Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234215 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5440 dnia: Wrzesień 28, 2013, 12:09:52 »
nie rozumiesz że takie opóźnienie w reakcji gracza było celowe poprzez KONAMI żeby dokładnie odwzorować fizykę gry?? , a jeśli ktoś ma za słabego kompa to gra po prostu mu się tnie i "lag" mu się podwaja bądź też troi i wtedy marudzicie że PES jest tragiczny i się nie da grać... owszem nie da się grać na SŁABYM SPRZĘCIE !!!
fizyka ciezkosci a reakcja przelaczania kopniecia wszystkiego to 2 rozne sprawy czesc osob widze nie rozumie i dalej idzie w zaparte ze to ta sama rzecz.

OPOZNIENIE REAKCJI JEST NA SPRZECIE W PELNI SPELNIAJACYM WYMAGANIA i to nie jest fizyka

 Po wcisnieciu strzalu pasek naciaga sie po chwili po nacisnieciu przelaczenia zawodnika tez nie jest to tak szybkie jak w 13ce- TO JEST TA SLYNNA FIZYKA???REALIZM??TO JEST SYF z kodem gry

Jesli ja mam grzebac we wszystkich ustawieniach bo ktos spieprzyl optymalizacje to chyba ktos tu ma odwrocone rozumowanie. Realistyczny lag to moze miec terry ale nie messi.   Opinie o tej czesci sa niemal jednoznaczne jesli chodzi o optymalizacje.
I po kij komu artykul z gamezilli ?? Ja widze co ludzie sadza o tym pesie i nie jestem odosobniony. konami tez spamuje optymistycznymi wstawkami na facebooku a ludzie jada jak po psie po nich pod takim wpisem.


Po prostu chialbym kupic tego pesa bo w koncu jest to cos innego ale nie zamierzam grac online z sekundowym opoznieniem reakcji gdy trafie na kogos z daleka.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2013, 12:34:23 wysłana przez pavulon666 »

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5441 dnia: Wrzesień 28, 2013, 12:34:10 »
fizyka ciezkosci a reakcja przelaczania kopniecia wszystkiego to 2 rozne sprawy czesc osob widze nie rozumie i dalej idzie w zaparte ze to ta sama rzecz.

OPOZNIENIE REAKCJI JEST NA SPRZECIE W PELNI SPELNIAJACYM WYMAGANIA i to nie jest fizyka wiec o slabym sprzecie to mozesz bajki wciskac osobom ktore faktycznie taki maja i pewno to lykna. Po wcisnieciu strzalu pasek naciaga sie po chwili po nacisnieciu przelaczenia zawodnika tez nie jest to tak szybkie jak w 13ce- TO JEST TA SLYNNA FIZYKA???REALIZM??TO JEST SYF z kodem gry

Jesli ja mam grzebac we wszystkich ustawieniach bo ktos spieprzyl optymalizacje to chyba ktos tu ma odwrocone rozumowanie. Realistyczny lag to moze miec terry ale nie messi.   Opinie o tej czesci sa niemal jednoznaczne jesli chodzi o optymalizacje.
I po kij komu artykul z gamezilli ?? Ja widze co ludzie sadza o tym pesie i nie jestem odosobniony. konami tez spamuje optymistycznymi wstawkami na facebooku a ludzie jada jak po psie po nich pod takim wpisem.

Zapomniałeś dodać, że to TWOJE odczucia i TWOJA opinia.  Bo ludziom, którzy nie mają lagów i gra chodzi płynnie i wygląda ładnie ta gra ma prawo się podobać prawda??

