Autor Wątek: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Mallorcą!  (Przeczytany 37220 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline gumiaszek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Pieckowo
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.04.2010r.
  • : )
Bujo zaczyna pisać powieści romantyczne :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
ale go w domu biją kablem bez przewodowym

Super_Mario

  • Gość
Bardzo fajny odcinek. Zrobiło się naprawdę romantycznie :) Ale najważniejsze jest to, że... Barcelona wygrała :D

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
I tak właśnie mijały mozolnie dni moich że się tak wyrażę "wakacji". Dni były upalne, od samego rana do wieczora kąpaliśmy się, zanurzałem gips, nic się z nim na szczęście nie działo, mogłem sobie popływać.. woda była taka ciepła.. choć szczerze przyznam, że w Turcji była jeszcze cieplejsza. Odciąłem się zupełnie od świata, nie odbierałem nawet telefonów od klubowego księgowego... gdy nie chciało mi się pływać, opalałem się na balkonie. Niestety więcej na mecze Barcelony nie chodziliśmy.. zapomniałem wziąść z domu karty kredytowej przez co nie mogłem dobrać pieniędzy.. byłem zły na siebie. Widziałem jak Cathrina była uszczęśliwiona oglądaniem meczu.. nie było jednak tak krucho z pieniędzmi, sporo jeszcze zostało. Parę razy Cathrina wybierała się do centrum na zakupy. Oczywiście nie sama.. ja nie znam miasta, a co dopiero ona.. poza tym do centrum był spory kawałek, podwoziłem ją. Kupywała jak to kobieta masę ubrań, nie patrzyłem na ich cenę, nie chciałem dostać zawału. Pochodzę ze skromnej rodziny, nigdy nie szaleliśmy w sprawach zakupów.. kupywaliśmy to, co było nam najbardziej potrzebne. Teraz trochę dziwnie się czuje.. starcza mi na wszystko czego tylko zapragnę.. nawet w marzeniach nie wybiegałem tak daleko. Niestety czas mijał nieubłagalnie, co raz bliżej końca.. i znów długo nie zobaczę Cathriny.. zacząłem się z tym jakoś oswajać.. byle do zimy, wtedy będę miał dużo czasu. Ale wczasy to nie tylko plaża.. zachody słońca. Jeżeli chodzi o te sprawy... było wspaniale! Głównie dlatego iż ona jest moją pierwszą partnerką, a ja jej pierwszym partnerem przedtem nigdy tego nie robiliśmy. Od czasu gdy byłem w Alicante na meczu z Herculesem nie widzieliśmy się.. teraz mogliśmy to robić do woli, doszliśmy do wielkiej wprawy.. każdy raz był cudowny i dla mnie i dla niej. Zaczął się ostatni tydzień naszego pobytu w Barcelonie. Cathrina chodziła markotna, chyba wiedziała kiedy następny raz się zobaczymy.. próbowałem nie poznawać po sobie, że też się martwię. Będziemy musieli wrócić do szarej rzeczywistości w moim przypadku, przebicia się po kontuzji do pierwszego składu, w jej powrotu do domu gdzie czeka na nią obojętna matka. Przez ten krótki okres do końca naszej eskapady zacząłem ćwiczyć, chcę być przecież gotowym na pierwszy mecz po rekonwalescencji, a miałem ku temu okazję bo na mój powrót przypada mecz w Copa Del Rey.. musiałem być gotów na przynajmniej 20 minut gry.


Nadszedł ten dzień.. staliśmy na parkingu w otoczeniu walizek, było ich więcej niż za czasu przyjazdu, Cathrina miała jedną pełną ubrań. Oddaliśmy kluczyk od naszego apartamentu i zaczęliśmy ładować bagaż do samochodu. Uprzednio pojechałem na stację benzynową.. czeka mnie długa podróż. Odwieźć Cathrine do Alicante, a potem samemu wracać do Almerii. W sumie dobrze, że wyjeżdżamy od paru dni pada deszcz, pogoda się psuje. Kto wie co by było za parę dni. W pełni zapakowani ruszyliśmy w drogę.. Chcieliśmy, żeby podróż trwała jak najdłużej. Niezwykle szybko minęły te 4 tygodnie, ledwo przyjechaliśmy, a już musimy wracać. Zastanawiałem się ile jeszcze rzeczy mogłem zrobić przez ten czas..

Po jakichś 4 godzinach byliśmy w Alicante. Wcale nie ucieszyło nas to, że jesteśmy już na miejscu.. wręcz przeciwnie. Cathrina powstrzymywała się od płaczu, aż żal mi było tak na nią patrzeć i nic nie robić. Wjechaliśmy w wąskie uliczki dzielnicy, wkrótce byliśmy przed jej blokiem. Jakieś dzieci zbiegły się naokoło auta.. w sumie się im nie dziwię.. mimo wszystko panowała tu bieda, a moje auto wzbudzało zainteresowanie. Pomogłem Cathrinie zanieść torby przed drzwi.. czule się z nią pożegnałem. Powiedziałem, że nie będę wchodził do środka, nie chcę denerwować jej mamy. Zrozumiała mnie, powiedziała żebym jechał ostrożnie do Almerii. Zbiegłem po schodach, odgoniłem chmarę dzieciaków i uruchomiłem silnik.. widziałem ją patrzącą na mnie przez okno.. Pojechałem. I tak o to mijają moje "wakacje".. teraz trzeba skupić się na powrocie w wielkim stylu!

W następnej części: Po Kontuzji.. grę czas zacząć!

