Autor Wątek: Reprezentacja Polski by kmiron#10  (Przeczytany 91590 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - Kadra
« Odpowiedź #340 dnia: Luty 11, 2012, 12:32:45 »
Coś mi się wydaje, że teraz po podziałce na kariery klubowe i reprezentacyjne zaintersowanie zupełnie spadnie :-/ W ogóle akurat ten aspekt podziału uważam za bezsensowny, wystarczyło na managery i zwykłe. Teraz raczej nikt tu nie zajrzy. Zobaczę, czy warto dokańczać tę karierę, jeśli nie, zacznę pisać jakimś klubem. Mam przeczucie, że dział "reprezentacyjne" umrze śmiercią naturalną.

tym bardziej, że kariery reprezentacyjne zawsze miały jakieś mniejsze zainteresowanie aniżeli klubowe... taki los :(

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Polska by kmiron#10 - Kadra
« Odpowiedź #341 dnia: Luty 11, 2012, 12:35:21 »
Zgadzam się z tobą. Teraz zainteresowanie spadnie, bowiem wiele ludzi będzie przesiadywać w poddziale " Kariery klubowe ". No cóż, ale u mnie zawsze miałeś czytelnika i nic raczej tego nie zmieni :).

Co do samego posta to widzę, że kibice oczekują wiele od naszych piłkarzy. Mam nadzieję, że się na nich nie zawiodą. Pierwszy mecz grasz z Brazylią.. Trochę szkoda, bowiem szanse na zwycięstwo są marne, a taka porażka na start może zupełnie wybić z rytmu naszych kopaczy..

Pozdrawiam :).

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Już w Sao Paulo
« Odpowiedź #342 dnia: Luty 11, 2012, 20:33:27 »
Ja na pewno będę Ci komentował. :)

Kadra na Mundial bez niespodzianek. :) Szkoda tylko, że nie poleci Rybus, bo naprawdę go lubię. Dobrze, że Piszczek wyleczył kontuzję i w spotkaniu z Chinami wystąpi. :) Z niecierpliwością czekam na pierwszy mecz Polaków. Będzie bardzo trudno, bowiem "biało-czerwoni" zmierzą się z Brazylią.

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Polska by kmiron#10 - Już w Sao Paulo
« Odpowiedź #343 dnia: Luty 11, 2012, 22:41:27 »
Coś mi się wydaje, że teraz po podziałce na kariery klubowe i reprezentacyjne zaintersowanie zupełnie spadnie :-/

Naucz się pisać dla siebie. ;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Już w Sao Paulo
« Odpowiedź #344 dnia: Luty 11, 2012, 22:59:40 »
Gdybym pisał zupełnie dla siebie, moja kariera miałaby końcówkę .docx. Nie zależy mi zbytnio na komentach, ale fajnie, jak ktoś wchodzi ;)



Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Już w Sao Paulo
« Odpowiedź #345 dnia: Luty 12, 2012, 00:32:46 »
Pamiętaj, że we mnie masz stałego czytelnika. Są osoby na tym forum, którym zawsze będę komentował. Ty do tej grupy się zaliczasz. :)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - Już w Sao Paulo
« Odpowiedź #346 dnia: Luty 12, 2012, 00:38:31 »
widzisz, masz już co najmniej 5 stałych bywalców, a jestem pewien, że będzie komentowało jeszcze więcej osób - czekamy na mundial! ;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Już w Sao Paulo
« Odpowiedź #347 dnia: Luty 12, 2012, 00:47:23 »
Dzięki chłopaki :) Mundial zagram, bo kariera ma 23 strony, a wszystko przez cały czas było podporządkowane tym Mistrzostwom. Tylko muszę poczekać, aż otrzymam nowe stroje, które wykonuje dla mnie Daro (jeszcze raz dzięki).



Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Polska by kmiron#10 - Już w Sao Paulo
« Odpowiedź #348 dnia: Luty 12, 2012, 01:07:08 »
Gdybym pisał zupełnie dla siebie, moja kariera miałaby końcówkę .docx. Nie zależy mi zbytnio na komentach, ale fajnie, jak ktoś wchodzi ;)

Rozumiem ciebie, ale sam mi to pisałeś, więc doradziłem ci twoją radą.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Polska by kmiron#10 - Już w Sao Paulo
« Odpowiedź #349 dnia: Luty 12, 2012, 01:15:35 »
Mało osób będzie odwiedzało to subforum, więc zainteresowanie karierą pewnie spadnie.
" border="0

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - Już w Sao Paulo
« Odpowiedź #350 dnia: Luty 12, 2012, 01:19:37 »
jestem ciekawy jakie będą te nowe stroje ;) na moją prośbę paru kitsmakerów też wykonało fantasy Polski, ale do PES'a 12 i niestety nikt nie potrafi przekonwertować do 6 ;(

Offline match11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.01.2011r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Już w Sao Paulo
« Odpowiedź #351 dnia: Luty 12, 2012, 10:00:45 »
Ja dopiero wraca ale będę tu regularnie zaglądał :D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polska by kmiron#10 - Już w Sao Paulo
« Odpowiedź #352 dnia: Luty 12, 2012, 10:51:49 »
No co Ty gadasz. Ja zawszę tutaj zajrzę, takiej kariery aż szkoda zostawiać. ;)
Presja, presja... To jest to, czego najbardziej można się obawiać przy polskiej reprezentacji. W eliminacjach wszystko pięknie, ładnie, a jedziemy na takie EURO i wdupiamy wszystko co się da, Boruc jest najlepszym piłkarzem we wszystkich trzech meczach, a żeby był nim bramkarz to już w ogóle mistrzostwo świata.  Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Trzymam kciuki ;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Już w Sao Paulo
« Odpowiedź #353 dnia: Luty 12, 2012, 15:38:28 »
Przede wszystkim wielkie podziękowania dla Daro, który wykonał dla mnie te wspaniałe cudeńka.

__________________________________________________________________________________________________________

Nowe szaty Króla(ów)

Pierwszego dnia pobytu w Brazylii zawodnicy Reprezentacji Polski nie próżnowali. W godzinach popołudniowych zaprezentowane zostały stroje, w jakich nasi wystąpią podczas zbliżającego się Mundialu. Trykoty zaprojektowała firma Nike, która ubiera Kadrę od 2009 roku. Co ciekawe, na koszulkach nie pojawi się godło, które zwyczajowo widniało na piersi (mostku ::)) naszych Reprezentantów, ale orzełek, jaki dał Kazimierzowi Deynie i spółce srebrny medal Mistrzostw Świata w 1974, oczywiście z dodaną koroną, aby nie przypominał godła PRL. Czy to pomoże zawodnikom w odniesieniu podobnego sukcesu, jak 40 lat temu? Wiemy jedno - nowy ubiór Polaków niezwykle przypadł nam do gustu. Prezentacja odbyła się na stadionie Rua Javari, na którym nasi piłkarze przygotowują się do turnieju. Stroje założyli Artur Boruc, Wojciech Szczęsny, Adrian Mierzejewski i Marcin Wasilewski.





Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Polska by kmiron#10 - Prezentacja strojów
« Odpowiedź #354 dnia: Luty 12, 2012, 16:39:04 »
Stroję bardzo mi się podobają. Widzę, że pokierowałeś się tym co było 40 lat temu :). Wtedy Polacy odnieśli wielki sukces, ale czy teraz są na to szansę? Hmm, myślę, że są, ale nie takie duże. Wydaję mi się, że najlepsza ósemka mistrzostw była by już wielkim sukcesem, choć oczywiście oczekuję od ciebie więcej :).