Cytuj
Jesli ja mam grzebac we wszystkich ustawieniach bo ktos spieprzyl optymalizacje to chyba ktos tu ma odwrocone rozumowanie.
  Skoro nie chce Ci się nigdzie grzebać i poświęcić troche czasu na to żeby gra hulała to nie marudź tylko czekaj sobie na patcha, może wyjdzie :)      a co do artykułu z Gamezilli to się nie pytaj głupio "po kij komu?"  bo może ktoś ma ochote sobie poczytać o co chodzi w tej grze?  Nie chcesz nie czytaj i nie komentuj, bo się drugi raz czepiasz BO KOMUŚ gra chodzi płynnie jak należy i czerpie z tego radoche.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2013, 12:36:10 wysłana przez Grassek »
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5442 dnia: Wrzesień 28, 2013, 12:37:51 »
Zapomniałeś dodać, że to TWOJE odczucia i TWOJA opinia.  Bo ludziom, którzy nie mają lagów i gra chodzi płynnie i wygląda ładnie ta gra ma prawo się podobać prawda??

Cytuj
Jesli ja mam grzebac we wszystkich ustawieniach bo ktos spieprzyl optymalizacje to chyba ktos tu ma odwrocone rozumowanie.{/quote]  Skoro nie chce Ci się nigdzie grzebać i poświęcić troche czasu na to żeby gra hulała to nie marudź tylko czekaj sobie na patcha, może wyjdzie :)      a co do artykułu z Gamezilli to się nie pytaj głupio "po kij komu?"  bo może ktoś ma ochote sobie poczytać o co chodzi w tej grze?  Nie chcesz nie czytaj i nie komentuj.

i bardzo sie ciesze ze sa tacy ktorzy moga grac bez problemow i dla nich problemem sa jakies mniejsze bugi. a chyba wiadomo ze to moja opinia choc wiele osob ma roznego typu problemy rowniez.  A co do calego grzebania korzystalem ze wszystkich podanych sztuczek-okienko. synchronizacja pionowa, sterowniki , ale to daje polowiczne efekty. Wolalbym by konami ustawilo na sztywno te sprawy wtedy chociaz zmiana detali by cos zaczela moze dawac.


A czepiam sie dlatego bo lag - opozniona reakcja to nie fizyka gry bo ta jest bardzo dobra.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2013, 12:39:48 wysłana przez pavulon666 »

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5443 dnia: Wrzesień 28, 2013, 12:58:32 »
Grassek, wytłumacz mi jak miałem zlikwidować lag na konsoli ? Nie mówię tu o tym że przyciskam strzał i zawodnik wykonuje animację i uderza po chwili, bo animacja musi się skończyć więc od naciśnięcia do skutku mija ten ułamek sekundy, chodzi mi o to, że od naciśnięcia do rozpoczęcia animacji mija ok 1/2 sek. a nieraz nasz zawodnik wcale nie reaguje na polecenia.


W PESie aby czuć radość z gry trzeba grać po PES - owemu czyli swoboda jest ograniczona bo np. szybkiego ataku pozycyjnego w stylu najlepszej Barcy nie rozegramy właśnie przez "realizm"

Ale i tak najlepsza jest nie aktualność tej gry. W roku 2013 gdzie net jest wszędzie, kupuję gierkę i nie mogę w dzień premiery pobrać z sieci aktualnej bazy danych, dużo roboty to nie jest co pokazują patchmakerzy którzy potrafią zrobić to w 1 dzień. Widać z jakim szacunkiem panowie z KONAMI podchodzą do społeczności graczy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2013, 13:03:27 wysłana przez $RMF$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5444 dnia: Wrzesień 28, 2013, 13:03:07 »
Jeśli jest LAG typu że nacisniesz przycisk strzalu a pasek zacznie pojawiac sie dopiero po chwili to ja rozumiem, że coś może być nie tak. Wiem że mogą byc problemy z optymalizacja bo gracze ktorzy posiadaja konsole nie maja mozliwosci ustawienia sobie karty graficznej i wiem ze im sie zacina, maja opoznienia itp itd. ja to rozumiem, ale Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo NIE O TAKIE LAGI MI CHODZI.

