Autor Wątek: Reprezentacja Polski by kmiron#10  (Przeczytany 91609 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Zanim wejdziesz: nie ma koment za koment ;)
« Odpowiedź #220 dnia: Styczeń 17, 2012, 20:13:50 »
Na pewno nie jest to sprawa jakiegoś danego zawodnika, czy stadionu, bo kiedy odpalam taki sam mecz na identycznych ustawieniach, z identycznymi składami, wszystko jest ok. POMOCY :(

Chodzi o tryb meczu towarzyskiego?


Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Zanim wejdziesz: nie ma koment za koment ;)
« Odpowiedź #221 dnia: Styczeń 17, 2012, 20:18:10 »
Uwaga! Mam problem, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże... Próbuję odpalić mecz ze Szwajcarią, jednak kiedy wybieram skład (nie powołania, sam skład tuż przed meczem), wywala mnie do Windowsa... To samo dzieje się przy ML Arsenalem, ale na niej mi nie zależy. Gorzej z tym save'm, gdyż bez niego nie mogę oczywiście kontynuować kariery...  Na pewno nie jest to sprawa jakiegoś danego zawodnika, czy stadionu, bo kiedy odpalam taki sam mecz na identycznych ustawieniach, z identycznymi składami, wszystko jest ok. POMOCY :(

Z pewnością nie masz innych savów niż ten bo wtedy może by to coś dało ... Ja miałem coś podobnego w Lidze Mistrzów jak grałem City i próbowałem zagrać mecz i mnie wywalało ;/ Szczerze mówiąc to nie wiem jednak spytam się mojego kolegi o się na tym zna i jak mnie odpowie to dam Ci znać :) Jednak nie 100% ,że się uda ... Postaram się . Może jakoś się wszystko samo wyjaśni ... Aha a masz do PES 6 polski komentarz (jakiś lepszy ,albo masz nie polską wersję gry) albo spolszczenie (to samo co z komentatorem) Jeśli tak to usuń bo to może być gówna przyczyna ... Może jeszcze coś innego ... Czekam na Twoją odpowiedź :) I już piszę do kumpla na GG :) Może nawet dziś odpowiem !

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - PROSZĘ O POMOC!
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 17, 2012, 20:23:31 »
Chodzi o tryb meczu towarzyskiego?

Tak.

Z pewnością nie masz innych savów niż ten bo wtedy może by to coś dało ... Ja miałem coś podobnego w Lidze Mistrzów jak grałem City i próbowałem zagrać mecz i mnie wywalało ;/ Szczerze mówiąc to nie wiem jednak spytam się mojego kolegi o się na tym zna i jak mnie odpowie to dam Ci znać :) Jednak nie 100% ,że się uda ... Postaram się . Może jakoś się wszystko samo wyjaśni ... Aha a masz do PES 6 polski komentarz (jakiś lepszy ,albo masz nie polską wersję gry) albo spolszczenie (to samo co z komentatorem) Jeśli tak to usuń bo to może być gówna przyczyna ... Może jeszcze coś innego ... Czekam na Twoją odpowiedź :) I już piszę do kumpla na GG :) Może nawet dziś odpowiem !

Dzięki za dobrą wolę, może coś kumpel zdziała... Nie, mam normalnie wszystko wgrane tak jak trzeba, ale dźwięk wyłączony w grze.



Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Polska by kmiron#10 - PROSZĘ O POMOC!
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 17, 2012, 21:43:29 »
Podaj GG :)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - PROSZĘ O POMOC!
« Odpowiedź #224 dnia: Styczeń 17, 2012, 21:57:28 »
Przepraszam za fatygę oraz dziękuję chętnym do pomocy, ale na szczęście sam poradziłem sobie z problemem. To znaczy w sumie problem sam się ulotnił, ale czy to ważne? Dziękuję mojemu wielmożnemu komputerowi :) Niedługo następny odcinek ;)



Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - PROSZĘ O POMOC!
« Odpowiedź #225 dnia: Styczeń 17, 2012, 22:14:17 »
Przepraszam za fatygę oraz dziękuję chętnym do pomocy, ale na szczęście sam poradziłem sobie z problemem. To znaczy w sumie problem sam się ulotnił, ale czy to ważne? Dziękuję mojemu wielmożnemu komputerowi :) Niedługo następny odcinek ;)
no to druga fantastyczna wiadomość tego wieczora ;D pierwsza to oczywiście pogrom Słowacji ;D

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - PROSZĘ O POMOC!
« Odpowiedź #226 dnia: Styczeń 17, 2012, 23:22:03 »
Nie przesadzaj ;) Ale cieszę się, bo naprawdę żal by mi było kończyć tę karierę ;)



Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10
« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 18, 2012, 04:54:48 »
ELIMINACJE, ELIMINACJE... I PO ELIMINACJACH

Świetny mecz Reprezentacji Polski na Pepsi Arenie w Warszawie. Na zakończenie roku pewnie pokonaliśmy Szwajcarię, zajmując tym samym pierwsze miejsce w grupie B baraży eliminacji do Mistrzostw Świata 2014. Znakomity występ zanotował strzelec dwóch bramek, Paweł Brożek, ale kroku dotrzymywali mu też Łukasz Garguła i odkrycie ostatnich miesięcy - Grzegorz Krychowiak. Niestety ponownie zawiodła linia obrony, choć tym razem niegrająca w podstawowym zestawieniu. Wobec absencji Kuby Błaszczykowskiego i Artura Boruca, opaskę kapitana Drużyny Narodowej po raz pierwszy w karierze założył Marcin Wasilewski.









