Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Losowanie grup LM/Nagody za LM/ Poważna kontuzja Rudego!  (Przeczytany 39469 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Robert Burneika

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.08.2011r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Thriller na Old Trafford, świetny Valencia!
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 14, 2012, 01:09:51 »
Co za szkoda. Miałeś rywala w garści a on potrafił sie odgrysc i tylko remis. Oby następny miesiac byl lepszy

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Thriller na Old Trafford, świetny Valencia!
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 14, 2012, 01:25:21 »
Nie przyspieszaj wideło ;(
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Thriller na Old Trafford, świetny Valencia!
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 14, 2012, 08:01:24 »
Kolejny wielki spektakl na Old Trafford, ale przecież ten stadion ma to coś w sobie :). Doskonały mecz Valencii, który pokazuje, że ciężką pracą można zajść bardzo, bardzo daleko. Szkoda, że nasza obrona pokpiła sprawę bo tak była by szansa na zwycięstwo no, ale ok.
Bardzo fajnie prowadzisz tą karierę nie jest ona przepiękna, ale taka prosta co ja bardzo lubię i za to jest ona jedną z najlepszych na forum. :D

Powodzenia!

Offline Rojiblanco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2010r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Thriller na Old Trafford, świetny Valencia!
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 14, 2012, 10:48:27 »
Szkoda tego remisu, bo był to mecz do wygrania. Valencia rozegrał fantastyczny mecz, niestety Evra wręcz odwrotnie. Teraz wyjazd do Londynu na bardzo trudny mecz z "The Blues".

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: MUFC by reddevil8911 Thriller na Old Trafford, świetny Valencia!
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 14, 2012, 11:12:19 »
nadmierna pewność siebie okazała się być zgubna. Ferguson powinien jednak mieć sam do siebie pretensje, że za odważnie poczynił zmiany, a Dynamo pokazało, że ma lwie serce.gratki dla Valencii, który zaliczył aż 3 asysty.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: MUFC by reddevil8911 Thriller na Old Trafford, świetny Valencia!
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 14, 2012, 11:38:17 »
Piękny spektakl w teatrze marzeń. Niestety pierwszy skład nie dał rady i tylko zremisował. Do przerwy dobrze, 2:1 po dobrej grze Valencii - 2 asysty, martwi zagubiona obrona. Potem już nawet 3:1, znów Valencia asystuje i wydaje się, że po sprawie. I tutaj niemałe zaskoczenie. Dwa głupie gole w samej końcówce - drużynie tej klasy to nie powinno się zdarzyć. I to tak doświadczeni obrońcy... Wyobrażam sobie wku******** Fergusona ::) Zapowiada się batalia z Chelsea.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Thriller na Old Trafford, świetny Valencia!
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 14, 2012, 14:29:58 »
Szkoda tego remisu z Dynamem, jeszcze do 80 minuty dzięki bardzo dobrej grze Valencii, który zaliczył trzy asysty prowadziliście 3-1, niestety w ostatnich 10 minutach po dwóch poważnych błędach obrony straciliście dwie bramki i mecz zakończył się remisem, chociaż my możecie uznać ten wynik za porażkę.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: MUFC by reddevil8911 Thriller na Old Trafford, świetny Valencia!
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 14, 2012, 14:49:51 »


Wrzesień w pigułce:

Rozegrane mecze: 6

Wygrane: 4

Remisy: 2

Porażki: 0

Pozycja w lidze: 3

Pozycja w grupie Ligi Mistrzów: 2

Wrzesień był dla nas udanym miesiącem, rozegraliśmy aż sześć spotkań.Cztery z nich odbyły się w lidze, a pozostałe dwa w Lidze Mistrzów. Na początku miesiąca zmierzyliśmy się na Old Trafford z Wolves i pewnie ich pokonaliśmy 2:0. W kolejnym spotkaniu pojechaliśmy na DW Stadium do Wigan, gdzie ograliśmy rywali 2:0. Następnie wygraną 2:0 na Estadio Mestalla udanie zaczęliśmy rozgrywki Ligi Mistrzów. W piątej serii spotkań odbył się spektakl z Tottenhamem, który zakończył się naszym minimalnym zwycięstwem 3:2. Po tym spotkaniu wystąpiło zmęczenie materiału i osłabienie lotów. Słaba gry i szczęśliwy remis 2:2, na Liberty Stadium oraz totalny brak koncentracji w meczu z Dynamem kosztowały nas brak pozycji lidera w lidze, jak w grupie Ligi Mistrzów. Jednak straty do obu liderów są niewielkie i przy większej koncentracji powinniśmy ich szybko dogonić. Graczem miesiąca został ku zaskoczeniu wszystkich Antonio Valencia (39,1%), który wyprzedził Dimitara Berbatova  o zaledwie 0,3 %.

