Autor Wątek: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia  (Przeczytany 79010 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Dobra gra z Irlandią!
« Odpowiedź #220 dnia: Październik 27, 2012, 11:57:38 »
Mecz jednostronny, ale na szczęście to Polska była tą stroną przeważającą. Świetne zmiany dali Piech i Obraniak, przy czym ten drugi strzelił ładnego gola.

Mam nadzieję, że w realu będzie tak sama wspaniała atmosfera na meczu. Piękny gest Irlandczyków z tymi banerami związanymi z EURO.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline Cygar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.05.2012r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Dobra gra z Irlandią!
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 27, 2012, 12:48:08 »
No i super, że Polacy pokonali Irlandię w towarzyskim meczu. Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się, że Nasi zagrają tak dobrze, ale w sumie wynik mógł być nawet wyższy. Dobrze zaprezentował się Obraniak, który jak zwykle popisał się dobrymi strzałami z dystansu. Jeden z nich dał nam gola, a zarazem zwycięstwo. Obyśmy tak w rzeczywistości grali!

P.S: Jakiego programu używasz do nagrywania filmów z gry?
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2012, 09:21:09 wysłana przez Cygar »

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Dobra gra z Irlandią!
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 28, 2012, 11:12:39 »
P.S: Jakiego programu używasz do nagrywania filmów z gry?
Pełna wersja Frapsa ściągnięta z internetu, polecam.

Slay

  • Gość
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Dobra gra z Irlandią!
« Odpowiedź #223 dnia: Październik 28, 2012, 12:58:03 »
Mecz przyjaciół, tu wynik nie był najważniejszy, ale atmosfera jaka panowała. Jednak mecz to mecz i ktoś musiał tu wygrać. Szczęściem jest, że jest to akurat nasza ekipa. Świetny mecz Obraniaka, który pomimo tego, że nie grał od początku meczu strzelił zwycięskiego gola.

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Dobra gra z Irlandią!
« Odpowiedź #224 dnia: Październik 28, 2012, 22:10:29 »
Brawo Obraniak!!! Zawsze w niego wierzyłem!!! No cóż, wygrana, szkoda, że Wszołek nie miał szans debiutu... No i tak, jak mówiłem, pokonałeś ich w jednostronnym spotkaniu, Przede wszystkim pochwały dla organizatorów, którzy podziękowali Polsce za EURO.

Offline LaCoka

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.09.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Dobra gra z Irlandią!
« Odpowiedź #225 dnia: Październik 28, 2012, 22:21:48 »
Nowy rok rozpoczął się dla Wszołka niezbyt miło. Miejmy nadzieję, że prognozy okażą się jak najlepsze i zawodnik powróci do gry. Wynik w meczu przeciwko Irlandii chyba nie jest zaskoczeniem. Polacy potwierdzili dobrą dyspozycję strzeleniem bramki, choć tych mogło być więcej. Trener Fornalik miał nosa co do decyzji o wprowadzeniu na boisko Obraniaka. Ofensywny pomocnik odwdzięczył się zdobytą bramką, która miejmy nadzieję, pozwoli mu nabrać pewności siebie w tej drużynie. Powodzenia!

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Dobra gra z Irlandią!
« Odpowiedź #226 dnia: Październik 29, 2012, 20:15:17 »
#34