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Polska by kmiron#10 - Prezentacja strojów
« Odpowiedź #355 dnia: Luty 12, 2012, 17:12:19 »
stroje mi sie podobają i mam nadzieje, że osiągniesz w nich podobny sukces jak 40 lat temu nasza Reprezentacja. Mam nadzieje, że pokażesz na tym turnieju pazur i czekam na dalsze info ;)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Polska by kmiron#10 - Prezentacja strojów
« Odpowiedź #356 dnia: Luty 12, 2012, 18:22:17 »
Przypadły mi te stroje do gustu. Każdy komplet mi się podoba. Ciekawy wzór na stroje domowe i wyjazdowe. Oby Polscy gracze odnieśli w tych strojach sporo sukcesów!

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Prezentacja strojów
« Odpowiedź #357 dnia: Luty 12, 2012, 19:42:09 »
Bardzo piękne stroje. Teraz liczyć na sukces z 74 roku. Oby Polsce powiodło się. Chociaż z grupy wyjdźcie :D

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Prezentacja strojów
« Odpowiedź #358 dnia: Luty 12, 2012, 20:14:50 »
stroje bardzo ladne, w barwach polski takie jakie powinny byc zawsze, a nie jakies w innych dziwnych kolorach. turniej w brazylii zapowiada sie imponujaco, mam nadzieje ze uda wam sie go wygrac, bo w takich strojach to nie wypada.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Prezentacja strojów
« Odpowiedź #359 dnia: Luty 12, 2012, 20:28:25 »
Trenują aż miło!

O ile pierwszego dnia Reprezentanci Polski dostali od Oresta Lenczyka czas na odpoczynek, tak kiedy zaczęły się treningi, nasi zawsze schodzą z boiska zlani potem. Drużyna jest bojowo nastawiona, a każdy wie, że do Mundialu trzeba przygotować się jak najlepiej. Na zajęciach bryluje w szczególności Łukasz Garguła, aż dziw, że najlepszą dyspozycję w życiu zawodnik Wisły Kraków osiągnął w wieku 33 lat! Pomocnikowi wychodzi wszystko, a takiego strzału, jak dziś wieczorem nie oddał chyba nigdy wcześniej. Podczas ćwiczeń strzeleckich Guła kropnął z 30 metrów w samo okienko, a Wojciech Szczęsny tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Ładnymi drublingami częstowali nas Jakubowie Kosecki i Błaszczykowski, taki Marcin Komorowski chyba będzie musiał sobie po nocy łatać dziurę między nogami (taki suchar ode mnie, hehe :P). Już teraz forma naszych wygląda bardzo dobrze, więc aż strach się bać, jak będzie to wyglądać na Mundialu.


__________________________________________________________________________________________________________


Boruc: po Mundialu koniec.

Dziś otrzymaliśmy sensacyjną wiadomość: kapitan naszej Kadry, Artur Boruc, ogłosił, że po Mistrzostwach Świata kończy karierę piłkarską. Zawodnik Tottenhamu stwierdził, że jest już zmęczony i po blisko 20 latach postanowił rzucić futbol w diabli. 34-letni zawodnik to wybitny Reprezentant Polski, odnoszący także sukcesy na arenie międzynarodowej. Chyba nikt nie zapomni jego wspaniałych parad w barwach Celticu Glasgow w meczach Ligi Mistrzów z AC Milan czy Manchesterem United. Ponadto strzegł on polskiej bramki podczas MŚ 2006 i EURO 2008, gdzie mimo odpodnięcia naszych już po fazie grupowej, "Borubar" był bliski załapania się do jedenastki turnieju. Przed nami kolejny turniej z Borucem między słupkami, jednak mimo, że życzymy mu jak najlepiej, wolelibyśmy, by w naszej ekipie brylował zawodnik grający na innej pozycji.

« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2012, 16:03:58 wysłana przez kmiron#10 »



TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Polska by kmiron#10 - Prezentacja strojów
« Odpowiedź #359 dnia: Luty 12, 2012, 20:28:25 »