Autor Wątek: Wolverhampton | #169 Blokada  (Przeczytany 161557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Wolverhampton | Etihad wciąż mocny.
« Odpowiedź #820 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:30:47 »
No w tym meczu niestety trzeba to powiedzieć byłeś drużyną o wiele słabszą. Rywale powinni ci już trafić bramki w pierwszej odsłonie i tylko ich nieskuteczność pozwoliła mieć ci nadzieję co do drugich 45 minut. Tam nieoczekiwanie wychodzisz na prowadzenie, ale co z tego jak zaraz mamy remis, a potem po dość dziwnej akcji gola zdobywa Mario. No cóż przegrywasz, ale walczyłeś. Czy to napawa optymizmem? Myślę, że tak bo rywal był znacznie lepszy, a ty nie dałeś jakiejś wielkiej plamy.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Wolverhampton | Etihad wciąż mocny.
« Odpowiedź #821 dnia: Sierpień 27, 2012, 13:40:07 »
ja tam lubię MC. co prawda irytujący jest sposób w jaki nabywają zawodników, jednak pojawiła się nowa siła w piłce nożnej. w tym spotkaniu nie mieliście wiele do powiedzenia. a jak już się odezwaliście to był to gol. mawiają, że nazwiska nie grają, jednak dzisiejsza dominacja Obywateli zaprzecza temu stwierdzeniu.

Offline DonLeo2012

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.08.2012r.
Odp: Wolverhampton | Etihad wciąż mocny.
« Odpowiedź #822 dnia: Sierpień 27, 2012, 15:14:27 »
Porażka nigdy nie cieszy, ale w końcu to Manchester City.  ;) Jest jeszczte trochę czasu do końca sezonu. Jestem ciekaw jak się to wszystko skończy. Może odrobina szczęścia i LE? ;D

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Wolverhampton | Etihad wciąż mocny.
« Odpowiedź #823 dnia: Sierpień 27, 2012, 15:48:20 »
Wiadomo jaką ekipą jest Manchester City, więc porażka wcale nie dziwi. Chociaż może to głupie, ale można cieszyć, się z tak skromnej porażki, bo Obywatele atakowali non stop. Gol Aguerro musiał być na prawdę ładny, bo po tym screenie wygląda nieźle :D Na pewno nie można powiedzieć, że nie starałeś się w tym meczu wywalczyć chociażby punkcika ;)

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Wolverhampton | Etihad wciąż mocny.
« Odpowiedź #824 dnia: Sierpień 27, 2012, 16:25:28 »
Chłopie, powiem Ci, że Twoja kariera tak mnie wciągnęła, że sam zacząłem grać Wolves na swoim save w ML :) Poza tym, mała rada. Wypuszczaj częściej Mendeza-Lainga i Reckorda bo to są świetni zawodnicy z przyszłością... ;) (w sumie kupieni przez Ciebie są zapewne jeszcze lepsi ;) )

Co do meczu, to popieram Kamila, ManCity to bardzo trudny przeciwnik i mimo wszystko strzelenie gola i jednobramkowa przegrana również pozostawiają dobre wrażenie. Pozdrawiam i życzę szczęścia oraz 3 pkt. w następnym spotkaniu...

P.S. Czy u Ciebie też, podczas gdy wszyscy zawodnicy zwiększają swój overall to Doyle go zmniejsza? Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże...

A, jeszcze jedno... na jakim poziomie grasz i na jaki czas bo nie mogę znaleźć info...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2012, 16:28:41 wysłana przez Razer »

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Etihad wciąż mocny.
« Odpowiedź #825 dnia: Sierpień 28, 2012, 18:26:17 »

P.S. Czy u Ciebie też, podczas gdy wszyscy zawodnicy zwiększają swój overall to Doyle go zmniejsza? Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże...

A, jeszcze jedno... na jakim poziomie grasz i na jaki czas bo nie mogę znaleźć info...

Doyle ma chyba najlepsze za sobą bo mi także nie rośnie jego overall.
Gram na profesjonaliście albo top playerze, z potentatami wolę dać topke żeby nie było potem wyników przesadnych. Gram 10 minut mecz.

