Autor Wątek: Wolverhampton | #169 Blokada  (Przeczytany 161558 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Wolverhampton | #2 Migrena | Lepszy rydz niż nic.
« Odpowiedź #760 dnia: Sierpień 21, 2012, 15:42:27 »
Chelsea zdecydowanie miała nad Wami przewagę i musicie cieszyć się z tego, że nie zeszliście z boiska pokonani. Przy takim przebiegu meczu to zdecydowanie Wy musicie cieszyć się ze zdobyczy punktowej, bo to Chelsea straciła dwa oczka, a nie wy wywalczyliście jeden, chociaż na pewno wydatnie pomogła w tym wspaniała postawa Lezzeriniego.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | #2 Migrena | Lepszy rydz niż nic.
« Odpowiedź #761 dnia: Sierpień 21, 2012, 16:26:30 »
Odpowiadając na pytanie piuka dotyczące Falcao - sam przeoczyłem jego transfer, a sam zainteresowany wylądował... w Genoi :D  Przeoczyłem z prostego powodu – PES nie pokazał tego transferu w newsach.


2. mecz 1/16 fazy pucharowej LE | #126

Zdecydował wyjazd.




Ten mecz był jednym z najgłośniej zapowiadanych już od zakończenia pierwszego spotkania. Jeden z mniejszych ligi angielskiej postawił się całkiem realnej sile jaką stanowi Atletico, co wywołało sporą burzę w mediach. Gdyby Hiszpanie zaprzepaścili dwumecz na ich głowy posypałyby się gromy. W Wolverhampton sytuacja jest zgoła inna. Tutaj wszyscy są zadowoleni już z tego, że drużyna awansowała do fazy pucharowej i tak naprawdę za wypadnięcie z turnieju nikt tutaj Poyeta ani jego podopiecznych szkalował zbytnio nie będzie.

Atletico musiało wyrwać do ataku już od pierwszych minut, ciążyła na nich ogromna presja. W 4. minucie mieliśmy troszkę szczęścia, bo Adrian, który był na bardzo dogodnej pozycji nie zdecydował się na strzał, podał do Wellintona, którego salwa odbiła się od obrońcy i opuściła plac gry. Osiem minut potem świetna indywidualna akcja Diego, który otrzymał piłkę na wolne pole i wyszedł sam-na-sam z bramkarzem. Lezzerini niczym w meczu z Chelsea popisał się wspaniałą interwencją. Szybka kontra Wilków mogła się zakończyć golem, lecz najpierw strzał Campbella odbił się od obrońcy, a dobitka Johnsona była bardzo niecelna. Wolverhampton rozpędziło się i już cztery minuty później kolejna ofensywa gości. Ponownie Campbell, lecz tym razem lepszy okazał się Courtois – wyrzutek naszego poprzedniego ligowego rywala. W 32. minucie swoją szansę otrzymał świetnie spisujący się ostatnimi czasy Fletcher, ale uderzył zbyt słabo i futbolówka wylądowała w rękach bramkarza. Niestety, te wszystkie niewykorzystane seryjnie sytuacje zemściły się na nas. Ze skrzydła dośrodkował Wellinton, a pięknym wolejem z piątego metra popisał się Adrian. Lezzerini nie miał żadnych szans przy tak mocnym strzale z bliskiej odległości zmierzającym w okienko. Ta bramka uspokoiła grę i do przerwy Hiszpanie na prowadzeniu.

