Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234162 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5700 dnia: Październik 13, 2013, 14:30:10 »
Bez owijania w bawełnę jest to jeden z najgorszych PES'ów w historii (a gram już od pierwszej części z ery PSX'sa, zresztą 2008 też była do du**). Miałem w planach znów zagrać w trybie ligi którego niestety zabrakło w 2013tce, ale po prostu nie dam rady grać w tak niedopracowaną i niedorobioną wersje alpha gry, to wstyd, że KONAMi wypuściło 60% skończonego kodu  :( ...W moim przypadku zostaje ubiegłoroczny PES i chyba nowa Fifa, a takiego scenariusza się nie spodziewałem. Życie jednak potrafi zaskakiwać :)

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5701 dnia: Październik 13, 2013, 14:45:25 »
ja jako tako jest do grania najbardziej wnerwia ustawianie tej gry

Offline Paredes

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2013
  • location: Liban
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.05.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5702 dnia: Październik 13, 2013, 14:46:10 »
Gra stała się bardziej realistyczna niż grywalna i są już problemy. Dobrym rozwiązaniem jest przejść cały trening, tam jest wszystko pokazane jak reagować w różnych sytuacjach. Bramkarzem też można samemu sterować, nie trzeba cisnąć przycisku wyjścia bramkarza do bólu i się dziwić, że źle broni.

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5703 dnia: Październik 13, 2013, 14:51:47 »
Gra stała się bardziej realistyczna niż grywalna i są już problemy. Dobrym rozwiązaniem jest przejść cały trening, tam jest wszystko pokazane jak reagować w różnych sytuacjach. Bramkarzem też można samemu sterować, nie trzeba cisnąć przycisku wyjścia bramkarza do bólu i się dziwić, że źle broni.

tu masz racje :) trzeba sie nauczyć co wciskać :) a nie jak w fifie na pałe do przodyu

Offline Michael^^

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2011r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5704 dnia: Październik 13, 2013, 16:03:24 »
tu masz racje :) trzeba sie nauczyć co wciskać :) a nie jak w fifie na pałe do przodyu
Tak świetnie ale jeżeli jest 1vs1 i bramkarz wychodząc jest na 11 metrze a napastnik na 18 i napastnik lobuje mojego bramkarza gdzie piłka jest na wysokości gdzie podskoczył by i ją załapał a stoi jak by sadził ziemniaki to jest coś nie tak.Akcje teraz nie mam radochy bo musze wymienić 50 podan żeby przedostać się pod bramke przeciwnika który wychodzi z kontrą robiąc 4 podania.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5705 dnia: Październik 13, 2013, 16:56:22 »
Tak świetnie ale jeżeli jest 1vs1 i bramkarz wychodząc jest na 11 metrze a napastnik na 18 i napastnik lobuje mojego bramkarza gdzie piłka jest na wysokości gdzie podskoczył by i ją załapał a stoi jak by sadził ziemniaki to jest coś nie tak.Akcje teraz nie mam radochy bo musze wymienić 50 podan żeby przedostać się pod bramke przeciwnika który wychodzi z kontrą robiąc 4 podania.

Dokładnie o to chodzi - ja wszystko mam w treningu zrobione na maxa, sterowania też się nauczyłem i bez problemu na Top Playerze mam po 60% posiadania piłki, odbieram piłkę napastnikom grą ciałem prawą gałką, robię zwody za pomocą balansu ciała, nawet symulacja faula raz zadziałała i wymusiłem karnego, bramkarzem też znam kilka tricków, ale to nie o to chodzi.
Jeśli sterujesz bramkarzem nie dasz rady mu kazać szybciej wstawać, nie każesz mu podnieść rąk do góry by złapał piłkę lecąca 30 cm nad jego głową, nie każesz mu złapać piłki lecącej prosto na niego, gdy on robi niepotrzebny szpagat i piłka odbija mu się od ręki i wpada do bramki. To nie chodzi o sterowanie czy brak umiejętności, nie chodzi o to, że ktoś wychodzi za pomocą trójkąta, choć czasem trzeba, bo Ci kretyni nawet nie raczą skrócić kąta - sztuczna inteligencja i spowodowane tym złe decyzje bramkarzy są przyczyną mojego i reszty wku**wienia.
To nie moja wina czy mojego braku umiejętności gry to powodują, to głupota bramkarzy i niedotóbki Konami są głównym problemem.
Gram w tą grę ponad 10 lat, na półce mam PES-a 4, 5, 6 na PS2, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 i 2014 na PC, rozegralem tysiące meczów z komputerem, online, ze znajomymi, grałem w turniejach, gdzie ludzie znali każde zagranie na pamięć i uwierzcie mi, że wiem co mówię. Nigdy, ale to nigdy bramkarze aż tak mnie nie irytowali. Poczytajcie fora zagraniczne, facebooka, twittera - tam piszą to samo, bramkarze są tragiczni i ludzie są wkur**eni. Gra ma setki błędów, japończykom nie chciało się zrobić wszystkich twarzy, okroili MLO jak ziemniaka na frytki, niewiele poprawili w systemie anty-quiterskim, stracili licencje nawet na ich własny zespół narodowy, patche niewiele poprawiają, DLC z twarzami jak nie było, tak nie ma, a jest prawie miesiąc po premierze, nie ma turniejów online, nic prawie nie ma - PES w porównaniu z FIFĄ to Nokia 3310 przy Samsungu Galaxy S4 czy IPhonie 5s

