Autor Wątek: Reprezentacja Polski by kmiron#10  (Przeczytany 91571 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #500 dnia: Maj 01, 2012, 22:28:27 »
Naszego nowego selekcjonera bardziej widzę na stanowisku: "Polska U-21" ":D
Bardziej on mi się widzi w młodzieżowej kadrze, a więc jest to dla mnie małe zaskoczenie ;)
Cieszę się, że naturalizowani będą mogli grać w kadrze :) (Dudu Paraiba do kadry!!!!! :D)
Bardziej bym widział w roli selekcjonera Majewskiego :P
widzew.png" border="0

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #501 dnia: Maj 02, 2012, 11:05:14 »
Ty rzuć w cholerę to Wisłę.
Tak jak mojsesh najlepiej się czuje w Realu, tak Ty w reprze Polski.
Piotr Nowak? TAK! Mam nadzieje, że sprawi, że Polska będzie odnosić sukcesy. Mam nadzieje, że jego myślą porwie tłumy. W Polsce to mało znany trener i może wielu nie będzie widzieć w nim osoby, która porwie kadrę na wyżyny, jednak ja liczę na to, że Pan Piotrek uczyni reprezentacje godną noszenia orzełka na piersi.
Mam nadzieje, że z jego wizją tak jak mówi polska kadra będzie na wyższym poziomie zarządzania. Bo umówmy się... na razie jesteśmy w czarnej d*** w porównaniu z innymi narodami. Oby to się zmieniło.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #502 dnia: Maj 02, 2012, 15:32:53 »
21.08.2014


Znamy już nazwisko nowego selekcjonera, wiemy też, jak będzie mniej więcej wyglądała jego Reprezentacja. Ale co nas czeka w najbliższym czasie? Przynajmniej przez najbliższe półtora roku rzeczą, która absorbować będzie kibiców piłkarskich z całej Polski, będzie EURO 2016. Turniej finałowy ma odbyć się we Francji, lecz, co oczywiste, aby udać się tam, musimy najpierw przedostać się przez eliminacje. Przypomnijmy, że Polska trafiła w nich do grupy A i zmierzy się z Anglią, Czechami, Białorusią, Liechtensteinem i Wyspami Owczymi. Zadanie nie wydaje się zbyt trudne, gdyż dzięki zwiększeniu przez UEFA liczby finalistów do 24 zespołów, aby być spokojnym o awans wystarczy zająć drugie miejsce - zapewne za plecami Anglików. Ale jeśli i to by się Biało-czerwonym nie udało, nawet ekipy, które zajmą trzecie lokaty, pozostają wciąż w grze. Drużyna z największą ilością punktów uzyska automatyczną przepustkę do Francji, natomiast pozostałe uformują cztery pary barażowe i na zasadzie dwumeczów rozstrzygną, kto pozostanie w walce o Mistrzostwo Europy. Formuła turnieju finałowego, jak już zostało wspomniane, także ulegnie zmianie. 24 zespoły zostaną rozdzielone do sześciu grup po cztery drużyny w każdej. W 1/8 finału, oprócz ekip z pierwszych i drugich miejsc, ujrzymy także cztery z lokat trzecich. Dalsze fazy toczone są oczywiście w systemie "przegrywający odpada". Ale rozpędziliśmy się niemiłosiernie. Tymczasem za niewiele ponad tydzień (my, Polacy) zagramy towarzysko w Krakowie z Walią (panie Nowak, kiedy powołania?), by potem w iście ekspresowym tempie rozpocząć eliminacje do EURO 2016. Siedem dni po sparingu z Wyspiarzami udamy się do Mińska, a gościć nas będzie Białoruś. Nie zdąży minąć nawet kolejny tydzień, kiedy wrócimy do kraju i podejmiemy w Kielcach Czechów. Potem, po miesięcznej przerwie znów rzucimy się w wir eliminacji - tym razem na Stadionie Śląskim zmierzymy się z najgroźniejszym rywalem, Anglią. Do końca roku rozegramy jeszcze jedno spotkanie, a potem czeka nas przerwa zimowa. Dokładny terminarz polskiej Kadry na najbliższe półtora roku poniżej.


