Autor Wątek: ★★★ Realia polskiego futbolu; Koniec kariery - Dzięki za czytanie!  (Przeczytany 82726 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Poznaliśmy mojego asystenta!
« Odpowiedź #340 dnia: Marzec 20, 2011, 10:22:57 »
Bardzo dobrze opisane, również lubie takie historyjki pisać, ale jakoś na pesleague nie mam weny.

PS. na którejś stronie widziałem błąd - nie z przymiotnikami i przysłówkami piszemy łącznie, np. niewiele zamiast nie wiele :)
Oko, będę wiedział na przyszłość :)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Poznaliśmy mojego asystenta!
« Odpowiedź #341 dnia: Marzec 20, 2011, 10:51:35 »
dobrze jest mieć za asystenta dawnego kolegę, też się mi podoba to, że tak piszesz realnie, takim własnie codziennym językiem.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Zacięty mecz z Ruchem Chorzów.
« Odpowiedź #342 dnia: Marzec 20, 2011, 11:52:32 »
#82
Mecz: Dolcan Ząbki : Ruch Chorzów.
Data: Sobota, 23 październik, 2011.
Rozgrywki: Ekstraklasa.
Kolejka: 11.
Teren: Dom.
Godzina rozpoczęcia meczu: 17.00
Warunki pogodowe: 7°C, bezwietrznie, średnie opady deszczu.
BetClick obstawia: Remis.
Ilość kibiców na stadionie: 1991 (2011).
Atrakcyjność spotkania: 5/6.
Najlepszy zawodnik meczu: Patryk Koziara, Łukasz Janoszka.