Tabela Premier League, wraz z ogólną klasyfikacją strzelców i podających, pod koniec września 2011:






Tabela grupy D Ligi Mistrzów, wraz z ogólną klasyfikacją strzelców i podających pod koniec września 2011:





_____________________________________________________________________________________________________________________
Rozkład jazdy na październik 2011:



7 Kolejka BPL 02.10.2011 (Stamford Bridge)

Chelsea FC - Manchester United

1. Runda FA Cup 05.10.2011 (Old Trafford)

Manchester United - Leicester City

8 Kolejka BPL 08.10.2011 (Old Trafford)

Manchester United - Aston Villa

9 Kolejka BPL 15.10. 2011 ( Loftus Road)

Queens Park Rangers - Manchester United

3 Kolejka LM 19.10.2011 (Old Trafford)

Manchester United - Otelul Galati

10 Kolejka  BPL 23.10. 2011 (Old Trafford)

Manchester United - Liverpool FC

11 Kolejka BPL 29.10.2011 (Craven Cotage)

Fulham FC - Manchester United

_____________________________________________________________________________________________________________________

Kto ma kiedy urodziny z Manchesteru United?



W tym miesiącu urodziny obchodzą:



Urodzony 21 października w Užicach (Serbia) kapitan Manchesteru United , serbski środkowy obrońca Nemanja Vidić będzie obchodzić trzydzieste urodziny.



Urodzony 24 października w Croxteth dzielnicy miasta Liverpool (Anglia), angielski napastnik Wayne Rooney będzie obchodzić swoje dwudzieste szóste urodziny.

_____________________________________________________________________________________________________________________

Po godzinach:



Od tego miesiąca wprowadzamy do naszego cyklu podsumowań, kolumnę pod tytułem "Po godzinach". Będzie to cykl  wywiadów poświęconych życiu codziennym graczy Manchesteru United. Jako pierwszy do naszego studia przyszedł, najlepszy gracz tego miesiąca, ekwadorski skrzydłowy Antonio Valencia:



Witam, cieszę się, że zgodziłeś przyjść do naszego studia i opowiedzieć nam o swoim życiu poza boiskiem. Zacznę pytając ciebie,  o to co lubisz robić w swoim czasie wolnym?

Witam, ogólnie to co każdy normalny człowiek. Siedzieć z rodziną i oglądać telewizję. Nie mam jakiś wielkich sposobów na rozerwanie się po treningu czy meczu. No dobra czasami, wychodzimy z rodziną do kina czy na jakiś koncert żoną i bliskimi.

Rozumiem a nie ciągnie cię czasami do baru z kumplami, czy czasem nie chcesz zrobić czegoś szalonego?

Wiesz, mam trochę lat na karku i muszę się oszczędzać. Zwłaszcza po mojej ostatni kontuzji, kiedy długo nie mogłem grać w piłkę. Dzięki radom Giggsa, zacząłem też uprawiać jogę, by tych urazów było jak najmniej i w tym sezonie czuję się w świetnej formie. Poza tym ja po prostu jestem cichym chłopakiem i niech tak pozostanie (śmiech).

W sumie masz rację, trzeba się oszczędzać. Nasi piłkarze są bardzo podatni na urazy, choć w tym sezonie kontuzję się nam mniej zdarzają.  Ale mniejsza z tym, mieliśmy rozmawiać o tobie. Jakiej muzyki lubisz słuchać?

Hmm, wszystkiego po trochę. Oczywiście najbardziej lubię latynoskie rytmy, lecz od kiedy jestem w Anglii i nieźle władam tym językiem, słucham The Killers. Fajny zespół, zdarzało mi się pójść na ich koncert, raz czy dwa razy.