Arcyważne starcie w Warszawie zbliża się wielkimi krokami

22 marzec to dzień, w którym Polska zmierzy się z Ukrainą na Stadionie Narodowym im. Kazimierza Górskiego w Warszawie. Ten mecz będzie miał spory ciężar gatunkowy, bo nie licząc Anglii, to właśnie ekipy z Polski i Ukrainy wiodą prym w grupie "H" eliminacji do Mistrzostw Świata w 2014. Biało-czerwoni aktualnie zajmują drugie miejsce, a za ich plecami plasuje się właśnie współorganizator Euro 2012. W przypadku naszego zwycięstwa, będziemy mieli większy komfort gry w następnych pojedynkach, natomiast w razie porażki - Ukraińcy nas wyprzedzą, czym podopieczni Fornalika nieco skomplikują sobie drogę na mundial, a trzeba mieć na uwadze także drużynę Czarnogóry, która na pewno nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i do końca będzie biła się choćby o prawo do gry w barażach. Ukraina do tej pory - podobnie jak Polska - rozegrała trzy mecze. Eliminacje dla naszych południowych sąsiadów zaczęły się nie najlepiej, bo od porażki. Na samym początku współgospodarze minionego Euro ulegli Anglii na Wembley 3:1. Następny mecz Ukrainy to już zwycięstwo, jednak narodzone w bólach - teoretycznie dużo słabsza drużyna Mołdawii długo stawiała udany opór przyjezdnym. Ostatni mecz Ukraińców w grupie "H" to pewne zwycięstwo z Czarnogórą. Warto wspomnieć, że podopieczni Pawłowa zagrali tamtego wieczora świetne zawody, całkowicie dominując gości z Bałkanów. Jedno jest pewne - biało-czerwonych na Stadionie Narodowym czeka prawdziwy mecz walki.

Dotychczasowe mecze Ukrainy w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2014:

Anglia 3-1 Ukraina

Mołdawia 0-1 Ukraina

Ukraina 2-0 Czarnogóra

_____________________________________________________________________________________________________

Tabela "naszej" grupy:
(Od lewej: pozycja, drużyna, rozegrane mecze, punkty, bilans bramkowy)

1. Anglia - 4, 10, 13-2 
2. Polska - 3, 7, 8-3  
3. Ukraina - 3, 6, 4-3
4. Czarnogóra - 4, 6, 9-5 
5. Mołdawia - 4, 3, 4-7
6. San Marino 4, 0, 0-18

_____________________________________________________________________________________________________


Nie Wrocław, a Gdańsk ugości San Marino

Nie jak nieoficjalnie podawano we Wrocławiu, a w Gdańsku piłkarska reprezentacja Polski podejmie drużynę San Marino. Po szczegółowych rozmowach okazało się, że w ten dzień na Wrocławskim obiekcie odbędzie się inna impreza masowa - chodzi tu mianowicie o koncert zespołu Take That. Wydaje się, że mimo wszystko jest to sprawiedliwe posunięcie, gdyż w porównaniu do Stadionu Miejskiego, na PGE Arenie nie odbył się jeszcze żaden mecz eliminacji do Mistrzostw Świata. Tym samym zmianie może ulec miejsce rozegrania sierpniowego sparingu, który miał odbyć się właśnie w Gdańsku.

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #227 dnia: Październik 29, 2012, 21:58:12 »
1. 24 marca mam urodziny, więc mam nadzieję, że sprawicie mi jakiś prezent ;) Barthez, tylko błagam Cię, zamknij dach, dobrze?

2. Obyście powtórzyli osiągnięcia z Wembley i wygrali z Anglikami. Liczę na Roberta, który poprowadzi Was co najmniej do remisu, który jest Wam na rękę. W razie przegranej, Ukraińcy nas wyprzedzą, a wtedy już nie będzie najlepiej...

3. Dobrze, że w Gdańsku. Bardzo lubię PGE Arenę, chyba najbardziej ze wszystkich, nowych, polskich stadionów (nie licząc narodowego, ale fajny jest tylko wtedy, kiedy umie się z dachu korzystać)

4. Udanej kąpieli

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #228 dnia: Październik 30, 2012, 16:57:09 »
Ukraina jest do pokonania, ja przynajmniej wierzę w sukces. Również trzeba liczyć na korzystny wynik meczu Anglii, która nie może uciec rywalom.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline Robert Burneika

