Autor Wątek: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 492637 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2380 dnia: Listopad 16, 2014, 22:20:39 »
Ostro pocisnąłeś po tym gameplayu, a tak naprawdę nie wiadomo co Ci w nim przeszkadza oprócz bramkarzy, którzy notabene potrafią wpuszczać mega [cenzura] i wyciągać mega efektowne uderzenia z dystansu. Na drugi raz zamiast o słoneczkach i trójkącikach rozpisz na ten temat, bo na tyle tekstu nic z niego nie wynika.
" border="0" border="0

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2381 dnia: Listopad 16, 2014, 22:25:09 »
Ostro pocisnąłeś po tym gameplayu, a tak naprawdę nie wiadomo co Ci w nim przeszkadza oprócz bramkarzy, którzy notabene potrafią wpuszczać mega [cenzura] i wyciągać mega efektowne uderzenia z dystansu. Na drugi raz zamiast o słoneczkach i trójkącikach rozpisz na ten temat, bo na tyle tekstu nic z niego nie wynika.
dobrze napisane Artur :)

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2382 dnia: Listopad 17, 2014, 09:26:59 »
jak nie ma lagów to jako tak jeszcze da się w tą grę grać - ale leciutki lag już powoduje konkretny wnerw.
Jakby Konami zoptymalizowało lepiej giere na ps3 to byłbym względnie zadowolony - nawet mimo tych ciągłych kosmicznych bugów.
Co do bramkarzy - mysle ze celowo są tacy do kitu, bo strzałów na bramkę jest znacznie mniej niż w PEsach 13 w dół. Trudniej się dochodzi do pozycji strzeleckiej i żeby coś tam wpadało to zrobili bardziej dziurawego golkipera.
Steam: BlasiPL

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2383 dnia: Listopad 17, 2014, 11:30:47 »
dla osob ktorym przeszkadza krytyka polecam jednak nie fora bo tu kazdy moze wyrazic własne zdanie.


Tylko problem w tym, że od kilku stron rozwalacie temat pisząc w kilka osób jaka nowa wersja jest do dupy. Wyraziliście raz opinie OK, ale po co piszecie to kilka razy? Boli was, że większość dobrze się bawi grając w 15?

Jak ktoś grał w NBA 2k to wie co to jest next gen i nie potrzeba komputera z kosmosu.

Tak, komputer na i7 kosztuje grosze.

Jacob odpowiednie forum? ciekawe jakie.

Poczytaj sobie forum pssite i jakie oceny zbiera tam Pes.

PS: Dziwne, że lagi mają ciągle te same osoby ???

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2384 dnia: Listopad 17, 2014, 11:47:05 »
na i7? ja na e2200 ze spokojem w nba 2k15 gram  :D

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2385 dnia: Listopad 17, 2014, 11:47:23 »


Tylko problem w tym, że od kilku stron rozwalacie temat pisząc w kilka osób jaka nowa wersja jest do dupy. Wyraziliście raz opinie OK, ale po co piszecie to kilka razy? Boli was, że większość dobrze się bawi grając w 15?

Tak, komputer na i7 kosztuje grosze.

Poczytaj sobie forum pssite i jakie oceny zbiera tam Pes.

PS: Dziwne, że lagi mają ciągle te same osoby ???
wiekszosc konsolowców dobrze sie bawi to fakt , ale wiekszość to nie wszyscy.  A ty zobacz ocene metacritic REJESTRACJA lub LOGOWANIE i porównanie Pc a konsole.  Zresztą jakby zbierał same mega noty nie musi się podobać wszystkim.  Ewidetne techniczne zlanie wersji PC.  i temat nie jest rozwalany jak to ująłeś bo nazywa się "Newsy,Dyskusje, opinie" a ma 160 stron  - nie zauważyłem regulaminu by po jednej wypowiedzi zamknąć się chyba że jest to wypowiedź pozytywna.