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5706 dnia: Październik 13, 2013, 17:12:26 »
a nie jak w fifie na pałe do przodyu

Bronienie gry poprzez gadanie (zresztą kłamliwe) jak to u konkurencji jest źle nie jest dobre ;)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5707 dnia: Październik 13, 2013, 17:21:34 »
Dokładnie o to chodzi - ja wszystko mam w treningu zrobione na maxa, sterowania też się nauczyłem i bez problemu na Top Playerze mam po 60% posiadania piłki, odbieram piłkę napastnikom grą ciałem prawą gałką, robię zwody za pomocą balansu ciała, nawet symulacja faula raz zadziałała i wymusiłem karnego, bramkarzem też znam kilka tricków, ale to nie o to chodzi.
Jeśli sterujesz bramkarzem nie dasz rady mu kazać szybciej wstawać, nie każesz mu podnieść rąk do góry by złapał piłkę lecąca 30 cm nad jego głową, nie każesz mu złapać piłki lecącej prosto na niego, gdy on robi niepotrzebny szpagat i piłka odbija mu się od ręki i wpada do bramki. To nie chodzi o sterowanie czy brak umiejętności, nie chodzi o to, że ktoś wychodzi za pomocą trójkąta, choć czasem trzeba, bo Ci kretyni nawet nie raczą skrócić kąta - sztuczna inteligencja i spowodowane tym złe decyzje bramkarzy są przyczyną mojego i reszty wku**wienia.
To nie moja wina czy mojego braku umiejętności gry to powodują, to głupota bramkarzy i niedotóbki Konami są głównym problemem.
Gram w tą grę ponad 10 lat, na półce mam PES-a 4, 5, 6 na PS2, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 i 2014 na PC, rozegralem tysiące meczów z komputerem, online, ze znajomymi, grałem w turniejach, gdzie ludzie znali każde zagranie na pamięć i uwierzcie mi, że wiem co mówię. Nigdy, ale to nigdy bramkarze aż tak mnie nie irytowali. Poczytajcie fora zagraniczne, facebooka, twittera - tam piszą to samo, bramkarze są tragiczni i ludzie są wkur**eni. Gra ma setki błędów, japończykom nie chciało się zrobić wszystkich twarzy, okroili MLO jak ziemniaka na frytki, niewiele poprawili w systemie anty-quiterskim, stracili licencje nawet na ich własny zespół narodowy, patche niewiele poprawiają, DLC z twarzami jak nie było, tak nie ma, a jest prawie miesiąc po premierze, nie ma turniejów online, nic prawie nie ma - PES w porównaniu z FIFĄ to Nokia 3310 przy Samsungu Galaxy S4 czy IPhonie 5s