27.08.2014, Stadion Cracovii, Kraków - Polska : Walia
03.09.2014, Stadion Dynama, Mińsk - Białoruś : Polska
07.09.2014, Stadion Miejski, Poznań - Polska : Czechy
12.10.2014, Stadion Śląski, Chorzów - Polska : Anglia
17.11.2014, Rheinpark Stadium, Vaduz - Liechtenstein : Polska
09.02.2015, Ljudski vrt Stadion, Maribor - Słowenia : Polska
25.03.2015, Torsvollur Stadium, Torshavn - Wyspy Owcze : Polska
29.03.2015, Eden Park, Praga - Czechy : Polska

04.06.2015, Stadion Narodowy, Warszawa - Polska : Białoruś
11.08.2015, Pepsi Arena, Warszawa - Polska : Argentyna
02.09.2015, Arena Kielc, Kielce - Polska : Wyspy Owcze
06.09.2015, Wembley Stadium, Londyn - Anglia : Polska
07.10.2015, Stadion Cracovii, Kraków - Polska : Liechtenstein
12.11.2015 - ew. baraże
15.11.2015 - ew. baraże

*Mecze Towarzyskie
*Eliminacje UEFA EURO 2016
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2012, 18:26:28 wysłana przez kmiron#10 »



Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #503 dnia: Maj 02, 2012, 15:42:42 »
Grupa łatwa, schody zaczynają się przy Czechach i Anglii. Ale o to drugie miejsce spokojnie można powalczyć. Ciekawi mnie ta kadra, pan Nowak widać bardzo tajemniczy człowiek ::). Czeka nas bardzo fajny sparing z Argentyną. No i ciekawie zapowiada się ten system, fajnie, bo nie ma opcji, żebyśmy w rzeczywistości nie zagrali we Francji za te 4 lata. Czekam na kadrę i ten sparing ;)
PS. Masz nowy stadion Cracovii?

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #504 dnia: Maj 02, 2012, 15:48:09 »
No, no gdyby nie Anglia to grupa marzeń ;)
Wyspy Owcze - jak z nimi przegrasz lub zremisujesz to jesteś noob :D To samo z Liechtensteinem
Czechy - Raczej są na poziomie naszej kadry ;)
Białoruś - Jak nasi kadrowicze po meczach z nimi nie będą mieli kontuzji to jesteś mistrzem tej gry :D
Mam nadzieje, że już na najbliższe spotkanie, Mr. Nowak powoła Stępińskich lub innych młodych zawodników :P
Jak ja się cieszę, że będzie sparing z Słowenią :D Szkoda, że nie z Tunezją :( Ale jej chyba nie ma w PES 6 :(
widzew.png" border="0

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #505 dnia: Maj 02, 2012, 15:51:37 »
Cytuj
Jak ja się cieszę, że będzie sparing z Słowenią  Szkoda, że nie z Tunezją  Ale jej chyba nie ma w PES 6
Tak jak i Białorusi, Liechtensteinu i Azerbejdżanu. Dorobię sobie :).



Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #506 dnia: Maj 02, 2012, 17:07:00 »
Dużo mecz w krótkim czasie, ale spokojnie sobie poradzicie. Myślę, że spokojnie sobie poradzicie. 3 miejsce na 101%, a o pierwsze powalczysz z Anglią. Pamiętasz co było w Brazylii? :) Powodzenia!
PS Kiedy ten skład? Panie Nowak.. >:(

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #507 dnia: Maj 02, 2012, 17:49:51 »
Co oznacza napis na logu francuskiego czempionatu? Mam co prawda jedną hipotezę, ale wolałbym się z nią nie wyrywać, zanim nie poznam prawdy.

Nowak to rocznik 1964, więc nie może mieć 51 lat, skoro akcja twojej kariery wybiega 2 lata w przód w stosunku do rzeczywistości.
" border="0

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #508 dnia: Maj 02, 2012, 17:56:21 »
Grupa eliminacyjna dość pozorna. Trudnością na pewno będzie Anglia, ale też Czechy nie są słabe.
Czekam teraz na powołania.

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #509 dnia: Maj 02, 2012, 17:59:22 »
Nederland
Coś mniej więcej wg. translatora "Piłka nożna jaką kochamy" oryginał z translatora "piłka nożna, jak kochamy" :)

edit Football as we like it po angielsku a po polsku Piłka nożna, jak nam się to podoba ;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #510 dnia: Maj 02, 2012, 18:24:34 »
Co do tego roku urodzenia Nowaka, dzięki. Pomyliło mi się.



Offline oleczek2001

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2012r.
  • Visca el Jaga
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #511 dnia: Maj 02, 2012, 18:58:56 »
Ja radzę Ci żebyś powołał Makuszewskiego i Cionka albo Porębskiego ;)
Co sie stao-Maciek z Klanu

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #512 dnia: Maj 03, 2012, 00:11:43 »
21.08.2014