O widzisz jednak gdzieś czasem wychodzisz. Dobrze Antonio, nasi widzowie chcą wiedzieć, co się działo u was w szatni po meczu z Dynamem w Lidze Mistrzów. Możesz coś powiedzieć na ten temat, czy nie bardzo?

Niestety sprawy dziejące się wokół drużyny, zostawiamy w szatni. Boss prosił nas, by nic nikomu o nich nie mówić. Mogę tylko napomknąć, że ogień piekielny przy wybuchu furii naszego szkoleniowca, to pikuś. Reszty domyślcie się sami (śmiech).

Uuuu, rozumiem i już cię nie zatrzymuję. Wracaj do swoich bliskich, dziękujemy za wizytę w naszym studiu. Cześć.

Dziękuje, przyjemnie było tutaj gościć. Cześć.


PS. Podoba wam się pomysł : "Po godzinach"?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2012, 17:54:11 wysłana przez reddevil8911 »

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: MUFC by reddevil8911 Podsumowanie września/ Nowy cykl wywiadów zapraszam!
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 14, 2012, 15:05:13 »
Popraw z tego co widzę jesteś 3 w lidze za moją Aston Villą  ;D
Ciekawe podsumowanie miesiąca.
A co do gry Wrzesień bez porażek a co za tym idzie miesiąc udany choć mogło być lepiej szczególnie z Kijowem.
Warriors by undertaknen

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: MUFC by reddevil8911 Podsumowanie września/ Nowy cykl wywiadów zapraszam!
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 14, 2012, 15:15:17 »
Nie istnieją takie zespoły jak Chelsea Londyn i Fulham Londyn. To dość częsty w Polsce błąd.

W Lidze Mistrzów jesteś dopiero drugi, ale to nawet dobrze, bo ostatnie, czego można się spodziewać po MU, to gra z pełnym zaangażowaniem w fazie grupowej. Remis z Dynamem pod wieloma względami przypomina mi mecz z Basel na Old Trafford.
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: MUFC by reddevil8911 Podsumowanie września/ Nowy cykl wywiadów zapraszam!
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 14, 2012, 15:25:35 »
Nie istnieją takie zespoły jak Chelsea Londyn i Fulham Londyn. To dość częsty w Polsce błąd.

Dzięki już poprawiłem. Zapomniałem się...

Cytuj
W Lidze Mistrzów jesteś dopiero drugi, ale to nawet dobrze, bo ostatnie, czego można się spodziewać po MU, to gra z pełnym zaangażowaniem w fazie grupowej. Remis z Dynamem pod wieloma względami przypomina mi mecz z Basel na Old Trafford.

Podpisuję się pod tym ,dwoma rękami. Masz rację, tylko że z Basel to my wyrównaliśmy w końcowej akcji. Choć mieliśmy już 2:0, pozwoliśmy rywalom na strzelenie trzech goli pod rząd.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: MUFC by reddevil8911 Podsumowanie września/ Nowy cykl wywiadów zapraszam!
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 14, 2012, 17:27:06 »
ładnie ułożony ten wywiad z Valencią. ogólnie jak i całe podsumowanie. rozegrałeś sześć cięzkich spotkań i 66% z nich wygrałeś, pozostałą część remisując. pomimo trochę niemrawej końcówki i wpadek ze Swansea czy Dynamem, to jestem optymistą i liczę, że w jeszcze bardziej napiętym październiku poradzisz sobie jeszcze lepiej. ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: MUFC by reddevil8911 Podsumowanie września/ Nowy cykl wywiadów zapraszam!
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 14, 2012, 17:59:33 »
Bardzo dobre podsumowanie tego miesiąca :). Ciesze się, że miesiąc ten można zaliczyć do udanych, jednakże ostatnie dwa mecze to takie lekkie zlekceważenie przeciwnika, bowiem gdzie takiemu klubowi jak Manchester przychodzi remisować z Swensea czy też Dinamo. Nie miej i tak idzie ci dobrze i kolejne mecze powinny być tylko lepsze. Bardzo fajny ten magazyn po godzinach. Valencia wydaję się spokojnym człowiekiem, który w głównej mierze skupia się na piłce, a przede wszystkim na swojej rodzinie :).