P.S Wiem, że może mało, ale to temu, że nie ma dialogów, poza tym dojdą screeny i będzie o wiele ładniej i nie mam jakoś weny do opisywania wakacji :D.

Offline gumiaszek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Pieckowo
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.04.2010r.
  • : )
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:10:52 »
To kiedy ślub ? :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
ale go w domu biją kablem bez przewodowym

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:11:12 »
Ile Tuncay ma lat? :)

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:12:50 »
Ile Tuncay ma lat? :)

17 ;).

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:14:20 »
zacytuję z ankiety:
"Najlepsza kariera BAL na forum" :)

Offline gumiaszek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Pieckowo
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.04.2010r.
  • : )
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:18:39 »
17 ;).

To jeszcze rok :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
ale go w domu biją kablem bez przewodowym

Offline ARAe

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2010r.
  • ARSENAL C.F & JAGIELLONIA! Tassel < 3
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:25:56 »
Nom po tym "sezonie" czy tam roku oświadcz się jej . heheh ; DD

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:26:32 »
17 ;).
I nigdy nie eee... ten, no tego? :D
Lipa :D :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:26:57 »
No nareszcie wracasz do gry.

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:29:20 »
I nigdy nie eee... ten, no tego? :D
Lipa :D :D

Oj tam :D. Jak miał 14 lat to wyjechał z Turcji, nie znał żadnej dziewczyny i dopiero poznał Cathrinę jako pierwszą więc z kim miał? :D Z wiewiórą?

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:32:06 »
Oj tam :D. Jak miał 14 lat to wyjechał z Turcji, nie znał żadnej dziewczyny i dopiero poznał Cathrinę jako pierwszą więc z kim miał? :D Z wiewiórą?
To cię usprawiedliwia :D.
Chociaż nie będę się ja wyrywał, bo jak próbowałem się dobrać do Ani (patrz avatar), to dostałem takiego plaskacza, że przez 5 minut nie wiedziałem o co chodzi :D

Offline ARAe

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2010r.
  • ARSENAL C.F & JAGIELLONIA! Tassel < 3
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:33:46 »
To cię usprawiedliwia :D.
Chociaż nie będę się ja wyrywał, bo jak próbowałem się dobrać do Ani (patrz avatar), to dostałem takiego plaskacza, że przez 5 minut nie wiedziałem o co chodzi :D

Hahaha. :D:D:D:D:D To próbuj dalej. heheh. (Taki offtop xD) A tak serio to jak on taki przystojny to jak nie mógł znaleźć se laski w wieku 15lat?! ... Ehhh, takie wybredne Hiszpanki?! xD  (WBIJAĆ DO MNIE! :D)

Offline FCB4ever

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2011r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:36:16 »
podziwiam cię Bujo. To jest fantastyczne opowiadanie. Nie wiem ile masz lat, ale jak chodzisz do szkoły to pokaż to pani z polskiego. Ona ci chyba da za to szóstkę z polskiego ;D
Santos FC by. FCB4ever
kliknij na koszulkę!

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:48:29 »
podziwiam cię Bujo. To jest fantastyczne opowiadanie. Nie wiem ile masz lat, ale jak chodzisz do szkoły to pokaż to pani z polskiego. Ona ci chyba da za to szóstkę z polskiego ;D

Oj nie jestem pewien :D Mam za podobne opowiadania, niekoniecznie o takiej tematyce 3 na półrocze :(. Nauczyciele w mojej szkole ogólnie są jacyś po***ani.. może dlatego, że klasa sportowa.. A lat mam można powiedzieć już (bo 17 stycznia kończę) 14. ;)

Offline ARAe

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2010r.
  • ARSENAL C.F & JAGIELLONIA! Tassel < 3
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #196 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:50:39 »
Oj nie jestem pewien :D Mam za podobne opowiadania, niekoniecznie o takiej tematyce 3 na półrocze :(. Nauczyciele w mojej szkole ogólnie są jacyś po***ani.. może dlatego, że klasa sportowa.. A lat mam można powiedzieć już (bo 17 stycznia kończę) 14. ;)

Łooooo, kurfa. :D 14?!?!?! Ja też tyle mam a nie mam takiej bujnej wyobraźni co do romantyzmów, inaczej mogę powiedzieć o fantastyce. :D

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 07, 2011, 20:00:24 »
Fajna kariera :), mam nadzieje że jak bedziesz mial 18 lat to sie ozenisz z cathrine i potem bedziesz mial dziecko i jak skonczy kariere tuncay to wejdzie za niego syn i moda na sukces sie szykuje  ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 20:05:39 wysłana przez krab13 »

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 07, 2011, 20:13:43 »
Odnośnie kariery jeżeli się komuś podoba moja kariera to proszę o głosy na 4 miejsce w konkursie na najlepszą karierę na forum ;). Oczywiście przedtem zapoznajcie się z tym co pisał Igor04, bo pisał bardzo wiekową karierę Pelikanem, jeżeli uznacie ją za lepszą nie obrażę się, w końcu niech wygra lepszy. Każdemu człowiekowi dobrej woli serdecznie dziękuje. ;)

Offline FCB4ever

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2011r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 07, 2011, 20:15:54 »
A lat mam można powiedzieć już (bo 17 stycznia kończę) 14. ;)

oo, czyli rocznik '97 tak ? ja również.
Santos FC by. FCB4ever
kliknij na koszulkę!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Wakacje i po wakacjach.. Powrót
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 07, 2011, 20:15:54 »