Niektórzy po prostu nie potrafią grać w tą gre. Jeśli ktoś pisze tu na forum, że zawodnicy ruszają się jak muchy w smole i że KONAMI musi to poprawić TO MNIE KREW ZALEWA!  Wystarczy zagrać kilkanaście meczy i zrozumieć w końcu od czego jest sprint bo na pewno nie od tego żeby trzymać go cały czas wciśniety i lecieć przed siebie prosto na obrońce. Nie zdają sobie sprawy że sprint można wcisnąc dwa razy szybko do tego zmienić kierunek analogiem lewym i tworzysz tak szybkie akcje jakich nie widziałęś w poprzesdnich odsłonach Pesa. Mi po kilkunastu meczach udało się dopiero zrobić jakąś szybką akcje lub ominąć trzech zawodników w obronie samym pulsacyjnym sprintem i kierunkami - bez tricków i wtedy uświadomiłęm sobie że to nie lagi a brak umiejętności

A artykuł z gamezilli właśnie wkleiłem dla takich niedowiarków, którzy nie potrafią grać i tylko psioczą na tą gre. Bo lepiej zwalić na KONAMI niz przyznac się ze gra jest za ciężka ja wiem ;]  To nie fifa gdzie trzymasz dwa trigery i jedziesz prawym analogiem przez cale boisko. Tu sie liczy wyczucie SZCZEGOLNIE w tej czesci PESA i nie wszyscy o tym wiedzą. Bezsensowne wbiegniecię w obronce na pełnej piździe za przeproszeniem traktują jak LAG bo im zawodnik nie zareagował na kierunek.

Rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach...

Wydaje mi się że jasno przedstawiłęm Ci o jakie wymyślone przez graczy LAGI mi sie rozchdodzi i może na tym zakończmy.

Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5445 dnia: Wrzesień 28, 2013, 13:04:23 »
Grassek, wytłumacz mi jak miałem zlikwidować lag na konsoli ? Nie mówię tu o tym że przyciskam strzał i zawodnik wykonuje animację i uderza po chwili, bo animacja musi się skończyć więc od naciśnięcia do skutku mija ten ułamek sekundy, chodzi mi o to, że od naciśnięcia do rozpoczęcia animacji mija ok 1/2 sek. a nieraz nasz zawodnik wcale nie reaguje na polecenia.


W PESie aby czuć radość z gry trzeba grać po PES - owemu czyli swoboda jest ograniczona bo np. szybkiego ataku pozycyjnego w stylu najlepszej Barcy nie rozegramy właśnie przez "realizm"

Ale i tak najlepsza jest nie aktualność tej gry. W roku 2013 gdzie net jest wszędzie, kupuję gierkę i nie mogę w dzień premiery pobrać z sieci aktualnej bazy danych, dużo roboty to nie jest co pokazują patchmakerzy którzy potrafią zrobić to w 1 dzień. Widać z jakim szacunkiem panowie z KONAMI podchodzą do społeczności graczy.

Odpowiedź masz w poście wyżej.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline betek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location:
  • Wiadomości: 146
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2007r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5446 dnia: Wrzesień 28, 2013, 13:14:42 »
w Master Lidze mozna zmieniac klub, czy gramy tylko jednym?