Pierwsze powołania Nowaka

Po dość długim czasie oczekiwania doczekaliśmy się. Piotr Nowak rozesłał zawodnikom powołania do Kadry na pierwsze mecze pod jego wodzą, czyli starcia z Walią, Białorusią i Czechami. Trzeba przyznać, że jest wiele zaskoczeń - zwraca uwagę znaczne odmłodzenie Reprezentacji i rezygnacja z wielu niedawnych filarów tej drużyny: Marcina Wasilewskiego, Łukasza Garguły czy Sebastiana Mili. Wszyscy ci piłkarze jeszcze podczas Mundialu stanowili o sile polskiego zespołu, a teraz, bez ostrzeżenia, nagle zostali z niego usunięci. Co powiedział na ten temat Nowak? - Postarałem się odmłodzić tę drużynę. Wszyscy trzej wymienieni przez was zawodnicy znajdują się już w dość podeszłym piłkarskim wieku i uznałem po prostu, że ich czas minął. Oczywiście wszyscy mogą liczyć na specjalne pożegnanie z Drużyną Narodową, bo chyba nikt nigdy nie zapomni, ile dali nam radości podczas Mistrzostw Świata... Jesteśmy po słowie z prezesem Dudkiem i przy okazji spotkania z Anglią w Chorzowie przyszykujemy coś właśnie dla Wasilewskiego, Garguły i Mili. - próbował tłumaczyć się nowy selekcjoner. Po rezygnacji z gry z Orzełkiem na piersi Artura Boruca, bluzę bramkarską z numerem jeden otrzyma Wojciech Szczęsny, a rolę jego zmiennika ma pełnić Grzegorz Sandomierski. Niespodziankę stanowi fakt, iż na liście widnieją nazwiska Marcina Kamińskiego i Michała Czekaja. - Kamiński już podczas Mundialu pokazał, że jest gotowy do gry na najwyższym poziomie. Powiem otwarcie, że to w nim widzę lidera, przywódcę linii defensywnej. - tu trener wprawił wszystkich w konsternację. Wszakże świeży nabytek Schalke 04 ma dopiero 22 lata! Na prawej stronie obrony ujrzymy starego wyjadacza Łukasza Piszczka, a po przeciwnej flance biegać będzie świeżo upieczony Polak, Timothee Kołodziejczak z Olympique Lyon. Linia pomocy to kolejne zaskoczenia: Dominik Furman i Radosław Majewski. Z jednej strony obaj w ostatnim czasie obaj znakomicie prezentują się w swoich klubach, z drugiej zaś, pierwszy z nich jest absolutnym reprezentacyjnym debiutantem, a drugiego nie było w Kadrze od ponad dwóch lat. Napastnicy bez zmian, czyli Lewandowski i Brożek w pierwszej jedenastce. Mamy też i nową twarz - Macieja Jankowskiego, który jednak na powołanie zasłużył jak chyba nikt inny.




« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2012, 12:32:36 wysłana przez kmiron#10 »



Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #513 dnia: Maj 03, 2012, 00:18:32 »
Bardzo dobrze z tym odmłodzeniem kadry. Młodzi zawodnicy powinni stawać się podporą reprezentacji, bo to w końcu oni będą w niedalekim czasie stanowić podstawę kadry. Bardzo interesuje mnie postać Timothee Kołodziejczak z Lyonu, wcześniej nic o nim nie słyszałem. Dobrze, że atak pozostał taki jak był ;) Zobaczymy jak to będzie wyglądać w meczach, powodzenia.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #514 dnia: Maj 03, 2012, 00:22:23 »
Tak jak już mówiłem, będzie bardzo bardzo ciekawa kadra. Młodość i doświadczenie. Ciekawe jak będą się prezentowali, nie mogę się doczekać pierwszych spotkań. Myślę, że dobrym posunięciem jest pozostawienie takiego a nie innego ataku. Gdzie gra teraz Brożek? I Lewandowski? Szczęsny jest solidnym bramkarzem, ale jak gram  PES6 to Boruc jest przynajmniej 2 razy lepszy :P

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #515 dnia: Maj 03, 2012, 08:46:31 »
Tylko mi foto nie działa?
Kadra ciekawa, odmłodzona szkoda mi tylko Wasyla bo według mnie powinien grać w reprze aż do końca kariery :P
Timothee Kołodziejczak - Trololo chciałem go do kadry w Efemie 12' ale skurczybyk wolał grać w młodziakach Francji :(
widzew.png" border="0

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #516 dnia: Maj 03, 2012, 09:09:23 »
Młodzi chłopcy, mają w sobie sił, która najwyraźniej nam pomoże.

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #517 dnia: Maj 03, 2012, 10:51:09 »
Świetne powołania. Kolodziejczak jest bardzo dobry, poradzi sobie. Furman w PESie6 jest bardzo szybki i przebojowy (jaki patch? :)), a Majewski jest zajebi*ty! :) Jankowski.. Nie wypowiem się o nim bo nie pamiętam go w PESie. Będzie fajny benefis Wasilewskiego, Garguły czy Mili :D Ale trzeba pomyśleć nad następcą Brożka, bo jest już trochę stary ;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #518 dnia: Maj 03, 2012, 12:32:48 »
Obrazek poprawiony... teraz widać?



Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #519 dnia: Maj 03, 2012, 12:48:20 »
Tak ;)
widzew.png" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #519 dnia: Maj 03, 2012, 12:48:20 »