Co do sprzętu żadne i7 nie jest potrzebne chyba ze ktos ewidetnie nie wie jak zrobic port z konsol. mam athlona x4 750k i grafike Hd7770 i co???? jedyne co nie dalem na maksa to antyaliasing i zmniejszylem szczegółowośc trybun w NBA2k15--- i co da sie??da sie.
Świetnie się bawie nawet na PC ale niedoróbki trzeba wypominać bo zaczyna się widze co roku przywalanie ubogą wersją na PC,  a najlepsze jest to że już część graczy sama wierzy w bzdurne tłumaczenia Konami.

Przykro mi ze musisz czytac też negatywne wypowiedzi i wali ci się przez to radośc z gry. mi się jakoś nic nie wali w tygodniu lece po gre do sklepu z nadzieją że uda się patchami naprawić to co na PC spartaczone.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2014, 11:52:54 wysłana przez pavulon666 »

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2386 dnia: Listopad 17, 2014, 12:07:59 »
pavulon666 Ja nie mam najmniejszego problemu z tym że Tobie się gra nie podoba, wcale nie zmienia to mojego poziomu zadowolenia z rozgrywki i nigdzie tak nie napisałem, więc nie wiem po czyn tak wywnioskowales?
A co do tego, ze wersja PC będzie gorsza od tej z PS4 było wiadome długo przed premierą, więc nie wiem czemu chcesz porównywać obie wersję?

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2387 dnia: Listopad 17, 2014, 12:16:44 »
pavulon666 Ja nie mam najmniejszego problemu z tym że Tobie się gra nie podoba, wcale nie zmienia to mojego poziomu zadowolenia z rozgrywki i nigdzie tak nie napisałem, więc nie wiem po czyn tak wywnioskowales?
A co do tego, ze wersja PC będzie gorsza od tej z PS4 było wiadome długo przed premierą, więc nie wiem czemu chcesz porównywać obie wersję?
no ja to rozumiem mi sam gameplaj się podoba ale inna sprawa to po prostu niedoróbki , a przed premierą bylo tylko wiadome że to bedzie "hybryda". liczyłem na mniej wiecej ten sam poziom co 14ka czyli ps3, okazuje sie niestety że jest to chybryda miedzy ps3 a jakąś grą sprzed 4 lat.  Nikt nie mówił przed premiera że wersja bedzie pocięta.
zwyczajnie starali sie nabrac graczy PC na preorder i tyle.

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2388 dnia: Listopad 17, 2014, 12:22:30 »
Ty nie dałeś się nabrać na preorder, gra średnio Ci się podoba, a mimo to chcesz ją kupić.
Czyli też się nabierasz, bo patche mogą niewiele poprawić :P

Jedyna słuszna decyzja jaką Konami może podjąć, to porzucenie za rok Ps3/Xbox'a360 i wydanie gry na 3platformy.

Offline Gracz_4321

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Tu i tam :)
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2014r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2389 dnia: Listopad 17, 2014, 12:32:32 »
A ja się tak zastanawiam, jak to jest możliwe, że jedne drużyny w grze mają aktualne składy, a inne nie. Na przykład w reprezentacji Niemiec jest w składzie Karim Bellarabi, który w kadrze zadebiutował w meczu z Polską, a więc dopiero w zeszłym miesiącu. Po tym można byłoby wywnioskować, że składy są jak najbardziej aktualne. A tymczasem w kadrze Polski mamy Artura Sobiecha, który ostatni mecz w drużynie narodowej rozegrał ponad rok temu  :o Ja wiem, że DLC rozwiąże problem z nieaktualnymi składami, ale nie o to mi chodzi. Wniosek jest taki, że Konami po prostu trochę olało te słabsze drużyny, skupiając się na najlepszych.

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2390 dnia: Listopad 17, 2014, 12:36:11 »
Tylko problem w tym, że od kilku stron rozwalacie temat pisząc w kilka osób jaka nowa wersja jest do dupy. Wyraziliście raz opinie OK, ale po co piszecie to kilka razy? Boli was, że większość dobrze się bawi grając w 15?