No widzisz...a moim zdaniem to najlepsza "kopanka" w jaką kiedykolwiek grałem. Jestem nią po prostu zachwycony i, jakoś nie interesuje mnie co piszą na zagranicznych forach. Owszem zachowania bramkarzy przy lobach i dośrodkowaniach na krótki słupek należy poprawić, podobnie jak uatrakcyjnić ML czy BaL(chociaż sam w te tryby nie gram) czy wprowadzić turnieje. Mnie najbardziej boli to, że nie powrócono do tryby community offline. Jednak wady te nie wpływają w ogóle na to, że rozgrywka sprawia mi nieprawdopodobną frajdę. Ta gra to dla mnie mistrzostwo świata. I tak już już wspominałem nie zmienią tego negatywne opinie ludzi. Każdy ma swój łeb(chyba). Mnie Japończycy w tym roku urzekli i jestem im wdzięczny za ten produkt. Aha i jeszcze jedno, śmieszą mnie nieprawdopodobnie komentarze , że każdy wślizg to kartka. Po prostu ktoś chyba musi się ich nauczyć. Wślizgi to fantastyczny smaczek tej gry. Skończyło się "jeżdżenie na d**ie na pałę" przez 90 minut bez żadnych większych konsekwencji.     

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5708 dnia: Październik 13, 2013, 17:42:57 »
Mam pytanie czy wyszszlo już demo pesa na PC? i czy w ML reprezentacja gra się jakieś puchary czy tylko  przyjacielskie mecze gram 2 sezon i brak brak jakich kolwiek turnieji reprezentacja

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5709 dnia: Październik 13, 2013, 18:20:40 »
No widzisz...a moim zdaniem to najlepsza "kopanka" w jaką kiedykolwiek grałem. Jestem nią po prostu zachwycony i, jakoś nie interesuje mnie co piszą na zagranicznych forach. Owszem zachowania bramkarzy przy lobach i dośrodkowaniach na krótki słupek należy poprawić, podobnie jak uatrakcyjnić ML czy BaL(chociaż sam w te tryby nie gram) czy wprowadzić turnieje. Mnie najbardziej boli to, że nie powrócono do tryby community offline. Jednak wady te nie wpływają w ogóle na to, że rozgrywka sprawia mi nieprawdopodobną frajdę. Ta gra to dla mnie mistrzostwo świata. I tak już już wspominałem nie zmienią tego negatywne opinie ludzi. Każdy ma swój łeb(chyba). Mnie Japończycy w tym roku urzekli i jestem im wdzięczny za ten produkt. Aha i jeszcze jedno, śmieszą mnie nieprawdopodobnie komentarze , że każdy wślizg to kartka. Po prostu ktoś chyba musi się ich nauczyć. Wślizgi to fantastyczny smaczek tej gry. Skończyło się "jeżdżenie na d**ie na pałę" przez 90 minut bez żadnych większych konsekwencji.     

Ale nikt nie mówi nic o gameplayu - dla mnie też jest fantastyczny i jeszcze nigdy tak dobrze nie grało mi się w PES-a jak teraz, ale błędy i niedoróbki psują całą radochę tej gry.
W jednej chwili robisz fajną akcję, gdzie napastnik kończy pięknym golem i masz radochę, a w drugiej tracisz gola bo Twój głupi bramkarz nie miał ochoty rzucić się do piłki lecącej 3 na godzinę tuż nad jego durną głową - i wtedy czar pryska.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5710 dnia: Październik 13, 2013, 18:55:22 »
Jeszcze męczycie tą grę... ?
Nie ma co tu gadać.
Era Konami skończyła się na PES6 czyli na konsolach PS2.
Ta firma żyje przeszłością i nie potrafi się odnaleźć w rzeczywistości i nadążyć nad jakimkolwiek postępem...

Od edycji 2008 ciągną wyklepany, nic niewart schemat. Przenieśli go na nowy silnik graficzny ale to nic nie daje.
Głęboko zastanowił bym się na kupnem następnej edycji.
Gra nic nie wnosi po za poprawkami kosmetycznymi Gameplay, które są poprawianymi co roku.

Ale kto chce być naiwnym i ślepym, łykać marketingowy KIT, nie dostrzegając wielu rzeczy, PES jak i FIFA jest grą dla niego...
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...

Offline Polska_gola

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5711 dnia: Październik 13, 2013, 19:04:34 »
Grałem w PES'a 6 ostatnio. Później po zapoznaniu się z grą PES 2008 odłożyłem tą grę. Wczoraj chciałem wrócić i zacząć grać. Dzisiaj zainstalowałem 2 patche (niby poprawenie grywalnosci). Poza transferami, dodatkowymi druzynami nic sie nie zmienilo. Także niestety KONAMI to jedna wielka porażka od 2008r.!

Samo sterowanie mówi samo za siebie, np prostopadłe piłki - trgedia.
 Nie wiem jak można zepsuć tak grę, która kilka lat temu była czymś co sprawiało frajdę.