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: MUFC by reddevil8911 Podsumowanie września/ Nowy cykl wywiadów zapraszam!
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 14, 2012, 18:04:16 »
dla mnie bardzo fajny pomysł z cyklem "po godzinach" :D Antonio odpowiadał bardzo spokojnie i opanowanie. Ma już jak powiedział parę lat na karku i dlatego nie szaleje z innymi :D wszystkiego najlepszego dla Vidicia i Rooneya którzy w tym miesiącu obchodzą urodziny :D

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: MUFC by reddevil8911 Podsumowanie września/ Nowy cykl wywiadów zapraszam!
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 14, 2012, 18:57:12 »
Man Utd jest na fali wznoszącej. Trzecie miejsce w tabeli Premier League ze stratą jednego punkta do lidera nie jest złe. W LM na razie miejsce dające awans do 1/8 choć dziwi bardzo, że Kijów jest przed Diabłami.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Podsumowanie września/ Nowy cykl wywiadów zapraszam!
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 14, 2012, 19:59:54 »
Fajne podsumowanie miesiąca no, ale czego można było się po Tobie spodziewać :). Ten miesiąc był dość udany w wykonaniu United nawet było trochę szczęścia bo ze Swansea można było przegrać.
Co do nowego cyklu wywiadów to jest on bardzo fajny i mam nadzieję, że będziesz to kontynuował :)

Powodzenia!

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: MUFC by reddevil8911 Podsumowanie września/ Nowy cykl wywiadów zapraszam!
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 15, 2012, 11:53:37 »
Fakt, można uznać, że wrzesień był udanym miesiącem. 6 spotkań bez porażki i miejsce trzecie w tabeli. W lidze mistrzów również wydaje się być stabilna sytuacja. Nie wierze w scenariusz odpadnięcia z fazy grupowej.
Jeżeli chcesz wygrać ligę już teraz nie możesz dać się odjechać na większy dystans. Takie mecze jak z Chelsea czy z L'poolem musisz przechylić na swoją stronę. No i mecz z Aston Villa musi być wygrany, bo team jest nad Tobą i ew. porażka z nimi pozwoli im odjechać na kilka oczek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: MUFC by reddevil8911 Podsumowanie września/ Nowy cykl wywiadów zapraszam!
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 15, 2012, 13:13:05 »
Wrzesień udany, do spotkania z Tottenhamem wszystko szło idealnie. Potem chyba zmęczenie dało znać o sobie bo przytrafiły wam się dwa remisy, 2:2 ze Swansea i 3:3 z Dynamem. Ten ostatni frajerski, a pierwszy szczęśliwy. Valencia szalał w tym miesiącu i zasłużenie został graczem miesiąca. Wywiad niezły ale mi jakoś nie przypadł do gustu, taka gadka o niczym :P. Mimo to kontynuuj ten cykl.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: MUFC by reddevil8911 Podsumowanie września/ Nowy cykl wywiadów zapraszam!
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 15, 2012, 15:39:50 »
Kolejka 7



02.10.2011 godz 17.00



Stadion: Stamford Bridge

Widzów: 41 800 (99%)

Sędzia: Martin Atkinson

Stamford Bridge w końcu odczarowane!



Chelsea F.C. 1:3 Manchester United F.C.

88' Lucas Plazon (Fernando Torres) - 4' Wayne Rooney (Nani), 23' Phil Jones (Valencia), 77' Tom Cleverley

67' Ashley Cole - 9' Nemanja Vidić

Brak



Przed nami jeden z najtrudniejszych meczów wyjazdowych w całej lidze. Na Stamford Bridge nie potrafimy wygrać od dziewięciu lat, ba udło nam się co najwyżej tylko trzy razy zremisować z 9 rozegranych tam spotkań. Gospodarze nie radzą sobie dobrze w tym sezonie, a my wręcz przeciwnie. Po bardzo dobrym spotkaniu w naszym wykonaniu wygrywamy 3:1, tym samym odczarowując Stamford Bridge. Poniżej relacja z tego spotkania.