Po rozpoczęciu drugiej połowy Wilki zaczęły grać pressingiem, stawka była zbyt wysoka by odpuścić mimo jednobramkowej przewagi Atletico. W 52. minucie swoich sił jeszcze raz próbował strzelec pierwszej bramki, ale tym razem młody Włoch wyszedł z tego pojedynku zwycięsko. Gra w środku pola była tak zażarta i wyrównana, że na groźniejsze akcje zakończone dobrymi strzałami musieliśmy czekać do samej końcówki spotkania. Wtedy nastąpił przełom dla gości. Taarabt postanowił obsłużyć Shimizu podaniem górą, a świetnie wyszkolony technicznie młody skrzydłowy uderzył z pierwszej piłki spadającą futbolówkę lobując bramkarza. Trybuny zawrzały, Japończyk przedłużył nadzieję na gre w dalszej fazie Ligi Europy. Z trybun gospodarzy głośne gwizdy i niecenzuralne okrzyki, awans Atletico zawisł na włosku. Wolverhampton rzuciło wszystkie swoje siły do ataku. Blisko pola karnego gospodarzy szybka gra z klepki, Wolves chcą zdezorientować rywala. Shimizu na szesnasty metr do Taarabta, ten bez zastanowienia huknął z pierwszej piłki na bramkę, wszyscy widzą ją w siatce… Niestety, futbolówka przeleciała minimetry nad poprzeczką. Niedługo potem sędzia kończy mecz, Hiszpanie odetchnęli z ulgą, to Atletico zagra dalej.

Bilans bramek na wyjeździe zaważył na losach dwumeczu. Atletico strzeliło ich na wyjeździe dwie, my tylko jedną co daje ogólny bilans: Wolves 3 : 5 Atletico. Grać w tej fazie i postawić się takiemu rywalowi to już wiele, w Wolverhampton nikt zawiedziony nie jest – wręcz przeciwnie, kibice dziękują piłkarzom robiąc wrzawę większą niż gospodarze, Wilki mogli się poczuć jak po wygranej w finale.
Jeśli chodzi o pozostałe mecze najbardziej zaskakuje odpadnięcie Romy i Porto, którzy wydawali się być faworytami w swojej parze. Poniżej na screenie zaprezentowane są pary 1/8 fazy pucharowej LE: według mnie najciekawiej zapowiadają się pojedynki Arsenalu z Athleticiem Bilbao, Atletico Madryt z Tottenhamem oraz bratobójcza holenderska walka Ajaxu z PSV.





Jak widzicie zrezygnowałem z loga turnieju na rzecz nowego bannera, który myślę że nie jest aż tak obleśny i jakoś wygląda. Tutaj też proszę was o opinie przy komentowaniu - z jakich elementów ewentualnie zrezygnować lub wsadzić je w miniaturki? Wy najlepiej wiecie co was przyciąga w estetyce postu i czy na przykład screen ustawienia czy statystyk pełnych rozmiarów jest potrzebny. A może zostawić tak jak teraz? Czekam na opinie, a komentarze zostawie jeszcze dzisiaj wieczorem. Pozdro! :)

PS: Na pomysł wpadłem dzięki użytkownikowi thomas1345 i jego karierze Villarealem, tak więc dzięki za inspiracje ziom a jeśli uważasz, że to perfidne przejmowanie mody na takiego typu banner to stawiaj mi śmiało zarzut do prokuratury :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2012, 16:30:50 wysłana przez IDareKI »

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton | Zdecydował wyjazd.
« Odpowiedź #762 dnia: Sierpień 21, 2012, 20:10:33 »
Mi się bardzo podoba twój Baner. Taki skromny i zarazem fajny. Wracając do spotkania z Atletico. Już po pierwszym spotkaniu było wiadome, że czeka was mega ciężkie zadanie w Madrycie. Mimo tego zagraliście ambitnie i przez długi okres czasu graliście jak równy z równym. Gol Adriana lekko was podłamał, ale w drugiej połowie pokazaliście pazur. Za wszelką cenę staraliście się wyrównać i dokonaliście, ale trochę z byt późno. Szkoda, że strzał rozpaczy Taraabta minął o centymetry bramkę Courtoisa... Mówi się trudno. Daliście z siebie wszystko.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Wolverhampton | Zdecydował wyjazd.
« Odpowiedź #763 dnia: Sierpień 21, 2012, 21:56:11 »
fajny banner, ladnie wyglada ale co znaczy slowo cometh? raczej powinno comes light... to jedyne co bym zmienil. wracajac do spotkania szkoda ze nie udalo sie awansowac dalej. zagraliscie w obu meczach dobrze i na koniec zabraklo po prostu szczescia. gdyby wyniki byly po prostu na odwrot, to wy byscie wyszli do kolejnej rundy.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Zdecydował wyjazd.
« Odpowiedź #764 dnia: Sierpień 21, 2012, 22:07:32 »
fajny banner, ladnie wyglada ale co znaczy slowo cometh? raczej powinno comes light... to jedyne co bym zmienil