__________________________________________________________________________________________________________


NAJCIEKAWSZE AKCJE


12. min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkuje Eren Derdiyok, jednak wprost w dobrze ustawionego Wojciecha Szczęsnego.


16. min. - Centra Tranquilo Barnetty, w piłkę nie trafia Tomasz Jodłowiec, gubi się zdezorientowany Jarosław Fojut, z bramki bezmyślnie wychodzi Szczęsny... Futbolówka trafia do Derdiyoka, jednak ten nie potrafi trafić do pustej bramki.




21. min., 1:0 - Piękne dośrodkowanie z kornera Łukasza Garguły, a precyzyjną główką popisuje się Adrian Mierzejewski.




39. min., 2:0 - Wspaniałe prostopadłe podanie Grzegorza Krychowiaka do Pawła Brożka, który z łatwością mija Diego Benaglio i zdobywa bramkę.




64. min. - Z rzutu wolnego Xavier Margairaz, na posterunku Szczęsny.


82. min, 3:1 - Honorowa bramka. Płasko w pole karne Barnetta, a Mario Gavranović nie zastanawia się długo. Kolejny bląd Jodłowca, który nie pokrył napastnika FSV Mainz.




Noty piłkarzy Reprezentacji Polski za mecz ze Szwajcarią według tygodnika "Piłka Nożna".


Wojciech Szczęsny 3
Jarosław Fojut 2,5
Tomasz Jodłowiec 1,5
Marcin Wasilewski 3,5
Piotr Brożek 4
Cezary Wilk 3
Grzegorz Krychowiak 4,5
Kamil Kosowski 3,5
Adrian Mierzejewski 3,5
Łukasz Garguła 4,5
Paweł Brożek 4,5  

Sebastian Mila 3
Waldemar Sobota 2,5
Artur Sobiech brak oceny



__________________________________________________________________________________________________________



W najbliższym czasie...


Przed nami dużo ciekawych wydarzeń - już za tydzień w Rio de Janeiro odbędzie się losowanie grup turnieju finałowego Mistrzostw Świata 2014, a dwa dni później pierwsza odsłona autorskiego przedsięwzięcia prezesa PZPN, Jerzego Dudka, czyli oficjalne podsumowanie roku w wykonianiu selekcjonera Oresta Lenczyka - poznamy zwycięzców w następujących kategoriach:
a) piłkarz roku
b) odkrycie roku
c) mecz roku
d) bramka roku
d) wydarzenie roku


Werdykty zostaną wydane tylko i wyłącznie na podstawie obserwacji meczów Reprezentacji, forma poszczególnych piłkarzy w klubach nie będzie miała najmniejszego znaczenia. Ujrzymy również jedenastkę roku oraz statystyczne podsumowanie mijających dwunastu miesięcy. Na tej samej gali ogłoszeni zostaną sparingpartnerzy, z którymi Polacy zmierzą się przed Mundialem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 18:35:00 wysłana przez kmiron#10 »



Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - Eliminacje za nami...
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 18, 2012, 08:33:08 »
Nie masz co w nocy robić? ;) bardzo dobre zakończenie eliminacji, Brożek znów imponuje, oby tak dalej. Ciekawy pomysł z tą galą :)

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Usa
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
    • Steam
Odp: Polska by kmiron#10 - Eliminacje za nami...
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 18, 2012, 09:42:32 »
Świetna kariera, ładne pisana i przejrzysta. Myślę że jedna z lepszych na forum. Wiele osób mogłoby brać od ciebie przykład :)
Kurde jak ja bym chciał zagrać sobie karierę w Pes6 normalnymi zawodnikami. Jednak do tego potrzebne by były jakieś dwa dodatkowe poziomy... :P Pozdrawiam :)

Offline heenro19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Eliminacje za nami...
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 18, 2012, 09:51:28 »
Ten Brożek coraz bardziej zaczyna mi się podobać ;) Żeby On tylko tak strzelał w realnej piłce heheheh :)
Wygrana ze Szwajcarią to dobre osiągnięcie, zwłaszcza, że wyszli oni w podstawowym składzie.
Ach jak nie Wawrzyniak to du*y daje Jodłowiec, obyś wybrał dobrą kadrę na Mundial.
" border="0  " border="0  " border="0

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Polska by kmiron#10 - Eliminacje za nami...
« Odpowiedź #231 dnia: Styczeń 18, 2012, 11:23:10 »
Szwajcaria pokonana.Kariera ładnie opisywana i do tego jesteście na pierwszym miejscu w grupie B ach marzy mi się aby polska wygrała te MŚ 2014, ale kto wie może wygrają Powodzenia;)