Jacob - będę to tyle razy powtarzał aż zrozumiesz - jedni w kółko mówią, że im się pes podoba inni że im sie nie podoba - dlaczego nagle ci drudzy mają skończyć gadac? co to za komuna?
Nie tylko wersja PC jest zwalona - ale również wersja PS3 (i pewnie xbox)
To są błędy, które wynikają z ewidentnego skoku na kasę poprzez kłamstwa - zwyczajnie przez pół roku mówią, że różnic w gameplayu nie będzie a tu sie okazuje zupełnie coś innego! stało się to drugi raz z rzędu bo i podobne kłamstwa były z pes 2014, a potem sie okazało że nawet MLO musieli dodawać przez DLC miesiące po premierze - jak można było się spodziewać, że podstawowa od lat funkcjonalność bedzie opiero w DLC? że twarzy będzie 200...że lag jest nawet offline.
I teraz to samo - jak mogłem się spodziewać, że demo będzie mniej lagowe niż wersja finalna? albo że kamera nie może nadążyć nad akcją?? że menu gry będzie zwalniać (sic!).

Steam: BlasiPL

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2391 dnia: Listopad 17, 2014, 12:41:47 »
Kolejny raz piszesz o lagach w offline, Ale w którym momencie je masz? Bo prawie nikt inny ich nie ma.
Więc może wina leży po stronie sprzętu a nie optymalizacji?

PS: co do skoku na kasę- myślisz, ze Konami to jakaś fundacja i będą dopieszczac grę tam, gdzie zysk mają znikomy? (Chociaż patrząc po ilości graczy online, w tym roku może się to poprawić)
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2014, 12:43:39 wysłana przez JacobCFC »

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2392 dnia: Listopad 17, 2014, 12:53:51 »
Kolejny raz piszesz o lagach w offline, Ale w którym momencie je masz? Bo prawie nikt inny ich nie ma.
Więc może wina leży po stronie sprzętu a nie optymalizacji?

PS: co do skoku na kasę- myślisz, ze Konami to jakaś fundacja i będą dopieszczac grę dla tych, gdzie zysk mają znikomy?

no i widzisz - bronisz czegoś czego nie rozumiesz a potem znowu się dziwisz, że ktoś odpowiada marudzeniem.
lag offline w  sensie - responsywność jest mniejsza niż w demie. Naciskasz podania i mija ułamek sekundy zanim poda - w demie działo się to momentalnie szybciej. To samo ze zwrotnością, która może nie jest inna ale działa znowu z ułamkowym opóźnieniem na komendy. Jest lepiej niż w 2014 ale wciąż nie satysfakcjonująco - pełno ludzi na świecie o tym mówi nie wiem skąd masz informacje, że kilka tych samych osób.
Nie jest to wina sprzętu bo gram na w pełni sprawnej konsoli. A różnice w zdaniach wynikają z tego, że mało kto z komentującyh w ogóle gra online, gdzie wszystkie te problemy wychodzą jeszcze bardziej. Większość nawet nie mówi na jakiej platformie gra.

a ten twój PS w ogóle mnie rozwalił - Konami nie fundacja za to ja kurde jestem fundacja charytatywna...no brawo -  co to za usprawiedliwianie złodziejstwa? gra na ps3 kosztowała mnie 200 zł a dostałem tytuł nieskończony  - może jak zapłacę im jeszcze 400 zł to skończą...jeśli zysk jest znikomy to po co wydają gre? zresztą masa ludzi gra na ps3 i konsola wciąż się sprzedaje - jestem pewny że zysk mają porównywalny.

« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2014, 12:56:19 wysłana przez dBlasi »
Steam: BlasiPL

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2393 dnia: Listopad 17, 2014, 13:03:11 »
Konami na pc zysk ma znikomy bo daje graczom w twarz rok po roku wiec tlumaczenie mozna rozbic o kant i tyle.
A zreszta idac ta logiką mam sie wogole cieszyć że łaskawie dali mi gre i cieszyć się ze moge im za to zaplacic...
Przy 14 rok temu byly te same argumenty.
Ręce rozłożyć. no to niech nie wydaja na PC prosta sprawa. Mam 13 ke wgram mody chetnie pogram. tyle że w 14ke gra mi sie też dobrze tyle że oprócz gameplaju niewiele zalet dodatkowych.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2014, 13:08:49 wysłana przez pavulon666 »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2394 dnia: Listopad 17, 2014, 13:11:52 »
A to bardzo ciekawe co piszecie o wersji PC :) Dla porównania. Fifa 15 na PC sprzedała się w około stu tysięcznym nakładzie. Wyniki porównywalny do Wii. Na PS4 jest to ponad 3mln egzemplarzy. Więc PC jest mało opłacalne i tyle. Przyjmijcie to w końcu do wiadomości.

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2395 dnia: Listopad 17, 2014, 13:21:50 »
Gram na PC i nie mam lagów.

Konami na pc zysk ma znikomy bo daje graczom w twarz rok po roku wiec tlumaczenie mozna rozbic o kant i tyle.
A zreszta idac ta logiką mam sie wogole cieszyć że łaskawie dali mi gre i cieszyć się ze moge im za to zaplacic...
Przy 14 rok temu byly te same argumenty.
Ręce rozłożyć. no to niech nie wydaja na PC prosta sprawa. Mam 13 ke wgram mody chetnie pogram. tyle że w 14ke gra mi sie też dobrze tyle że oprócz gameplaju niewiele zalet dodatkowych.

Więc wytłumacz mi po co kupujesz 15, która jest okrojona względem PS4 i jest do dupy, a dodatkowo dobrze się bawiasz grając w 13? Gdzie tu logika?  ???
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2014, 13:51:29 wysłana przez JacobCFC »

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2396 dnia: Listopad 17, 2014, 13:51:15 »
Mogę dostać link to informacjo o wynikach sprzedaży Fify?


Jak robić wślizgi aby nie dostać czerwa?
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2397 dnia: Listopad 17, 2014, 13:53:33 »
Gram na PC i nie mam lagów.

Więc wytłumacz mi po co kupujesz 15, która jest okrojona względem PS4 i jest do dupy, a dodatkowo dobrze się obawiasz grając w 13? Gdzie tu logika?  ???
bo jest dobry gameplaj??? moze dlatego?? jak sadzisz?

a co do oplacalnosci jak sie nie sprzedaje niech nie wydaja tak postepują firmy które nie maja pieniedzy na nieopłacalne inwestycje.
producenci samochodów nie wydają okrojonych wersji bez szyb i dwóch kół ale za to z tą samą tapicerką dla części klientów którzy nie mogą nabyć pełnego modelu.
naprawde co to za argument....


ps co do kartek i wślizgów jest cięzko sędziowie dają sporo żółtych odrazu niemal. może załatają

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2398 dnia: Listopad 17, 2014, 13:56:09 »
Dzisiaj KONAMI rzuciła graczom po 400GP za problemy z grą w myClub. Miałem nadzieję, że to naprawili, ale niestety nadal wyszukiwanie graczy trwa wieczność, a nawet jak wyszuka i uda się zagrać, to bardzo często wyrzuca z gry z powodu słabego połączenia, masakra.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2399 dnia: Listopad 17, 2014, 13:59:25 »
bo jest dobry gameplaj??? moze dlatego?? jak sadzisz?

a co do oplacalnosci jak sie nie sprzedaje niech nie wydaja tak postepują firmy które nie maja pieniedzy na nieopłacalne inwestycje.
producenci samochodów nie wydają okrojonych wersji bez szyb i dwóch kół ale za to z tą samą tapicerką dla części klientów którzy nie mogą nabyć pełnego modelu.
naprawde co to za argument....


ps co do kartek i wślizgów jest cięzko sędziowie dają sporo żółtych odrazu niemal. może załatają

To porównanie z samochodem równie głupkowate.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2399 dnia: Listopad 17, 2014, 13:59:25 »