cometh to słowo, które wyszło z użycia, ale jest jak najbardziej poprawne, bo według internetu jest to (podaję w oryginale, żeby nie było nieporozumień) : 3rd person singular present indicative of come. Jest to oficjalne hasło klubu Wolverhampton, tak samo jak np Barcelony jest "Mes que un club" i nie ma co w nim zmieniać :)

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Wolverhampton | Zdecydował wyjazd.
« Odpowiedź #765 dnia: Sierpień 21, 2012, 22:58:38 »
baner bardzo ładny i wątpię, aby thomas miał jakiekolwiek wonty za zapożyczenie takowego pomysłu. ;) zaskoczyłeś mnie z tym Cometh, może się zbłaźnie, ale myślałem na początku o komecie ;) nie spotkałem się z takim sformułowaniem, kolejny pozytywny(edukacyjny) aspekt forum.

tak. bramki wyjazdowe okazały się być decydujące. po prostu szybko was załatwili, gol z pierwszej połowy dawał wam dyskomfort gonienia rezultatu... byliście zdeterminowani, wyrównaliście. obstawiam, że z taką grą przy 100 minutowym meczu zdobyliście by tą zwycięską bramkę.

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Wolverhampton | Zdecydował wyjazd.
« Odpowiedź #766 dnia: Sierpień 22, 2012, 08:32:04 »
Bardzo Fajny Baner :) jak będę chciał mieć swój zgłoszę się tu ;P  . Co do meczu  to szkoda trochę że Wilki odpadły  i faktycznie gdyby nie te 2:2 to by było całkiem inaczej . Choć z drugiej strony dwa remisy z Atletico Madryt pokazują że masz bardzo dobry zespół . Po drodze padł bezbramkowy remis z Chelsea która była faworytem spotkania a tu remis . W tabeli panuje ścisk będąc na 10 miejscu z 39 pkt tracisz tylko 3 pkt do 7 drużyny . Zapowiada się walka do samego końca :)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Wolverhampton | Zdecydował wyjazd.
« Odpowiedź #767 dnia: Sierpień 22, 2012, 11:39:41 »
Kurde szkoda. Nawiązałeś równorzędna walkę i szkoda, że nie udało ci się awansować, no ale cóż to jest futbol. Tutaj czasem trzeba się wzbić na wyżyny swoich możliwości. Taarabt o tej sytuacji będzie na pewno myślał godzinami. Gdyby piłka wpadła do siatki byście mieli końcówkę godną najlepszego filmu kina akcji :D. Nie udało się, ale tak jak sam piszesz nikt nie będzie cie tutaj osądzał. Powodzenia dalej :).

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Zdecydował wyjazd.
« Odpowiedź #768 dnia: Sierpień 22, 2012, 15:51:34 »


#127

Igrzyska domysłów czas zacząć.

Sezon 2013/2014 powoli zbliża się do końca, a czym bliżej lata tym bardziej zbliżamy się do najgorętszego okienka transferowego w roku. W mediach powoli zaczynają się spekulacje, ponieważ na tym etapie jest już w miarę klarowny obraz tego, kto zawiódł, a kto pociągnął zespół do przodu. Ciągnącym się niczym tasiemiec tematem jest też kwestia transferu Stevena Fletchera. Do Wolverhampton napływały już oferty z PSG i Juve - czy zawodnik długo będzie opierał się kuszącym ofertom dotyczącym kontraktu i perspektywie gry w elitarnej Lidze Mistrzów albo najlepszych ligowych drużynach? Bardzo możliwe, że Wilki będą musiały ustąpić presji gigantów i już teraz rozglądać się za potencjalnymi następcami.