Każdy w mieście czeka z niecierpliwością na otwarcie odnowionego stadionu Dolcanu. Zostały do tego już tylko 4 dni, wszyscy prace praktycznie są już skończone, jeszcze tylko jakieś ostatnie poprawki. Dzisiejszy mecz z Ruchem Chorzów będzie przedostatnim, który zostanie rozegrany na starym obiekcie, bowiem za 3 dni gramy w Remes Cup z Niecieczą. Na razie jednak skoncentrujmy się na potyczce dzisiejszej. Znów zastosowałem ustawienie 4-3-3. Pierwszy raz w tym sezonie gramy przy padającym deszczu, nie utrudnia on jednak aż tak bardzo gry. Spokojnie na boisku przeprowadziliśmy rozgrzewkę, murawa została niedawno wymieniana, wiec nie ma z tym problemu. Wkrótce spektakl rozpoczął się. Zaczął bardzo dobrze Ruch, szybko przejął piłkę i zaczął ją rozgrywać. Sytuacja z 6 minuty tych zawodów przejdzie do historii polskiego futbolu. Sam na sam z Misztalem wyszedł Issar Dia, próbował przerzucić piłkę nad naszym bramkarzem, ale zatrzymała się ona na jego wyciągniętej dłoni. Dobitkę jednego z piłkarzy przyjął na ciało Rogne, drugą Danilo Silva, 3 ponownie Danilo Silva, 4 strzał został zablokowany wślizgiem przez jednego z naszych piłkarzy i wreszcie, kiedy piła stanęła na 7 metrze, Dia potężnie uderzył w okienko. Już nikt nie był w stanie wybronić tego. Po takiej akcji tracimy pierwszą bramkę. 5 minut później po podaniu od Gawęckiego swojej szansy nie wykorzystał Sojka, który posłał piłkę nad poprzeczką. Niebiescy poszli za ciosem. W 15 minucie z lewego skrzydła dorzucił futbolówkę na 6 metr w środek pola karnego. Najszybszy okazał się Janoszka, który przechytrzył cały nasz blok defensywny i pięknym szczupakiem zaaplikował nam drugą bramkę. Pierwszy kwadrans bardzo nieudany dla nas. Po 25 minutach postanowiłem zmienić taktykę, Sojka został zastąpiony Bazlere, który razem z Meliksonem miał operować w środku, znowu zostało dwóch napastników. W 25 minucie mecz mógł się praktycznie skończyć, Issar Dia szczęśliwie dla nas przestrzelił w dogodnej sytuacji. 2 minuty później niewykorzystana okazja zemściła się na Chorzowianach. Pięknym podaniem między obrońców popisał się Gawęcki, wybiegł Koziara i potężnym strzałem zniwelował straty. Mamy już tylko 2:1, nadzieja powraca! W 34 minucie z prawej strony pola karnego, w ciężkiej sytuacja Melikson zagrał w pole bramkowe, wbiegł tam Gawęcki, który uprzedził Stekelenburga i mamy 2:2! Kibice zaczęli szaleć na trybunach, co za wspaniały come-back! Dalej atakowaliśmy i efekty tego mogły być już 4 minuty po wyrównaniu. Koziara uderzył z 16 metra minimalnie nad poprzeczką, to byłoby niesamowite 10 minut w naszym wykonaniu, gdyby padła 3 bramka. Już w doliczonym czasie pierwszej połowy, Janoszka w dobrej pozycji trafił w nogi Misztala, szczęśliwie nie tracimy 3 gola i schodzimy do szatni z remisem. Pochwaliłem zawodników za ambitną pogoń. Zaraz po rozpoczęciu drugiej części gry, ładnym strzałem z dystansu popisał się Wolski, wyłapał jednak golkiper Niebieskich. W 57 minucie ładnie z powietrza uderzył Brzozowski, kulka jednak przeleciała nad poprzeczką. W 60 minucie sfaulowany na 26 metrze został Wolski. Do piłki podszedł lewonożny Gawęcki i...trafił w spojenie! Na trybunach jęk zawodu, a za chwilę rozległy się gromkie brawa. W 77 minucie nasz kapitan i popularny "Kozi" mogli dać wiele radości fanom, ale świetnie zachowywał się w bramce były bramkarz Ajaxu. W 81 minucie rozpędzony Koziara posłał piłkę minimalnie obok słupka. W 85 minucie nadzialiśmy się na kontrę gości. Sam na sam wyszedł Jankowski i cudownie obronił przerzutkę zawodnika z Chorzowa. Mecz skończył się remisem 2:2. Kolejny wspaniały mecz zaliczył Patryk Koziara, po spotkaniu w tabeli ligowej przeskoczyliśmy Bełchatów, którego potknięcie wykorzystał także poznański Lech. Na pierwszym miejscu plasuje się drużyny ze stolicy - Legia Warszawa. 5 okupuje Wisła Kraków.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2011, 11:55:29 wysłana przez Lewy23 »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Zacięty mecz z Ruchem Chorzów.
« Odpowiedź #343 dnia: Marzec 20, 2011, 12:13:07 »
dobrze, ze pogoda nie po krzyżowała planów, remis jest dobrym wynikiem jednak u siebie mogłeś pokusić się o zwycięstwo.
ale żeby Issar Dia w Ruchu ?:D hehe

Offline ekstraklasa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.03.2011r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Zacięty mecz z Ruchem Chorzów.
« Odpowiedź #344 dnia: Marzec 20, 2011, 13:08:34 »
Najważniejsze ze nie przegrałeś :) Oby tak dalej a będziesz grał w pucharach europejskich, a nawet będziesz mistrzem Polski :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki;
« Odpowiedź #345 dnia: Marzec 20, 2011, 14:17:00 »
Mecz: Dolcan Ząbki : Nieciecza KS.
Data: Wtorek, 26 październik, 2011.
Rozgrywki: Puchar Polski.
Runda: 2.
Teren: Dom.
Godzina rozpoczęcia meczu: 19.30
Warunki pogodowe: 8°C, bezwietrznie.
BetClick obstawia: Zwycięstwo Dolcanu Ząbki.
Ilość kibiców na stadionie: 1998 (2011).
Atrakcyjność spotkania: 3/6.
Najlepszy zawodnik meczu: Danilo Silva.

