dalszy nastąpił. Zagrasz w następnym meczu z Realem i pokonacie ich (ale będzie ciężko) :) Strzel gola, albo chociaż zrób asystę dla trenera i dla Juana :)

Mecz bardzo dobry w Waszym wykonaniu, chociaż wiem że z Osasuną bardzo trudno się gra. Nie wiem jak jest z systemem gry, ale chyba Ci asyst nie przyznają :( Szkoda tych interwencji bramkarza i strzałów na raty, tak byś miał 2 asysty. Ale dobrze jest, najwyższa ocena na spółę z Goitomem :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Osasuną!
« Odpowiedź #293 dnia: Marzec 03, 2011, 15:23:52 »
już czekam na dalszą część :)

Offline sebav18

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2010r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Osasuną!
« Odpowiedź #294 dnia: Marzec 03, 2011, 15:27:24 »
Miło się czytało.... ale się urwało :(
Dawaj mecz z Real'em teraz i opisz go !!

Offline Real_Leon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Łęczyca
  • Wiadomości: 111
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2011r.
  • Hala Madrid ! ! !
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Osasuną!
« Odpowiedź #295 dnia: Marzec 03, 2011, 16:47:20 »
jest, JEST, JEEEEEEST ! ! ! Tuncay wraca !... i to w jakim stylu, gratuluje asyst :)

Offline gumiaszek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Pieckowo
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.04.2010r.
  • : )
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Osasuną!
« Odpowiedź #296 dnia: Marzec 03, 2011, 17:16:45 »
Dobry mecz :) Mam tego samego Scor`a :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
ale go w domu biją kablem bez przewodowym

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Osasuną!
« Odpowiedź #297 dnia: Marzec 03, 2011, 18:26:56 »
Witaj Bujo, dobry mecz rozegrałeś przeciwko Osasunie. Szkoda, że Cię trener dość szybko zdjął z boiska bo w końcu mogłeś coś ustrzelić w tym meczu bo w pozycja ofensywnego pomocnika do czegoś zobowiązuje.Jeżeli Almeria zagra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie to będzie wielka sensacja ale na razie nie ma o czym mówić bo ciężko Ci będzie pociągnąć cały sezon ten klub. Masz zamiar spędzić więcej czasu w tym klubie czy po sezonie planujesz jakieś przenosiny ?:)

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Osasuną!
« Odpowiedź #298 dnia: Marzec 03, 2011, 19:11:59 »
Witaj Bujo, dobry mecz rozegrałeś przeciwko Osasunie. Szkoda, że Cię trener dość szybko zdjął z boiska bo w końcu mogłeś coś ustrzelić w tym meczu bo w pozycja ofensywnego pomocnika do czegoś zobowiązuje.Jeżeli Almeria zagra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie to będzie wielka sensacja ale na razie nie ma o czym mówić bo ciężko Ci będzie pociągnąć cały sezon ten klub. Masz zamiar spędzić więcej czasu w tym klubie czy po sezonie planujesz jakieś przenosiny ?:)

To zależy od propozycji, jest w końcu okienko zimowe za chwilę i być może, ale nie na pewno coś się zmieni :).

Offline gumiaszek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Pieckowo
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.04.2010r.
  • : )
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Osasuną!
« Odpowiedź #299 dnia: Marzec 03, 2011, 19:17:27 »
To zależy od propozycji, jest w końcu okienko zimowe za chwilę i być może, ale nie na pewno coś się zmieni :).

do Sivasspor`u ;D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
ale go w domu biją kablem bez przewodowym

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Osasuną!
« Odpowiedź #299 dnia: Marzec 03, 2011, 19:17:27 »