Nie ulega też wątpliwości, że po tym sezonie zobaczymy więcej niż jedno odejście - kto więc wypełni luki po tych, którzy odejdą? Igrzyska domysłów czas zacząć!











Łączny koszt zawodników wynosi: 19.750.000 €. Na razie jest to kwota, jaką klub w kwestii budżetu transferowego nie dysponuje, lecz... Przewiduje się, że jeśli Steven Fletcher utrzyma formę do końca sezonu to jego wartość wzrośnie do 20.000.000 € co da nam pięciu nowych zawodników. Do tego dochodzą zyski z Ligi Europy, oraz premie za miejsce w lidze oraz ewentualny sukces w pucharze. Deal?



Wpadnę do was wieczorkiem, jakoś wtedy najlepiej wszystko mi się czyta :P Pozdro!

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton | Igrzyska domysłów czas zacząć.
« Odpowiedź #769 dnia: Sierpień 22, 2012, 15:55:39 »
Morrison..po co Ci w zespole kryminalista ?

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Igrzyska domysłów czas zacząć.
« Odpowiedź #770 dnia: Sierpień 22, 2012, 16:07:54 »
Nie wiem czy można go od razu nazywać kryminalistą. Nie wychował się w zbyt fajnym otoczeniu, co na pewno miało wpływ, a że krył kumpli to już inna sprawa. Pstro w głowie ma, jak każdy młody piłkarz, nie wiem czy warto go spisywać na straty za przeszłość. No przynajmniej talentu nie można mu odmówić.

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Wolverhampton | Igrzyska domysłów czas zacząć.
« Odpowiedź #771 dnia: Sierpień 22, 2012, 16:22:19 »
Sigurosson i Sinclar oboje idealnie pasowali by do twojej kadry :) Tylko czy Swansea zgodzi się na ich transfer ?

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Wolverhampton | Igrzyska domysłów czas zacząć.
« Odpowiedź #772 dnia: Sierpień 22, 2012, 17:16:06 »
Moim zdaniem Sinclair i Morisson najlepiej by pasowali ale decyzja kto zasili twoje szeregi będzie należeć do Ciebie...
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: Wolverhampton | Igrzyska domysłów czas zacząć.
« Odpowiedź #773 dnia: Sierpień 22, 2012, 17:23:44 »
Transfer Sinclaira to by był strzał w "10" to jest według mnie najlepszy zawodnik z posród wszystkich wymienionych tutaj i wydaję mi się, że dzięki niemu gra Wilków o wiele by się poprawiał, dlatego życzę Ci udanych negocjacji z tym piłkarzem  ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton | Igrzyska domysłów czas zacząć.
« Odpowiedź #774 dnia: Sierpień 22, 2012, 18:49:29 »
Powiem ci, że cele transferowe macie naprawdę bardzo dobre. Chyba największą niewiadomą będzie Morisson. Czy Poyet da radę okiełznać jego krnąbrny charakter. Największymi transferami z pewności byli Sigurdson i Sinclair. Ciekawe tylko czy Swansea puści ich obydwóch. Bardzo jestem za Scanellem z Crystal. Super szybki zawodnik dobrze się nim gra.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Wolverhampton | Igrzyska domysłów czas zacząć.
« Odpowiedź #775 dnia: Sierpień 22, 2012, 19:49:16 »
wielka szkoda, że odpadliście z LE. to naprawdę minimalna przegrana, a w zasadzie przegrana wynikająca z remisów i być może niekorzystnego rozłożenia meczów? ja osobiście uważam, że najlepiej pierwszy mecz grać u siebie, potem na wyjeździe. można gdybać, co by było, gdybyście zremisowali 2-2 na początek, tyle że w Madrycie....
baner bardzo fajny, niczego mu nie brakuje.
tak, igrzyska. Sinclair już od pewnego czasu rozchwytywany jest przez MC, ale może postawi jednak na pewny rozwój i bardzo realną grę w europejskich pucharach, jaką mu zapewnią Wilki. mam wielka nadzieję, jednak Łabędzie pewnie wystawią cenę zaporową, a 8 będzie stanowczo za mało. Morrison ma burzliwą przeszłość, ale talentu mu odmówić nie można, więc sądzę, że WHU nie będzie robić przeszkód w jego pozyskaniu. pamiętajmy, że jeszcze wprzódy trzeba sprzedać Doyle'a..