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5447 dnia: Wrzesień 28, 2013, 13:19:48 »
Jestem nowy na tym forum.
 Musze sie zgodzic z kilkoma forumowiczami. KONAMI zrobilo niesamowita gre, na ktora trzeba poswiecic duzo czasu zeby zatrybic wszystkie aspekty rozgrywki ( a moja zona mi go nie daje  :P). Nie narzekam na lagi, bo ich praktycznie nie ma. Pierwsze dni online byly utrapieniem, ale teraz nie ma juz problemow, przynajmniej na holenderskich serwerach. Fizyka w tej grze odgrywa najwieksze role. Jak w zyciu. Jak ktos gral w pilke nozna, to zrozumie ten problem. Wszyscy narzekaja, ze jakis slaby legionista jest wstanie dogonic Ronaldo czy Messiego. A czemu nie, to jest zycie, na ktore nie maja wplywu nawet najwieksze gwiazdy. Ale wplyw maja pozniej, co zrobic z pilka, kiedy legionista go dogoni. I to wlasnie zrobilo KONAMI. Pokazalo roznice miedzy slabszymi a gwiazdami. Ale nie zawsze to wychodzi, i to jest najwiekszym problemem dla wszystkich ktorzy probuja grac w najnowsza odslone PES. A najlep[szym przykladem jest mecz Barcy z Lechia. I nie chodzi mi oto ze gwiazdom nie sie chcialo grac czy ryzykowac. Chodzi mi raczej o smaczki typu Messi vs 3 obroncow Lechii, i na co predkosc i zwinnosc Messiego. Strzelil bramke ale tylko jedna, a wedlug starych kanonow ( pes 2007 - 20013 i fifa od poczatku do konca), strzelil by ich 10  ;D. To wlasnie pokazalo KONAMI. I to wlasnie jest fizyka rozgrywki w PES 2014. Albo to polubimy albo nie, wybor zalezy od was. Zawsze mozecie kupic FIFA 14 ( Lyzwiarstwo figurowe na lodzie) Przepraszam za bledy, ale nie jestem polonista z wyksztalcenia  :P.
   

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5448 dnia: Wrzesień 28, 2013, 13:33:34 »
A jeszcze jedno. Jezeli chodzi o okno transferowe. Wiem ze ostatnie zakupy klubow nie sa aktualne. To tylko znaczy ze przed 2 wrzesnia KONAMI mialo juz wypalone plyty z gra. To problem z logistyka, a nie z samym KONAMI. Dajmy im troche czasu. Naprawia bledy ( mam nadzieje ze tzw "lagow" nie beda naprawiac, bo wtedy ta gra przestanie pokazywac piekna futbolu, jakim jest. NIEPRZEWIDYWALNYM
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2013, 13:40:52 wysłana przez kristof080 »

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5449 dnia: Wrzesień 28, 2013, 13:37:27 »
No i ja się zgodzę z takimi postami.  Niektórzy nawet do tej pory mówia że PES 2013 jest niegrywalny w Online b są mega lagi. Ludzie ja przez pół roku po dziś dzień gram Online w PES 2013 i przez te pół roku może 2 razy wywaliło mnie z meczu z mojej winy a o lagach nie wspomne bo nie było żadnych ( chyba ze w dzien i pare dni po premierze)  i najgorsze ze takie osoby psioczą na KONAMI i na PESa ze jest niegrywalny Online. To dlaczego ja przez pół roku mogłem grać normalnie bez najmniejszego lagu.  gdyby to była wina konami to nikt nie mógłby pograć przez sieć. Niech takie osoby zmienią kompa, albo internet... nie wiem.

W PES 2014 nie grałem Online więc się nie wypowiem ale podejrzewam ze jest jeszcze za wcześnie by to hulało. Zapewne lada moment wypuszczą patche i wszystko będzie działać jak należy.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5450 dnia: Wrzesień 28, 2013, 13:48:21 »
Juz hula, ale nie wszyscy chyba rozumieja, ze czas pes 13 juz przeminal ( z chwila kiedy 14 pojawila sie w sklepach). Czesto  L1 i reszta kombinacji nie pomaga, i pewnie to sie ludziom nie podoba. Zeby Ronaldo albo Messi tak potrafili, to bylo by cos. Zawsze bramki ze wszystkimi. Nic tylko grac na Bwin. I zostac milionerem. :'(

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5451 dnia: Wrzesień 28, 2013, 14:01:50 »
Albo musimy napisac petycje do KONAMI. Ale nie w sprawie optymilizacji( oczywiscie to tez by sie przydalo, ale o tym dobrze wiedza) ale o udostepnienie dwoch trybow rozgrywki:

-   simulate ( to tak jak jest teraz),
-   arcade ( dla reszty, dla ktorej fizyka jest nie wazna i chcieliby cos, co nie wystepuje praktycznie w innych grach pilkarskich)

A moze napiszemy zeby nic nie zepsuli?! ( to pytanie do wszystkich ktorzy polubieli "lagi i te wszystkie niedoskonalosci" ktore towarzysza temu swiatelku w tunelu nadziei.)