Na mecz z The Blues Boss postanowił wybrać do pierwszego składu Ryana Giggsa, który spisał się znakomicie. Walijczyk niczym wielkim nie wyróżnił się w ofensywie, ale świetnie wykonywał zadania taktyczne. Mecz się zaczął najlepiej jak mógł, gdyż już na samym początku wyszliśmy na prowadzenie. Carrick podaję do Naniego, ten z pierwszej do Rooneya, a Anglik mocnym strzałem pokonuję Cecha. Gospodarze próbują się odgryźć, ale ich celowniki nie są dzisiaj dobrze nastawione. Wy gramy swoje, czyli szybkie kontry. Kilka z nich mogły się zakończyć kolejnymi bramkami, ale na posterunku był Cech, obrońca gospodarzy i w ostateczności obramowanie bramki. Dwadzieścia minut później padł w końcu gol, dający nam już dwubramkowe prowadzenie w tym spotkaniu. Rzut rożny, Valencia dorzuca na głowę Jonesa i Anglik mocnym strzałem zdobywa gola. W drugiej połowie obie drużyny strzeliły po bramce. Najpierw na kwadrans przed końcem Clverley po błędzie obronny i Cecha strzela dla nas trzeciego gola w tym meczu. A niespełna dziesięć minut później Plazon po podaniu Torresa zdobywa honorowe trafienie dla The Blues. Spotkanie kończy się wynikiem 3:1, dzięki czemu przerywamy swoją złą passę na Stamford Bridge. Niedługo po tym spotkaniu rezerwowy skład ograł w łatwy sposób Leicester City 3:1 w 1 rundzie Pucharu Anglii i w kolejnej zmierzą się z Blackburn Rovers. My natomiast teraz podejmujemy u siebie Aston Villę.




Skrót spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=11f797c8fe3c447bc3897ea9fc2ad17f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=11f797c8fe3c447bc3897ea9fc2ad17f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Wayne Rooney (MEN 8 ) - dobre spotkanie w wykonaniu napastnika Manchesteru United. Wazza był dzisiaj naszym najlepszym zawodnikiem. Cały czas był pod grą, biegał od pola karnego do pola karnego i strzelił gola. Oby ten mecz był znakiem, że Anglik powoli wraca do normlanej swojej formy.

Nareszcie udało nam się wygrać spotkanie na Stamford Bridge. Bardzo długo czekaliśmy na tą wygraną i się doczekaliśmy. Ostatnio graliśmy tutaj bardzo słabo, ale teraz los się odwrócił i zdobyliśmy komplet punktów po dobrej grze.


Po meczu powiedzieli:

Sir Alex Ferguson:Dobrze jest w końcu wygrać na Stamford Bridge. Dawno tutaj nie wygraliśmy. Moja drużyna zagrała dzisiaj mądre spotkanie, gdyby nie ten błąd z końcówki to wygralibyśmy 3:0, a nie 3:1. Jesteśmy już na drugiej pozycji i nadal mamy oczko straty do Boltonu. Teraz koncentracja na AV i być może, już za tydzień będziemy liderem.

Andre Villas Boas: Zagraliśmy dziś bardzo słabo, szczególnie jeśli chodzi skuteczność. Kluczowe były pierwsze minuty, Manchester zdobył gola i musieliśmy się odkryć. Jeszcze przy bramce na 2:0, liczyłem na remis, lecz po bramce na 3:0 wiedziałem, że to koniec. Wiem, że prasa żąda mojej głowy, ale ostatnio słowo w tej sprawie mam mój szef.
[/size]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2012, 16:31:16 wysłana przez reddevil8911 »

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Stamford Bridge w końcu zdobyte! Wygrana w pucharze!
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 15, 2012, 15:46:20 »
Doskonałe spotkanie na Stamford Bridge. Gola straciliśmy dopiero w 88 minucie co pokazuje, że cały mecz był pod kontrolą Diabłów. Doskonale spisał się w końcu Rooney bo jak na razie nie zachwycał. Doskonale zagrała drużyna Fergusona, a rezerwy potwierdziły dobry dzień przeszli pierwszą rundę.

Powodzenia!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: MUFC by reddevil8911 Stamford Bridge w końcu zdobyte! Wygrana w pucharze!
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 15, 2012, 15:46:20 »