 Ta gra przypomina mi soccer 98 na pegasusa. Tempo jest wolniejsze niż ruchy żółwia.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5712 dnia: Październik 13, 2013, 19:24:18 »
Jeszcze męczycie tą grę... ?
Nie ma co tu gadać.
Era Konami skończyła się na PES6 czyli na konsolach PS2.
Ta firma żyje przeszłością i nie potrafi się odnaleźć w rzeczywistości i nadążyć nad jakimkolwiek postępem...

Od edycji 2008 ciągną wyklepany, nic niewart schemat. Przenieśli go na nowy silnik graficzny ale to nic nie daje.
Głęboko zastanowił bym się na kupnem następnej edycji.
Gra nic nie wnosi po za poprawkami kosmetycznymi Gameplay, które są poprawianymi co roku.

Ale kto chce być naiwnym i ślepym, łykać marketingowy KIT, nie dostrzegając wielu rzeczy, PES jak i FIFA jest grą dla niego...
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...

No tak jest.
Ja już sobie wyobrażam jak będzie wyglądać PES 2015 na PS4 - skoro w ponad dwa lata męczyli się tak nad 14tką i wyszło im tak kosmicznie wybrakowane dziadostwo, to na PS4 będzie jak to mówi Jasio Tomaszewski - kompromitacja, bo mają silnik next genowy (podobno, bo gra nadal gorzej wygląda niż FIFA na starym silniku) ale co oni w rok zrobią? Nic, będzie katastrofa na oceny 5/10:)

Offline Kopersky

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Trn
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5713 dnia: Październik 13, 2013, 23:35:46 »
Właśnie zagrałem ostatni mecz online w 2014 do czasu wyjścia jakiejś poprawki bo mnie krew zalała.. Gram na PS3 i to jest k**wa skandal co sie tam dzieje. Odpaliłem dziś 3 mecze w 2 pierwszych prowadziłem i za kazdym sie rozłączyło, podjąłem trzecią próbę i o dziwo udało się dojechać ten mecz do końca. Napiszę więc jak ten mecz wyglądał. Wylosowało mi przeciwnika z rankingiem 200! myśle se nawet na lagu go rozdupce jak mozna miec taki niski rank. No i od początku ukłądało sie tak jak myslałem cisnąłem go w kazdej akcji ale jak to w 2014 kazda moja akcja kończyła się wyłapaniem piłki przez bramkarza pomimo dużo wczesniej naciśniętego strzału bo mój pionek zapierdala jak potłuczony z piłką zamiast oddać strzał. Takich akcji było może 4-5 aż w końcu po zamieszaniu w polu karnym naciskając 1000000 razy strzał jeden z moich graczy strzelił piętką! powolną żałosną bramkę. Pomyślałem dzięki bogu wkulałem gola i teraz przemęczę się resztę meczu w środku boiska w nędznej kopaninie. No i myliłem się mój przeciwnik po stracie bramki zaczął od środka i zapierdalał prosto na moją bramkę przy czym ja nie mogłem nic zrobić żeby dopaść jego napastnika i zakurwił gola :D Wkurwiony strasznie strzeliłem jeszcze jedną bramkę(zupełnie przypadkową znów po strasznym zamieszaniu w polu karnym) po czym ten gość znowu mi wjebał tak samo lecąc od środka boiska. Na koniec pocisnął mi z wolnego i przegrałem 2:3 z mega agresją na twarzy :D Gram w PESa od lat i pierwszy raz jestem zmuszony do wydania tak negatywnej opinii. Jebać grafike twarze i inne pierdoły grając chcę się wyluzować i czerpać z tego fun. Jak nie poprawią tej gry (aż nie wierzę że to napiszę) kupię k***wa fife pierwszy raz od chyba 7 lat. Dziękuję za uwagę.

Offline Dortox12345

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2013
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2013r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5714 dnia: Październik 14, 2013, 00:22:29 »
Jak grałem to się stały fajne rzeczy, chciałem dośrodkować będąc blisko sędziego i piłka się od niego odbiła. Natomiast drugą rzeczą jest to że piłka turlała się w kierunku chorągiewki i odbiła się od niej. Nie wiecie czy coś takiego było też w PES 13 ?