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Wolverhampton | Igrzyska domysłów czas zacząć.
« Odpowiedź #776 dnia: Sierpień 22, 2012, 20:14:08 »
no zapowiada sie na ciekawe okno transferowe, jak ci zawodnicy do was dolacza to pewnie niezly zastrzyk sily, bo jak odejdzie fletcher to wy zyskacie az pieciu pilkarzy, co napewno bedzie niezle. wiecej zyskacie niz raczej stracicie :) takze i tak bedzie dobrze, juz czekam na oficjalne potwierdzenia.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton | Igrzyska domysłów czas zacząć.
« Odpowiedź #777 dnia: Sierpień 22, 2012, 21:40:33 »
Nie wiem czy można go od razu nazywać kryminalistą. Nie wychował się w zbyt fajnym otoczeniu, co na pewno miało wpływ, a że krył kumpli to już inna sprawa. Pstro w głowie ma, jak każdy młody piłkarz, nie wiem czy warto go spisywać na straty za przeszłość. No przynajmniej talentu nie można mu odmówić.
Talent ma chłopak ogromny tylko trzeba mu dobrego trenera, który nim po prostu wstrząśnie i do którego będzie miał szacunek.
Mam nadzieję, że uda się ich wszystkich wykupić, szczególnie podoba mi się transfer Lansburego. To taki walczak jakich mało, techniki wielkiej nie ma czy talentu lecz potrafi gryźć trawę przez dosłownie 90 minut a nawet więcej. Sean Scannell to może być strzał w "10" ale czy jest wystarczający na PL ? Nie wiem..na pewno umiejętności ma ogromne, imponuje dryblingiem i techniką lecz jego skuteczność pozostawia wiele do życzenia.

Inseanish

  • Gość
Odp: Wolverhampton | Igrzyska domysłów czas zacząć.
« Odpowiedź #778 dnia: Sierpień 22, 2012, 23:08:48 »
Cele transferowe posiadasz naprawdę ambitne. Najlepsze w tym jest to, że chcesz zaoferować kontrakt młodym zawodników, którym po kilku latach szybko rośnie doświadczenie. Z mojej autopsji polecam Ci Ravela Morrisona, ponieważ kilka miesięcy temu grałem West Hamem i przyznam się, że nie potrzebowałem drugiego skrzydłowego, bowiem Ravel po dwóch sezonach zyskał wielkie umiejętności i na tą pozycje pasował mi idealnie. Lansbury też spisywał się nieźle, chociaż był u mnie rezerwowym to często wpuszczałem go do pierwszego składu, polecam Ci go na ławkę rezewową, za taką cenę raczej nie pożałujesz. Sinclair to już raczej większa półka, która w twoim składzie doda trochę większego doświadczenia. Za taką cenę?...czemu nie! Kupuj go i myślę, iż będzie warto. Z listy nie polecam Gylfi'ego. Kosztuje zbyt wiele, ale i tak ofensywa wygląda przyzwoicie, jak już to proponuje Al Enezi, który jest o wiele tańszy i gra na poziomie Islandczyka (no oczywiście w grze :D).

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Igrzyska domysłów czas zacząć.
« Odpowiedź #779 dnia: Sierpień 23, 2012, 11:28:43 »

28. kolejka EPL | #128

Powinność.




Ledwie dwa dni przerwy po ostatnim meczu, który zakończył naszą przygodę w Lidze Europy, a już musimy wracać na ligowe podwórko. Z tego względu został wystawiony skład mocno rezerwowy, a z podstawowej jedenastki pozostali Ci, którzy posiadali najwięcej sił i chęci by tak szybko wrócić do walki o stawkę. Leeds to outsider, zajmują ostatnie miejsce w lidze i raczej żadna siła ich stamtąd nie wyciągnie, stąd roszady w składzie Wilków były jeszcze bardziej uzasadnione.