W poprzednim sezonie Nieciecza była bardzo blisko wywalczenia awansu. Zajęła 4 lokatę, tuż za Piastem Gliwice. To drużyna, która ma w swoim składzie wielu świetnych piłkarzy i zawsze się z nią ciężko gra. Wszyscy w Ząbkach żyją już jutrzejszym wydarzeniem, ale kibice bardzo licznie przybyli oglądać swoich pupili ostatni raz na starym stadionie. Dokonałem wielu zmian w pierwszej jedenastce, ustawienie 4-4-2. Wolałem nie ryzykować. Rozgrzałem porządnie zawodników, a niebawem sędzia zagwizdał po raz pierwszy. Miałem nadzieję, że szybko uda się strzelić bramkę i będzie po sprawie. Myliłem się, obie ekipy toczyły walkę w środku pola i wcale nie oddawały strzałów. Bardzo mało się działo, piłkarze grali jakby bez energii. Na pierwszą ładną, składną akcję musieliśmy czekać aż 36 minut. Z prawej strony dośrodkował jeden z naszych zawodników, w polu karnym był Wielądek, który zastępował dziś Koziarę. Bardzo ładnie naszedł na piłkę, lecz bramkarz był na posterunku. Próbował jeszcze dobijać Kosiorowski, ale został zablokowany. Ponadto po akcji sędzia boczny podniósł chorągiewkę. Wreszcie jednak udało się sforsować defensywę gości, to dobra wiadomość. W szatni zagrzewałem chłopaków do większego zaangażowania w grę, chciałem by pokazali, że są czołową drużyną w Polsce. Niestety, przez 20 minut po przerwie oba teamy nie pokazywały kompletnie nic. Żadnej ze stron nie kleiła się gra. Wreszcie w 64 minucie obudził się Gawęcki. Ładnie zagrał w pole karne, ale Kosiorowski był minimalnie spóźniony, gdyby kilka setnych wcześniej wystartował mogło być bardzo ciekawie. Dalej 0:0. Nasza gra ożywiła się. W 70 minucie bardzo ładnie do strzał głową złożył się Gawęcki, ale za mocno uderzył. Futbolówka przeszła nad poprzeczką. W 80 minucie uraz zgłosił Kowalski, trener Niecieczy nie mógł jednak już wprowadzić rezerwowego, ponieważ przekroczył limit zmian. Zawodnik grał z kontuzją. W regulaminowym czasie gry mieliśmy remis, potrzebna była dogrywka. Ledwie 4 minuty po jej rozpoczęciu rezerwowy w tym meczu Sojka z lewej strony zagrywa górą w pole karne. Znalazł się tam inny rezerwowy - Stretowicz, który odpokutował już za swoje wybryki i uderzył głową. Piłka odbiła się jeszcze od barku któregoś z obrońców i odnalazła drogę do siatki. Mamy 1:0! Ledwie 5 minut później rozpędzający się Gawęcki został ścięty na 21 metrze, obrońca nie dostał nawet za to żółtej kartki! No trudno, wygrywamy, więc nie będę robił scen. Piłkę pieczołowicie ustawił sobie Kosiorowski, uderzył lewą nogą i trafił w słupek! Było tak blisko strzelenia 2 gola, który sądzę dałby nam pewny awans. Druga połowa to próby ataków gości, świetnie jednak spisywał się blok defensywny. 2 dobre okazje do podwyższenia wyniku miał Sojka, który po dwójkowych akcjach z Gawęckim strzelał wprost w bramkarza. Mecz skończył się wynikiem 1:0. W następnej rundzie moi podopieczni zmierzą się z Pogonią Szczecin, która tak pechowo przegrała walkę o awans z Piastem Gliwice.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
kolejne cenne zwycięstwo, brawo !
Nie jest łatwo na pewno takim klubem walczyć o mistrzostwo a Ty to robisz.

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
No wygrana w PP, na pewno cieszy. Powinieneś powalczyć o to trofeum, no chyba, że masz ambicję na mistrzostwo w pierwszym sezonie w ekstraklasie ;). Nieciecza jest niby niepozorna, a walczyła zacięcie. Dobrze, że padł gol w dogrywce bo kto wie co by się stało po serii jedenastek.. powodzenia z Pogonią ;)

Offline ekstraklasa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.03.2011r.
Jak ty to robisz? Dolcanem zdobyłeś już tak wiele rzeczy, bo awans do Ekstraklasy oraz wygrane z czołowymi drużynami Polskiej Ekstraklasy to sukces! Kolejne zwycięstwo. Myślę, ze za rok będziesz trenerem roku  :)

Super_Mario

  • Gość
Bardzo zacięty mecz z Ruchem Chorzów. Śląska drużyna musiała mieć niezły skład (tak jak ja z Wisłą) skoro kupują Stekelenburga z Ajaxu :) Dobrze, że nie spoczęliście na laurach i atakowaliście w drugiej połowie. Szkoda tylko, że wynik nie uległ zmianie.