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5452 dnia: Wrzesień 28, 2013, 16:26:03 »
nie rozumiesz że takie opóźnienie w reakcji gracza było celowe poprzez KONAMI żeby dokładnie odwzorować fizykę gry?? , a jeśli ktoś ma za słabego kompa to gra po prostu mu się tnie i "lag" mu się podwaja bądź też troi i wtedy marudzicie że PES jest tragiczny i się nie da grać... owszem nie da się grać na SŁABYM SPRZĘCIE !!!
I7 quad (3,2 ghz) - geforce 660 gtx 2gb - 16 gb ram - ssd 256 gb - To chyba słaby sprzet nie jest a też tnie. Po kilku czarach marach typu wyłączenie synch. pionowej nie tnie już tak jak cięło ale płynnie napewno nie chodzi. Poza pierwszym wrażeniem które było bardzo negatywne powoli gra mi się podoba. Tym niemniej musi byc jeszcze baaaardzo spaczowana bo jak na razie jest skopana i nie jest to wina słabego sprzętu.
Visca El Barca!!!

Offline megabot00

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5453 dnia: Wrzesień 28, 2013, 16:35:11 »
I7 quad (3,2 ghz) - geforce 660 gtx 2gb - 16 gb ram - ssd 256 gb - To chyba słaby sprzet nie jest a też tnie. Po kilku czarach marach typu wyłączenie synch. pionowej nie tnie już tak jak cięło ale płynnie napewno nie chodzi. Poza pierwszym wrażeniem które było bardzo negatywne powoli gra mi się podoba. Tym niemniej musi byc jeszcze baaaardzo spaczowana bo jak na razie jest skopana i nie jest to wina słabego sprzętu.
Też tak miałem, dopóki nie ściągnąłem nowych sterowników i teraz jest dobrze. :)

Offline Skrzydlaty_Reus

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Internet
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5454 dnia: Wrzesień 28, 2013, 17:13:40 »
NEW FEATURES PESEDIT.COM 2014 PATCH 0.2 [ REJESTRACJA lub LOGOWANIE]

    Added 4 NEW Bundesliga Teams: Dortmund, Frankfurt, Mainz, Wolfsburg
    Added Tottenham Home, Away, Third Kits, Liverpool Away, Third
    Added kits: Argentina, Croatia, Egypt, Peru, Thailand
    Corrected fake player names for African and Asian National Teams
    Completed transfers for Premier League and La Liga
    Fixed 'Edit Mode bug'
    Corrected Greek and Russian team names
    Fixed many incorrect Squad Numbers

Offline fartlow

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5455 dnia: Wrzesień 28, 2013, 18:50:18 »
Jest może torrent do tego patcha ?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5456 dnia: Wrzesień 28, 2013, 20:05:42 »
Jest może torrent do tego patcha ?
jest:)
łap:)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Akadyjczyk

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.11.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5457 dnia: Wrzesień 28, 2013, 20:13:38 »
za torrenta to i ja dziękuję ;p

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5458 dnia: Wrzesień 28, 2013, 20:18:44 »
wiemy czy powstanie patch seria a ?

Offline fartlow

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5459 dnia: Wrzesień 28, 2013, 20:37:35 »
Dzięki stary !

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5459 dnia: Wrzesień 28, 2013, 20:37:35 »