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5715 dnia: Październik 14, 2013, 07:26:38 »
Jak grałem to się stały fajne rzeczy, chciałem dośrodkować będąc blisko sędziego i piłka się od niego odbiła. Natomiast drugą rzeczą jest to że piłka turlała się w kierunku chorągiewki i odbiła się od niej. Nie wiecie czy coś takiego było też w PES 13 ?

było raz miałem wynik 2-2 piłka odbiła sie od chorągiewki i zawodnik dośrodkował strzelili mi na 3-2

Offline eryd

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5716 dnia: Październik 14, 2013, 08:37:03 »
Ponawiam moje pytanie jaką z reguły długość meczu ustawiacie(5-30min).

Offline sajki

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 72
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5717 dnia: Październik 14, 2013, 09:44:39 »
Ja gram 10min.

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5718 dnia: Październik 14, 2013, 10:17:08 »
stoi jak by sadził ziemniaki

hehehe padłem :D wyobraziłem sobie jak on sadzi te ziemniaki :D
Czytam te wasze narzekania z nadzieją że się skończą ale tylko śmiac się już chce - taki śmiech przez łzy...my sobie tu gadamy żeby się pocieszyć, bo co niektórzy kase na to wybulili, a Konami i tak patcha jakiegoś wyda dopiero w grudniu....taki prezent łaskawy pod choinkę, żeby można było zagrać w gre którą kupiliście 3 miesiące temu.....(choć szczerze wątpie by te patche coś poprawiły) nic nam to narzekanie niestety nie da.
Konami musi napisać chyba cały ten swój kod od nowa bo taki tam burdel jest....moderzy odnajdują w pesach od kilku lat pozostałości plików z poprzednich wersji więc nie ma się co łudzić, że to się w końcu nie zacznie na nich mścić - silnik nowy - kod pewnie w większości ten sam...jak to ma niby działać? Powinni sobie dać spokój w następnym roku i wrócić za 2 lata - teraz tylko pogrążają się marketingowo a oni myślą, że wydawanie co rok to sposób na utrzymywanie się na powierzchni.
2013 już zapoczątkował ten ich trend patch/dlc funkcjonalności (syfne community), teraz wypuszczają gre w połowie skończona, online nie działa, cheatersi nadal rządzą - a w 2013 mojego brata zablokowali za rozłączanie się w pierwszej połowie kiedy mecze były lagowane - czyli generalnie blokują ludzi za swoje błędy....no po prostu pięknie - i współczuje teraz bratu, że im wybaczył za 2013 (choc zarzekał się że nigdy już od Konami gry nie kupi) i teraz kupił jednak tego 2014 - dał im szanse!!! a oni go znowu wych*** :)
straciłem do nich resztę szacunku - to wstyd że niektórzy psioczą na EA - poważnie polecam kupić Fifkę 14 bo jest wyjątkowo dobra w tym roku - a online was rozłoży na łopatki. Tworzycie sobie np. swojego piłkarzyka - dołączacie do jakiegoś klubu gdzie są chociaż 4 osoby i gracie sobie lige z innymi klubami online każdy grając sobą - coś pieknego :) W pesie ze względu na mniejszą psołeczność ten tryb nawet nie miałby sensu bo nikogo do gry byście nie znaleźli...
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 10:37:29 wysłana przez dBlasi »
Steam: BlasiPL