Bardzo zacięty mecz z Niecieczą w Pucharze Polski, ale na szczęście wygrany. O Pogoni nie będę dużo mówić, bo to chyba drugi najlepszy zespół obok ŁKS-u w I Lidze w Twoim Patchu. Wiem bo zrobili mi demolkę grając krótką karierę Zagłębiem Sosnowiec (przerobione Podbeskidzie) Będzie ciężko, ale sobie poradzicie :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Nowy stadion otwarty
« Odpowiedź #350 dnia: Marzec 20, 2011, 17:45:40 »
#83
Co za piękny dzień się szykuje! Stwierdziłem tak, kiedy rano 27 października wyjrzałem przez okno. Pogoda była śliczna, świeciło słońce, było bezwietrznie, niebo błękitne. To pewnie jeden z ostatnich takich dni w roku. Dziś wielkie otwarcie nowego starego stadionu. Z tej okazji zagra Ewa Farna. Ceremonia ma zacząć się wieczorem, a dokładnie o godzinie 19.00. Przygotowywać zacząłem się już od 12 w południe. Specjalnie na tę uroczystość kupiłem nowy garnitur. W końcu muszę dobrze wyglądać na jednym z najważniejszych wydarzeń w historii klubu. O godzinie 18.00 byłem już w klubowym budynku. Na parkingu stało mnóstwo dziennikarzy, reporterów. Robiono mi mnóstwo zdjęć, powiem szczerze, że nawet schlebiało to mojej osobie. Skierowałem się do gabinetu prezesa, miał mi przekazać jakieś tam rady. Na 10 minut przed oficjalnym otwarciem, skierowałem się na lożę honorową. Tam miałem oglądać koncert. Prezes punktualnie o 19.00 wszedł na scenę i rozpoczął swą wypowiedź:
- Witam na tym wielkim święcie dla wszystkich kibiców Dolcanu Ząbki. Nasz klub w najbliższym czasie ma szansę stać się jednym z najlepszych zespołów w Polsce. Miejmy nadzieję, że tak też będzie. Pragnąłbym z tego miejsca, przed wami, wspaniałą publiką podziękować wszystkim, którzy prowadzą Dolcan na szczyt. Proszę o ogromne brawa dla naszego trenera -
Tu rozległy się gromkie brawa, Leszek nie zdążył wypowiedzieć nawet mojego imienia. Poczułem się naprawdę kimś ważnym.
- Mateusza Lewandowskiego - dokończył wreszcie prezes. Bez niego nie byłoby tego sukcesu, jakim jest na pewno awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Nie byłoby także bez niego wiele rzeczy, dziękuję. - spojrzał w moim kierunku. Miałem łzy w oczach. Ludzie znów zaczęli klaskać.
- Dziękuję piłkarzom, którzy w każdym meczu zostawiają mnóstwo zdrowia na boisku. - znów rozległy się oklaski. A także całemu personelowi klubu. - ciągnął dalej prezes. Chciałbym jeszcze tylko powiedzieć, że nasz kochany klub będzie dalej dążyć do sukcesów i mam nadzieję, że jego gra przyniesie wam wiele radości. Myślę, że nie ma co przedłużać, tak więc uroczyście oznajmiam, że nowy stadion Dolcanu zostaje oficjalnie otwarty!
Wszyscy wstali i zaczęli klaskać. Były fajerwerki, były petardy, sztuczne ognie, a także konfetti. Wkrótce na scenę wkroczyła Ewa Farna i publika zaczęła się bawić na dobre.
W międzyczasie dla wszystkich był zorganizowany poczęstunek. Atmosfera była naprawdę niezwykła, myślę, że ludzie długo tego dnia nie zapomną.
Tej nocy udzieliłem chyba z 10 wywiadów. Byłem bardzo zmęczony, ale szczęśliwy. Cała impreza skończyła się o 4.00 nad ranem. Do końca zostało jakieś 75% osób. Ludność zalała ulice, były okrzyki, śpiewy, wiadomo, o tej porze każdy już zdążył się napić. W końcu mieszkamy w Polsce. Tu się pije, bo ktoś w pokoju szafkę przestawił. Kilka osób zadzwoniło po policję, znów zakłócamy ciszę nocną, ale w tej chwili nie było to ważne, nikt nie zwracał uwagi na mandaty wystawiane przez stróży prawa, każdy miał nadzieję, że nowy stadion przyniesie pasmo wielu sukcesów...
Wszystko posprzątała specjalna ekipa wynajęta do tego. Pierwszy mecz na nowym obiekcie niebawem, wierzę w magię nowego stadionu, który prezentuje się następująco:

