Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142383 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2400 dnia: Marzec 08, 2011, 22:51:50 »
idiotą to jesteś ty jeśli mówisz tak na kogoś nawet go nie znając, waż na słowa.
Nic obraźliwego napisać , nie napisałem, a zachowanie Szczęsnego świadczy o czymś. O tym co napisałem, a przynajmniej o braku jakiejkolwiek ambicji z jego strony. Lepiej niech idzie na twitter coś napisać. Jedni grają ze złamanymi rękoma i grają, bo mecz taki to coś ważniejszego niż złamanie, a temu może lekko stłukło palca i już wielka kontuzja. Nie chciał grać, mógł nie wychodzić, nie chciał żeby go Leo upokorzył. Co nie zmienia faktu, że Aluminia 3 bramki wybronił i szacunek dla niego.

Tak poza tym brawo należą się Fabregasowi i Van Persiemu za idiotyzm, a Niclas jeśli nie trafia sam na sam na 3 minuty przed końcem, też niech się nad sobą zastanowi.

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2401 dnia: Marzec 08, 2011, 22:54:08 »
Nic obraźliwego napisać , nie napisałem, a zachowanie Szczęsnego świadczy o czymś. O tym co napisałem, a przynajmniej o braku jakiejkolwiek ambicji z jego strony. Lepiej niech idzie na twitter coś napisać. Jedni grają ze złamanymi rękoma i grają, bo mecz taki to coś ważniejszego niż złamanie, a temu może lekko stłukło palca i już wielka kontuzja. Nie chciał grać, mógł nie wychodzić, nie chciał żeby go Leo upokorzył. Co nie zmienia faktu, że Aluminia 3 bramki wybronił i szacunek dla niego.

Tak poza tym brawo należą się Fabregasowi i Van Persiemu za idiotyzm, a Niclas jeśli nie trafia sam na sam na 3 minuty przed końcem, też niech się nad sobą zastanowi.
Oglądałeś na Nsport ?? Wojtek dzwonił do swojego ojca, który był u nich w studiu i w ogóle nie miał czucia w palcu, przynajmniej tak to opisał Maciej Szczęsny, a Almunia nie zagrał źle, dużo sytuacji wybronił.

Offline kamileqPL

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 894
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2008r.
  • Dawniej Kaka269 ;) Polonia Warszawa <3
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2402 dnia: Marzec 08, 2011, 22:55:38 »
Nic obraźliwego napisać , nie napisałem, a zachowanie Szczęsnego świadczy o czymś. O tym co napisałem, a przynajmniej o braku jakiejkolwiek ambicji z jego strony. Lepiej niech idzie na twitter coś napisać. Jedni grają ze złamanymi rękoma i grają, bo mecz taki to coś ważniejszego niż złamanie, a temu może lekko stłukło palca i już wielka kontuzja. Nie chciał grać, mógł nie wychodzić, nie chciał żeby go Leo upokorzył. Co nie zmienia faktu, że Aluminia 3 bramki wybronił i szacunek dla niego.

Tak poza tym brawo należą się Fabregasowi i Van Persiemu za idiotyzm, a Niclas jeśli nie trafia sam na sam na 3 minuty przed końcem, też niech się nad sobą zastanowi.

Daj Ci rękę złamię i Cię na bramce postawię na petardy Alvesa, Xaviego i precyzyjne strzały Messiego..

Chociaż i to wydaje się dziwne, że to Almunia rozgrzewał się przed meczem i to Almunia rozgrzewał się od razu po rozpoczęciu meczu..
1000 wiadomości na PESLeague.PL - 20:29, 01.09.2012r.!!!!

" border="0

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2403 dnia: Marzec 08, 2011, 22:58:26 »
Jeeeeest!!! I tak mialo byc Pieknie Messi Pieknie Xavi Pieknie Iniesta!!!!!
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2404 dnia: Marzec 08, 2011, 22:58:59 »
bo Szczęsny już przed meczem miał jakieś problemy z ręka podobno,

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2405 dnia: Marzec 08, 2011, 23:00:06 »
Powiem tak o ile się nie mylę: Polska:Norwegia. Adam Matysek złamana ręka, a na przeciwko niego wielki Ole Gunnar. Pomimo tego nie było gadania,że boli tylko granie! Ktoś dla kogo gra jest czymś wiecej niż zarobkiem itd to gra.

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2406 dnia: Marzec 08, 2011, 23:00:43 »
bo Szczęsny już przed meczem miał jakieś problemy z ręka podobno,
Maciej Szczęsny temu w przerwie zaprzeczył, ale czy to istotne teraz? wątpię żeby Wojtek mógł uratować Arsenal w którejkolwiek z tych trzech bramek
Powiem tak o ile się nie mylę: Polska:Norwegia. Adam Matysek złamana ręka, a na przeciwko niego wielki Ole Gunnar. Pomimo tego nie było gadania,że boli tylko granie! Ktoś dla kogo gra jest czymś wiecej niż zarobkiem itd to gra.
A może ktoś jeszcze wyżej stawia zdrowie, co jeśli przyszło by mu przyjąć na ten palec bombę Messiego, Alvesa lub kogokolwiek innego?
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2011, 23:02:44 wysłana przez Jacooß »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2407 dnia: Marzec 08, 2011, 23:03:41 »
Ja do niego nic nie mam. Powiem nawet więcej ,że do czasu sytuacji z Colem mi imponował, pokazał ,że z nikogo można dojść ciężką pracą na wysoką pozyję. Ale po tym wyśmianiu Cola straciłem do niego szacunek i cieszy mnie ostatnia minuta Pucharu Ligi