Offline lolek01

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 18.09.2010r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5719 dnia: Październik 14, 2013, 13:15:37 »
hehehe padłem :D wyobraziłem sobie jak on sadzi te ziemniaki :D
Czytam te wasze narzekania z nadzieją że się skończą ale tylko śmiac się już chce - taki śmiech przez łzy...my sobie tu gadamy żeby się pocieszyć, bo co niektórzy kase na to wybulili, a Konami i tak patcha jakiegoś wyda dopiero w grudniu....taki prezent łaskawy pod choinkę, żeby można było zagrać w gre którą kupiliście 3 miesiące temu.....(choć szczerze wątpie by te patche coś poprawiły) nic nam to narzekanie niestety nie da.
Konami musi napisać chyba cały ten swój kod od nowa bo taki tam burdel jest....moderzy odnajdują w pesach od kilku lat pozostałości plików z poprzednich wersji więc nie ma się co łudzić, że to się w końcu nie zacznie na nich mścić - silnik nowy - kod pewnie w większości ten sam...jak to ma niby działać? Powinni sobie dać spokój w następnym roku i wrócić za 2 lata - teraz tylko pogrążają się marketingowo a oni myślą, że wydawanie co rok to sposób na utrzymywanie się na powierzchni.
2013 już zapoczątkował ten ich trend patch/dlc funkcjonalności (syfne community), teraz wypuszczają gre w połowie skończona, online nie działa, cheatersi nadal rządzą - a w 2013 mojego brata zablokowali za rozłączanie się w pierwszej połowie kiedy mecze były lagowane - czyli generalnie blokują ludzi za swoje błędy....no po prostu pięknie - i współczuje teraz bratu, że im wybaczył za 2013 (choc zarzekał się że nigdy już od Konami gry nie kupi) i teraz kupił jednak tego 2014 - dał im szanse!!! a oni go znowu wych*** :)
straciłem do nich resztę szacunku - to wstyd że niektórzy psioczą na EA - poważnie polecam kupić Fifkę 14 bo jest wyjątkowo dobra w tym roku - a online was rozłoży na łopatki. Tworzycie sobie np. swojego piłkarzyka - dołączacie do jakiegoś klubu gdzie są chociaż 4 osoby i gracie sobie lige z innymi klubami online każdy grając sobą - coś pieknego :) W pesie ze względu na mniejszą psołeczność ten tryb nawet nie miałby sensu bo nikogo do gry byście nie znaleźli...

Patch ma wyjść w Listopadzie. Były w porzednich pesach pozostałości z części poprzednich bo kolejne częsci działały na tym samym silniku. Konami nie widziało potrzeby sprzątać starego, tylko dodawała nowe. W 2014 mamy jak sam zauważyłeś nowy silnik, co chcąc nie chcąc wymusiło na Konami przepisanie całego kodu gry na nowo i tak zostało zrobione, więc twoja uwaga dot. przepisania kodu i burdelu jest nietrafiona. Jak myślisz, dlaczego ta część Pesa jest chyba najbardziej niedporacowaną częścią Pesa? Nie z powodu burdelu w kodzie jak napisałeś, tylko niewystarczającego czasu na dokończenie gry. Wcześniej Konami brało, poprzednią część Pes, zmieniali kilka rzeczy i wypuszczali jako nową. Teraz musieli wszystko napisać od nowa. Napisali, ale zabrakło czasu np. na dopracowanie twarzy, wykrycie i poprawę błędów. Poprawienie trybu online. Osobiście też jestem tym faktem wkur..... .Wolałbym poczekać nawet i do grudnia na wyjście pesa niż się teraz denerowować, ale dla Konami najważniejszy jest wyścig z Fifą.

Ktoś pisał o dużej liczbie fauli i wielkiej ilości kartek. Nie wiem jak wy w to gracie, chyba cały czas napierd.....e po goleniach. Ba, zdażyło mi się kilka meczy z ilością fauli, równą 0. Wślizgi robi się tak łatwo jak chyba w żadnej innej częsci. Czasem komputer wręcz oczywistych fauli nie zauważa. Ale w sumie jest to lepsze niż jak w 2013, każde dotknięcie przeciwnika to faul. Zawodnicy ruszają się jak 100 tonowe monstra, bo Konami chciało wprowadzić realizm. To jest zajebiste, problem w tym, że Konami przegieło, nie przetestowali tego i nie wyważyli odpowiednio. Dlatego, teraz czekam na patch, który to zmieni. Ktoś pisał i ja sam zresztą, że wpieniające jest jak koleś ze speedem 60 dogania drugiego ze speedem 90. Owsze, to jest żenada jak taki np. mexes dogania i przegania Lenona. Konami chciało w ten sposób zlikwidować schemat, wypuszczenie, sprint, gol. Jak to było nagminnie grane w 2013. I jak mam wybierać między Wawrzyniakiem, ktory dogania Ronaldo, a wypuszczaniem trojktem steryda, ktoremu nic nie zrobisz jak to bylo w 2013, to ja już wole Wawrzyniaka. Mam nadzieje, ze konami w patchu zwiększy ciut ciut responsywnośc graczy, zlikwiduje mozliwość wożenia się jednym zawodnikiem przez cale boisko na speedzie, poprawi bramkarzy bo sa dramatyczni i zlikwiduje opoznienia. Jak to Konami zrobi, wtedy uznam tego pesa za najlepsza czesc serii. Bo teraz nie jest warta tego, zeby za nia placic.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 13:18:38 wysłana przez lolek01 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5719 dnia: Październik 14, 2013, 13:15:37 »