Pogoda dziś wyjątkowo brzydka. Wilgotno, mgliście, aura typowo angielska. Mecz toczył się w dosyć leniwym tempie, ale to nie przeszkodziło Wilkom w notorycznym dręczeniu bramkarza rywala. Zaczęło się już od 6. minuty, kiedy Borysiuk zagrał do Campbella, lecz niestety strzał napastnika został zablokowany przez obrońcę. Gracze Wolverhampton postanowili nie czekać zbyt długo z pierwszym trafieniem, by nie kusić losu. W 13. minucie Shimizu posłał podanie do O’Hary, a ten walcząc z obrońcą oddał strzał z dosyć ostrego kąta, który minął bramkarza i zatrzepotał w okienku przy dalszym słupku. Zaledwie cztery minuty potem zrobiło się gorąco w polu karnym gości. Becchio w polu karnym odebrał piłkę Sorensenowi i błyskawicznie uderzył na bramkę – na całe szczęście na posterunku był Lezzerini i wybił strzał za pole karne. Emocje w pierwszej połowie zakończyły się w 26. minucie, kiedy niezbyt trafione wejście Johnsona w nogi rywala zostało nagrodzone żółtą kartką.

Całe szczęście – druga połowa obfitowała w znacznie więcej emocji niż pierwsza odsłona. Strzelanie zaczął Doyle, który otrzymał swoją szansę na te drugie 45 minut. Chwilę po rozpoczęciu otrzymał podanie pod polem karnym rywala i uderzył na bramkę, lecz niestety strzał minął słupek w sporej odległości. Trzy minuty potem odwdzięczył się Vayrynen – mocny strzał z około dwudziestu metrów szczęśliwie przeleciał nad poprzeczką. Szybka wymiana ciosów – w 54. minucie Wolski obsłużył podaniem Irlandzkiego napastnika, ale niestety i ta próba zakończyła się tak samo jak pierwsza. Kanonada Wilków trwała w najlepsze – 65. minuta i Moses z pierwszej piłki, ale po pierwsze strzał był zbyt lekki, a po drugie niecelny. Dziesięć minut i mamy odpowiedź ze strony Leeds. Snodgrass egzekwuje rzut wolny z około 25 metrów. Strzał okazał się zbyt mocny i po raz kolejny szczęśliwie piłka minimalnie mija poprzeczkę. Końcówka meczu była kompletną kumulacją tego co oglądaliśmy wcześniej. W 86. minucie strzał Leitnera został zablokowany przez obrońców i opuścił plac gry. Wystarczyły trzy minuty i pod naszą bramką znalazł się Webber – znów świetnie interweniuje młody Włoch. Kolejna minuta i… akcja Wilków. Shimizu wycofał za szesnasty metr do Wolskiego, a Polak potężnym strzałem częstuje bramkarza gości, który z trudem wybija piłkę za linię końcową. Rzut rożny wykonuje Leitner. Wrzutka w pole karne, gdzie świetnie odnajduje się Sorensen i głową pakuje piłkę do siatki! 0:2 w ostatnich sekundach i od razu po rozpoczęciu sędzia kończy mecz.

Można rzec, ze wygrana w tym meczu była formalnością i powinnością. Z pozoru nudny mecz nabrał rumieńców wraz z upływem czasu. Outsider nie zdołał jednak wyjść z dołka i nadal pozostaje na dnie, my natomiast znowu pniemy się w górę. Kolejny mecz rozegramy z będącym bezpośrednio przed nami w tabeli Manchesterem United. Zrównamy się z nimi punktami czy może Czerwone Diabły będą kontynuować swój sukcesywny powrót na szczyt zestawienia?



TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wolverhampton | Igrzyska domysłów czas zacząć.
« Odpowiedź #779 dnia: Sierpień 23, 2012, 11:28:43 »