WAŻNE

Panowie, mój komputer zaliczył zgon - gdy włączam go zamiast ekranu powitalnego wita mnie blue screen. Mam płytki recovery, ponieważ system miałem wgrany już przy kupowaniu laptopa. Gdy daje w menu recovery żeby skopiował pliki i zainstalował system od nowa to jest info, że żadnych plików nie ma. Musiałbym wgrać plik rozruchowy, ale dostęp do konsoli da mi chyba tylko płytka z systemem, której nie posiadam. Wie ktoś może jak mi pomóc? Jeśli nie odzyskam plików to stracę zapis kariery i wszystkie materiały, co będzie oznaczać jej koniec...

PS: Czy możliwe jest żebym wgrał Winde XP i odzyskał te pliki przez ten system?

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton | Ważne info! Kto może niech chociaż przeczyta - potrzebna pomoc!
« Odpowiedź #826 dnia: Sierpień 28, 2012, 19:35:14 »
IDareki tak radzi mój kumpel (informatyk)

Cytuj
polecam ściągnąć ubuntu live CD
19:33:29
wypalić na płycie
19:33:32
i z tego uruchomić
19:33:39
wtedy będzie miał dostęp do wszystkich plików
19:33:44
i moze je dać na pendraka

Może pomoże :)

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Wolverhampton | Ważne info! Kto może niech chociaż przeczyta - potrzebna pomoc!
« Odpowiedź #827 dnia: Sierpień 28, 2012, 19:52:00 »
Jak nie pomoże, to udaj się na forum stricte pc-towe (o ile tego jeszcze nie zrobiłeś)

Offline Campeão

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2012r.
Odp: Wolverhampton | Ważne info! Kto może niech chociaż przeczyta - potrzebna pomoc!
« Odpowiedź #828 dnia: Sierpień 28, 2012, 19:53:11 »
Cytuj
Może pomoże  :)

Na pewno pomoże po prostu pobierz Linuxa odpalanego z płyty, nagraj go i po włożeniu do stacji odpali Ci się system z którego będziesz miał dostęp do plików, które są na dysku  ;)


Jestem pewien, że gdybym grał bez koszulki, to moje mecze miałby jeszcze większą oglądalność niż dotychczas. - Cristiano Ronaldo

Offline mati0336

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
  • Hala Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton | Ważne info! Kto może niech chociaż przeczyta - potrzebna pomoc!
« Odpowiedź #829 dnia: Sierpień 28, 2012, 20:40:36 »
Pomoże na 100% pobierz jakieś Ubuntu wypal je na płytke, potem odpalasz kompa, wchodzisz w bios żeby ustawić cd\dvd jako pierwszy rozruch zapisujesz i wychodzisz, komputer uruchomi się od nowa ale przed tym uruchomieniem włóż płytkę z Ubuntu potem czekasz po chwili pojawi się okno, Wypróbuj Ubuntu i zainstaluj Ubuntu, jeśli nie będzie po polsku to po lewej stronie będziesz miał wybór języków, w twoim wypadku wybierasz funkcje wypróbuj bo instalacja wyczyści ci dysk, po chwili uruchomi ci się, w tedy będziesz mógł skopiować pliki na penka. Jeśli pomogłem to się ciesze.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Wolverhampton | Ważne info! Kto może niech chociaż przeczyta - potrzebna pomoc!
« Odpowiedź #830 dnia: Sierpień 28, 2012, 22:21:55 »
mi się bluescreeny włączały kiedy miałem niezgodności między kościami RAMU. jeżeli masz wiecej niż jedną kość pamieci Ram to wielce prawdopodobne, że to jest ich wina. później zastąpiłem je jedną. jednak myślę, że sposób kolegów powyżej dobry.  ;)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Ważne info! Kto może niech chociaż przeczyta - potrzebna pomoc!
« Odpowiedź #831 dnia: Sierpień 28, 2012, 23:07:36 »
Jest dobry, bo system się uruchamia, ale... Nie mogę odczytać plików...

reddevil jeśli kumpel wie co na to zaradzić, proszę o pomoc :(

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

EDIT: Wiem, że potrzebuję "sterownika" do NTFS, który ściągnąłem, ale... Nie wiem jak się poruszać w tym środowisku, w internecie w poradnikach są jakieś linijki z kodami a ja nie wiem gdzie to wpisywać... Potrzebuję kogoś kto zna się na środowisku Linuxowym. Reddevil Twój kumpel się na tym zna?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2012, 23:29:32 wysłana przez IDareKI »

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Ważne info! Kto może niech przeczyta - kto pomoże z UBUNTU?
« Odpowiedź #832 dnia: Sierpień 30, 2012, 17:32:44 »
Przepraszam, że post pod postem, ale muszę odświeżyć.