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.08.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #229 dnia: Październik 31, 2012, 22:13:25 »
wciągające to opowiadanie. poczynania Polską kadrą i nie tylko, dodatkowo tak wiarygodnie i spójnie z rzeczywistością oddane, czynią tą karierę naprawdę ciekawą. mnie osobiście cieszy w tym wątku najbardziej wybór prezesa związku, Koseckiego. czytając jeszcze o jego planach na przyszłość, to aż serce rosło. oby tak się potoczyło w rzeczywistości i nie był to słomiany zapał związku i związkowców. poza tym podsmumowanie wszystkich meczów kadry i piłkarskie oskary robią fajne wrażenie.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #230 dnia: Listopad 01, 2012, 15:53:57 »
Mecz z Irlandią - super przetarcie przed Ukrainą. Choć gospodarze na Euro pokazali, że piłkarsko nie są warci zbyt wiele, to wciąż solidna europejska marka. No i na pewno zespół mimo wszystko trochę niedoceniany. Ważny jest tu również fakt, że Wyspiarze mieli w Dublinie mało do powiedzenia, bo polskie zespoły, nie tylko reprezentacja, ale i kluby, mają problem z dominowaniem rywali, nawet jeśli suma sumarum ich zwyciężają. Na tym cierpi widowisko. Fajnie, że w kadrze odbudowuje się Ludo, bo pewnych umiejętności się nie zapomina i on aż do emerytury będzie coś w stanie tej kadrze dać. Tylko żeby mu się chciało ::)... Ciekawą jedenastkę posłałeś do boju. Mimo wszystko Komorowski nie jest lepszym lewym obrońcą od Wawrzyniaka. A na pewno nie zbawi naszych problemów z obsadą tej pozycji. Dałbym szansę już bardziej Brzyskiemu, bo powrócił do formy z lat 2008-09, a może prezentuje się jeszcze lepiej. W defensywie prezentuje się podobnie do Wawrzyniaka, a z przodu daje swojej drużynie sześć razy więcej. Jak spisał się Milik? To przecież on, nie Piechy i Sobiechy, jest przyszłością tej ekipy.
Nawet fajny pomysł z bandami. Skąd wziąłeś takie dziwaczne? Chyba jednak "logo polsko-ukraińskiego turnieju" pojawiało się na bandach częściej niż co jakiś czas :D.

No i co zrobił Lewy przed pustą bramką na początku meczu? ;o To pozostanie jego tajemnicą ::).

Z Ukrainą będzie ciężko. Mówiło się długo, że to drużyna bez przeszłości i umiejętności. Mimo niewyjścia z grupy, na Euro pokazała jednak, iż, głównie dzięki skrzydłowym Konoplance i Jarmołenko, jest bardzo, bardzo silna. Choć początek eliminacji mieli niezbyt ciekawy, teraz wygląda na to, że się niestety rozkręcają. Sprawa baraży, bo nie łudźmy się, że awansu, wciąż otwarta i do rozstrzygnięcia między trzema drużynami. Wiadomo jakimi.
Nie mogę się doczekać Polska-Ukraina w realu... Jeśli to wygramy... nie zapeszam.

Gdańsk to dobry wybór, bo trochę faworyzowałeś ostatnio Wrocław. Może w przyszłości o punkty tylko na Narodowym?



Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #231 dnia: Listopad 02, 2012, 19:18:33 »
Takie spotkanie z Irlandią może być dobre przed spotkaniem z Ukrainą. Słusznie to też zauważył Kmiron. Trzeba walczyć o te baraże, bo nie sądzę, by pierwsze miejsce było w zasięgu Biało-Czerwonych, niestety...
Mam nadzieje, że Polacy podołają Ukrainie i będzie to mecz, w którym pokażą się gracze, którzy będą w dalszej przyszłości stanowić trzon reprezentacyjnej jedenastki (mam nadzieje, że wiesz o czym mówię... ;) )

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #232 dnia: Listopad 02, 2012, 21:45:11 »
Polska zagra z San Marino w Gdańsku. Stadionu Narodowego nie wybudowano czasami po to, by reprezentacja grała tam wszystkie mecze u siebie? Wiele reprezentacji ma stadiony, z których się właściwie nie rusza. Myślałem, że z Polakami jest podobnie.