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Polska by kmiron#10 - Eliminacje za nami...
« Odpowiedź #232 dnia: Styczeń 18, 2012, 13:47:13 »
No i po świetnych barażach czas na przygotowania i same MŚ. Czekamy z niecierpliwością na rozlosowanie par. Może los będzie łaskawy i da nam szanse wyjścia z grupy.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Polska by kmiron#10 - Eliminacje za nami...
« Odpowiedź #233 dnia: Styczeń 18, 2012, 13:48:56 »
Ależ w świetnym stylu kończycie te udane eliminacje. Cieszy mnie co raz lepsza postawa Pawła. To pokazuje nam, że mam kilku równorzędnych napastników. Ostatnimi czasy także dobrze pogrywa sobie Krychowiak i mam nadzieję, że to on będzie podstawowym składzie na MŚ w 2014 roku. Teraz pozostaje mi czekać na losowanie i na tą galę wręczania nagród. Zapewne za mecz roku uznane będzie spotkanie z Hiszpanami :D, choć mogę się mylić.

PS. Nie kończ kariery bo jest to jedna z lepszych tu na forum :).

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polska by kmiron#10 - Eliminacje za nami...
« Odpowiedź #234 dnia: Styczeń 18, 2012, 13:51:38 »
Brawo za zwycięstwo ze Szwajcarią, choć tak naprawdę nie musieliście zdobywać tu punktów. Pokazaliście jednak, że nigdy nie odpuszczacie, ale to dobrze. Już w pierwszej połowie pokazaliście, że ciężko będzie Was pokonać, prowadziliście po pierwszych 45 minutach 2:0. Cieszy mnie to, że asystę przy drugim golu zanotował Krychowiak. W ogóle zagrał bardzo dobrze, na poziomie najlepszych graczy w tym meczu. Mam nadzieję, że nie przestaniesz go powoływać. A, no i jeszcze Jodłowiec. Weź go lepiej nie powołuj, bo w tym meczu same problemy. Może kilka spotkań reprezentacji bez niego da mu do myślenia. Myślę, że stać Cię na to, bo od kadry odsunąłeś już takiego gracza jak Lewandowski, a Jodłowiec to zdecydowanie niższy poziom.
Ciekaw jestem jak Lenczyk wytypuje. Kompletnie nie wiem kto może zostać piłkarzem roku, jestem bardzo ciekawy kto zostanie nagrodzony tym mianem. Jeśli chodzi o odkrycie to mam nadzieję, że będzie to Krychowiak. :D

Offline Osirian.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Eliminacje za nami...
« Odpowiedź #235 dnia: Styczeń 18, 2012, 18:46:06 »
Ładnie zakończyłes te eliminacje. Dobrze zagrał Paweł Brożek, który ustrzelił dwie bramki. Zobaczymy do jakiej grupy teraz trafisz. Bardzo mnie ciekawi kto zdobędzie tytuł piłkarza roku. ;)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - Eliminacje za nami...
« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 18, 2012, 19:27:42 »
myślę, że piłkarza roku dostanie Grosicki ;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Eliminacje za nami...
« Odpowiedź #237 dnia: Styczeń 18, 2012, 20:18:53 »

PODZIAŁ NA KOSZYKI


FIFA ogłosiła podział na koszyki przed zbliżającym się losowaniem turnieju finałowego Mistrzostw Świata, które odbędą się w dniach 12 czerwca-13 lipca 2014 w Brazylii. Polacy, jako czternasty zespół rankingu FIFA, znaleźli się w drugim koszyku, wraz z takimi potęgami jak Portugalia czy Argentyna. Największymi nieobecnymi imprezy będą z pewnością Holendrzy, którzy nie potrafili dostać się nawet do baraży eliminacji w strefie europejskiej, choć zaskakuje również brak takich drużyn jak Korea Południowa czy Kamerun.

1. koszyk


Brazylia

Niemcy

Hiszpania

Urugwaj

Włochy

Anglia

Francja

Stany Zjednoczone



2. koszyk


Argentyna

Rosja

Portugalia

Paragwaj

Polska

Meksyk

Japonia

Chorwacja



3. koszyk


Chile

Ghana

Serbia

Szwajcaria

Australia

Dania

Wybrzeże Kości Słoniowej

Turcja



4. koszyk


Ukraina

Republika Południowej Afryki

Maroko

Kolumbia

Bahrajn

Korea Północna

Chiny

Jamajka



« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 20:24:55 wysłana przez kmiron#10 »



Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - Eliminacje za nami...
« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 18, 2012, 20:21:13 »
Jamajka i Bahrajn? ;D To Polska dzięki eliminacjom awansowała aż o ok. 50 miejsc?

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Podział na koszyki przed losowaniem
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 18, 2012, 20:24:15 »
Wiesz, pokonaliśmy Hiszpanię i Portugalię (4:0). Do tego tylko jedna porażka, więc jest to jakoś realne :D



TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Polska by kmiron#10 - Podział na koszyki przed losowaniem
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 18, 2012, 20:24:15 »