Sytuacja nie jest ciekawa, bo nadal nie udało mi się wyciągnąć danych z komputera... Próbowalem chyba wszystkiego, włącznie z podłączaniem dysku z lapka do komputera (BIOS go wykrywa, ale windows już nie), a windows bootowany z płytki też wywala blue screena  :(

Stąd proszę was o głosowanie w ankiecie i wybór opcji czy:
-Zacząć od nowa Wolverhampton od Championship
-Nowy team - Athletic Bilbao

Na 95% nie odzyskam zapisu tej kariery ani screenów z meczów, które miałem porobione aż do końca obecnego sezonu.
Z góry dzięki, pozdro.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Wolverhampton | Ankieta - każdy głos się przyda.
« Odpowiedź #833 dnia: Sierpień 30, 2012, 17:42:59 »
Bilbao, fajnie byłoby zobaczyć coś nowego w twoim wykonaniu ;)

Offline DonLeo2012

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.08.2012r.
Odp: Wolverhampton | Ankieta - każdy głos się przyda.
« Odpowiedź #834 dnia: Sierpień 30, 2012, 17:46:48 »
Podbijam. Jak wyżej. Bilbao. Klub z tradycją, młodymi zawodnikami. Powinno być ciekawie. :D

Micmaxer

  • Gość
Odp: Wolverhampton | Ankieta - każdy głos się przyda.
« Odpowiedź #835 dnia: Sierpień 30, 2012, 17:52:40 »
Ja chciałbym zobaczyć Athletic Bilbao. Głos oddany.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton | Ankieta - każdy głos się przyda.
« Odpowiedź #836 dnia: Sierpień 30, 2012, 18:04:20 »
Oddałem głos na Bilbao. Chociaż chciałbym Cię zobaczyć w drużynie z Ligue 2. Odwiedzam ten dział już ponad 1,5 roku i z tego co pamiętam to tylko 3 osoby zaczynały kariery drugoligowcami z Francji :) Pikachu miał przygodę z Monaco, ktoś miał z AC Ajaccio i ja kiedyś pisałem karierę Vannes OC, ale po 4 kolejkach padł mi save... Ty masz talent do pisania karier słabszymi klubami, więc z pewnością byłoby to ciekawe :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 18:06:01 wysłana przez thekrzychu »

Offline Robert Burneika

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.08.2011r.
Odp: Wolverhampton | Ankieta - każdy głos się przyda.
« Odpowiedź #837 dnia: Sierpień 30, 2012, 18:16:04 »
Bilbao

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton | Ankieta - każdy głos się przyda.
« Odpowiedź #838 dnia: Sierpień 30, 2012, 18:49:45 »
No nic, trudno, nie graj Wolves od początku, bo to bez sensu by było. Tylko, że wszystkie kariery ligą hiszpańską mocniejszym klubem są niewyobrażalnie nudne, bo się jedzie wszystkich ogórów razem z Barcą z Iniestą na szpicy i Realem z Carvalho w pomocy. Bierz coś z Anglii, będzie ciekawiej.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Ankieta - każdy głos się przyda.
« Odpowiedź #839 dnia: Sierpień 30, 2012, 19:12:25 »
No nic, trudno, nie graj Wolves od początku, bo to bez sensu by było. Tylko, że wszystkie kariery ligą hiszpańską mocniejszym klubem są niewyobrażalnie nudne, bo się jedzie wszystkich ogórów razem z Barcą z Iniestą na szpicy i Realem z Carvalho w pomocy. Bierz coś z Anglii, będzie ciekawiej.

Bilbao w sumie nie jest żadnym mocarnym zespołem, patrząc też na to, że Javi Martinez właśnie podpisał kontrakt z Bayernem, a Llorente strzela fochy i jest bliższy odejścia niż zostania. W sumie dwa pierwsze mecze ligowe też nie świadczą o potędze. No ale jeszcze pomyślę nad zespołem, żeby nie wybrać zbyt pochopnie i się męczyć.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wolverhampton | Ankieta - każdy głos się przyda.
« Odpowiedź #839 dnia: Sierpień 30, 2012, 19:12:25 »