Nie jestem zwolennikiem talentu Konoplianki. Według mnie nie ma się nad czym zachwycać. Owszem, miał kilka udanych zagrań na Euro i zwracał na siebie uwagę, ale w pamięci zachowały mi się także jego niecelne podania, średnie wrzutki i katastrofalne strzały. Nie zdziwię się, jeśli postraszy, postraszy i w sumie tyle z tego będzie. Lewy obrońca reprezentacji Polski (Wawrzyniak?) raczej nie powinien mieć większego problemu z jego upilnowaniem.
" border="0

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #233 dnia: Listopad 02, 2012, 22:07:08 »
Polska zagra z San Marino w Gdańsku. Stadionu Narodowego nie wybudowano czasami po to, by reprezentacja grała tam wszystkie mecze u siebie? Wiele reprezentacji ma stadiony, z których się właściwie nie rusza. Myślałem, że z Polakami jest podobnie.
Przecież we wrześniu z Mołdawią graliśmy we Wrocławiu. Boniek przebąkiwał coś dopiero na ten temat.

Cytuj
Nie jestem zwolennikiem talentu Konoplianki. Według mnie nie ma się nad czym zachwycać. Owszem, miał kilka udanych zagrań na Euro i zwracał na siebie uwagę, ale w pamięci zachowały mi się także jego niecelne podania, średnie wrzutki i katastrofalne strzały. Nie zdziwię się, jeśli postraszy, postraszy i w sumie tyle z tego będzie. Lewy obrońca reprezentacji Polski (Wawrzyniak?) raczej nie powinien mieć większego problemu z jego upilnowaniem.
Nie widzę wśród Ukarińców, oprócz Jarmołenki, bardziej kreatywnego i groźniejszego piłkarza dla naszej defensywy. No i Konoplianka grywa zwykle w reprezentacji na lewym skrzydle. Także czeka go Piszczek, nie Wawrzyniak.



Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #234 dnia: Listopad 04, 2012, 15:46:13 »
Nie wiem dlaczego, ale jakiś nauczyciel mi mówił w szkole, że Irlandczycy to nasi wrogowie. Wydaje mi się, że zmywaki pomylił.
Mecz towarzyski był bardzo pozytywnym akcentem, oprócz wspaniałej atmosfery ucieszyła również gra Polaków. Wygrana skromna, ale myślę że w dobrym stylu. Strzał w dziesiątkę z wprowadzeniem na boisko Piecha i Obraniaka, asy w rękawie Fornalika. Szkoda, że Milik nic nie ustrzelił, nawiasem jestem wielkim zwolennikiem jego talentu. Jeśli taka atmosfera będzie panować w zespole Polaków podczas najbliższego spotkania eliminacyjnego to powinno być dobrze i trzy punkty powędrują na nasze konto.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #235 dnia: Listopad 11, 2012, 22:17:57 »
#35

10.03.2013


Oni powalczą w marcu

Najważniejszy mecz wiosny 2013 zbliża się wielkimi krokami, a już dziś - niecałe dwa tygodnie przed spotkaniem z Ukrainą - selekcjoner Waldemar Fornalik ogłosił listę powołanych na wspomniany mecz, który odbędzie się w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Brazylii. Kadra w porównaniu z ostatnią, jaką obserwowaliśmy podczas zgrupowania przed towarzyskim meczem z Irlandią, zmieniła się tylko o dwa nazwiska. Obie roszady dotyczą linii pomocy - poważnie kontuzjowanego na jednym z lutowych reprezentacyjnych treningów poprzedzających sparing z wyspiarzami Wszołka, opiekun biało-czerwonych zastąpił Kubą Koseckim. Kolejną, a zarazem ostatnią zmianą jest powołanie w miejsce Soboty wracającego do formy z jesieni Wolskiego. Młody legionista w poprzednich eliminacyjnych spotkaniach był nieodzownym elementem układanki Fornalika. Cała kadra na spotkania z Ukrainą i San Marino przedstawia się następująco:

Bramkarze:
1. Wojciech Szczęsny
12. Artur Boruc
22. Przemysław Tytoń

Obrońcy:
2. Grzegorz Wojtkowiak
3. Marcin Komorowski
4. Kamil Glik
14. Jakub Wawrzyniak
24. Damien Perquis
26. Łukasz Piszczek
27. Marcin Wasilewski

Pomocnicy:
5. Dariusz Dudka
7. Eugen Polański
8. Maciej Rybus
10. Ludovic Obraniak
11. Kamil Grosicki
15. Grzegorz Krychowiak
16. Jakub Błaszczykowski
17. Rafał Wolski
18. Adrian Mierzejewski
19. Jakub Kosecki

Napastnicy:
9. Robert Lewandowski
13. Arkadiusz Piech
21. Arkadiusz Milik

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #236 dnia: Listopad 12, 2012, 10:12:24 »
"Hipster" Kosecki w kadrze. Mam nadzieję, że postrzela trochę. Widzę, że grupa poukładała się po twojej myśli. Mam nadzieję, że ograsz Ukrainę, bo o San Marino nie mam co wspominać :)

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #237 dnia: Listopad 12, 2012, 15:27:14 »
Mam nadzieje, że chociaż na San Marino dasz szanse zagrania ponad połowy Milikowi. No i fajnie, że jest już Wolski. Chyba nie mam co liczyć, że w bramce będzie Tytoń. Czuje, że Szczęsny jest tym numerem 1. Ogólnie kadra bez jakiejś niespodzianki. Są Ci, którzy mieli w niej być. Teraz trzeba czekać na sam mecz z Ukrainą. ;)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #238 dnia: Listopad 25, 2012, 21:04:29 »
#36


To już jutro!

Już jutro na Stadionie Narodowym, reprezentacja Polski - dotychczasowy wicelider grupy "H" - będzie podejmowała bardzo groźną drużynę naszego wschodniego sąsiada oraz współorganizatora poprzednich Mistrzostw Europy, mianowicie Ukrainę. Dziś o godzinie 19.00 odbył się ostatni oficjalny trening biało-czerwonych przed jutrzejszym starciem. Przez pierwsze piętnaście minut poczynania zawodników mogli oglądać dziennikarze - niestety, doniesienia są niepokojące. Według mediów piłkarze wyglądali na całkowicie rozstrojonych, nieskoncentrowanych. Jeśli dało się to wychwycić w tak krótkim czasie to coś może być na rzeczy, bo przecież nieprzypadkowo selekcjoner Fornalik czasami po trzy razy musiał tłumaczyć piłkarzom, jak poprawnie wykonać ćwiczenie. Mamy jednak nadzieję, że te spekulacje nie znajdą odzwierciedlenia jutro na murawie, a nasi biało-czerwoni wojownicy zagrają na miarę możliwości oraz oczekiwań i uciekniemy nieco rywalom w grupowej tabeli.

Zapowiedź spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=146dae6c9d5fc5253a093c97a66faa43&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=146dae6c9d5fc5253a093c97a66faa43&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #239 dnia: Listopad 25, 2012, 21:19:58 »
To, że zawodnicy są mało skoncentrowani, może być niepokojące, ponieważ znaczy to, że lekceważą rywala. Oby to nie przełożyło się na mecz i niech jutro zagrają na maksimum swoich możliwości.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia.
« Odpowiedź #239 dnia: Listopad 25, 2012, 21:19:58 »