Ładny? :D


Następnego dnia zostało zwołane zebranie. Podjęliśmy decyzję, że skoro już zaczyna się nowy okres w historii klubu, to zmienimy także nazwę i logo klubu. Dolcan nie sponsoruje nas od 1,5 roku, więc nie ma sensu reklamować swoją nazwą tej firmy. Właściciel firmy "Presto", która nas sponsoruje, dalej nie załatwił dla nas stroi. To także zostanie zmienione. Wkrótce wszystko zostanie zaprezentowane.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2011, 17:52:56 wysłana przez Lewy23 »

Offline Real_Leon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Łęczyca
  • Wiadomości: 111
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2011r.
  • Hala Madrid ! ! !
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Nowy stadion otwarty.
« Odpowiedź #351 dnia: Marzec 20, 2011, 17:54:16 »
Genialnie opisujesz... a co do nazwy to wymyśl coś z wielkim sponsorem w nazwie, np. Orlen. Ładnie by to brzmiało : P... powodzenia i czekam na dalszą prezentację : ))) A stadion jak na Ząbki wykwintny : )


P.S. A jaka jest pojemność stadionu ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2011, 17:57:24 wysłana przez Real_Leon »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Nowy stadion otwarty.
« Odpowiedź #352 dnia: Marzec 20, 2011, 18:02:14 »
jestem ciekaw jak będzie klub wyglądał teraz :)
Stadion ładny :"D

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Nowy stadion otwarty.
« Odpowiedź #353 dnia: Marzec 20, 2011, 18:17:30 »
Pojemność: 7515.

Offline sebav18

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2010r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Nowy stadion otwarty.
« Odpowiedź #354 dnia: Marzec 20, 2011, 18:32:37 »
Nazwa : Real Ząbki :p

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Nowy stadion otwarty.
« Odpowiedź #355 dnia: Marzec 20, 2011, 19:06:24 »
Już mnie ciekawość zżera  co wymyślisz. ;D



Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Nowy stadion otwarty.
« Odpowiedź #356 dnia: Marzec 20, 2011, 19:45:44 »
A ja myślę, że nazwa odpowiednia na Ząbki to by był np. Atlas :D. No otwarcie fajne, dziwie się tylko dlaczego Farna, a nie np. Doda :) Twoja liczba miejsc jednak nie oddaje ile tak na prawdę jest krzesełek na trybunach ;). Ale nic nie szkodzi, i tak stadionu raczej więcej nie zobaczymy ;).

Offline ekstraklasa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.03.2011r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Nowy stadion otwarty.
« Odpowiedź #357 dnia: Marzec 20, 2011, 20:00:34 »
Stadionik piękny, otwarcie też :) Na której trybunie będzie prowadzony doping? :) Ja lubię bardzo Ewę Farne, bo Doda jest dla mnie głupia, to moim zdaniem :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Nowy stadion otwarty.
« Odpowiedź #358 dnia: Marzec 20, 2011, 20:25:07 »
Logo i nazwę już mam.

Offline Zielu1995

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.01.2011r.
  • ŁKS ŁÓDŹ ; )
Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Nowy stadion otwarty.
« Odpowiedź #359 dnia: Marzec 20, 2011, 20:31:04 »
Stadion biuti .. ciekawe jaka bedzie ta nazwa :D ..

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Realia polskiego futbolu; Dolcan Ząbki; Nowy stadion otwarty.
« Odpowiedź #359 dnia: Marzec 20, 2011, 20:31:04 »