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2408 dnia: Marzec 08, 2011, 23:18:21 »
Ładny gest Puyola przed meczem :)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2409 dnia: Marzec 09, 2011, 00:15:00 »
Cytat: pawlodar10
Też lubię Arsenal, ale tylko jako klub... bo na stronach tego klubu (może jeszcze United)

Wysuwasz ten wniosek na podstawie jednego felietonu, który mi kiedyś podesłałeś i który był autorstwa... eita? Ten człowiek wydaje się ogarnięty, ale w Neville'u widział tylko wiecznie kontuzjowanego kapitana drużyny i przeciętnego obrońcę nieumiejącego dośrodkować... A tak na marginesie, to nie widzi większych różnic pomiędzy pedofilią a homoseksualizmem.
Poza tym, przynajmniej na manusite nie ma żadnej redaktorskiej selekcji (40-osobowa kadra), więc nie dziw się, że czasami trafisz na pierdoły - które zresztą i tak znajdą się pewnie na każdej fanowskiej stronie.

Cytat: chmielu
Kościelny jest cieniem samego siebie z pierwszego meczu

Dodajmy, że grał jak najbardziej normalnie.
" border="0

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2410 dnia: Marzec 09, 2011, 00:23:36 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Ten artykuł napisał ktoś bardzo ogarnięty.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2411 dnia: Marzec 09, 2011, 00:57:52 »
Pewnie jakiś odpowiednik eita, o stosunku do pewnej niby neutralnej drużyny dość charakterystycznym dla... fana Barcelony. Jakkolwiek to nie brzmi.

Już nie wspominając, że autor wydaje się nie mieć nic przeciwko trzymaniu kciuków za Arsenal, kiedy większą kosę fani United mają tylko z City. (nawiasem mówiąc, eit napisał też felieton "dlaczego kibicujemy Arsenalowi", sprawdźcie - w "dlaczego nie lubimy Barcelony" miał przynajmniej sporo racji, ale napisał to jak napisał, niepotrzebnie ubierając w pierdoły)

Poza tym, może warto przeczytać komentarz #99 i jednak pamiętać o tym, że felieton jest subiektywną formą wypowiedzi.
" border="0

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2412 dnia: Marzec 09, 2011, 16:02:26 »
Nie zje**** mnie,ale uważam,że jedynym zespołem,który może wyeliminować wasz team z LM jest Tottenham Hotspur.Argumentami są m.in. świetna gra obronna na San Siro, Gareth Bale czy też świetna(lepsza od Arsenalu na pewno) gra na własnym terenie.
Tyle z mojej strony ...
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2413 dnia: Marzec 09, 2011, 17:33:42 »
No i jest awans.. chciałbym pogratulować Arsenalowi bo naprawdę był godnym przeciwnikiem

Genialny mecz Iniesty i Mascherano, świetny Alves, Xavi i Messi... Szkoda, że ten mecz był już w 1/8
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2414 dnia: Marzec 11, 2011, 20:15:57 »
Prezydent amatorskiego francuskiego klubu FC Borne, Cedric Enjolras, został zawieszony przez francuską federację (FFF) za próbę zakupu gwiazdy Barcelony, Lionela Messiego.

Enjolras został zawieszony na sześć miesięcy po tym, jak federacja przechwyciła ofertę, jaką jego klub chciał złożyć za Messiego.
- Przypuszczam, że nie docenili mojego żartu. Uśmiali się wszyscy, tylko nie francuska federacja - skomentował.
Enjolras, który pełni także rolę klubowego bramkarza, ma zakaz wykonywania jakichkolwiek zadań związanych z piłka nożną do 7. czerwca. Kolejne trzy miesiące to kara w zawieszeniu.
Klub poinformował o decyzji FFF na swojej stronie internetowej.

źródło: sport.pl

Hehe Messi i amatorski klub z Francji, żart udany ;) tylko ta kara niepotrzebna... ::)
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 20:43:41 wysłana przez Jacooß »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2415 dnia: Marzec 11, 2011, 20:46:28 »
Czytałem to już na Eurosporcie i byłem troszkę w szoku :) Ale swoją drogą na jakiej podstawie go ukarali?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2416 dnia: Marzec 14, 2011, 13:49:17 »
Ale jestem mega wkurzony po wczorajszym meczu >:( >:( >:(  Sędzia tak fatalny, że to jest brak słów


+ sfrustrowani ludzie nie mogący znieść kto jest najlepszy

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Ciekawią mnie tylko trzy rzeczy, czemu szanowni redaktorzy winą za beznadziejne sędziowanie w tych spotkaniach  (swoją drogą Busacca nie sędziował wcale źle) obarczają Barcelonę, czemu nie pokazują błędów przeciwko FCB i po trzecie czemu podobnego artykułu o Chelsea, Arsenalu bądź United nie znajdę na stronach Realu czy Blaugrany?

+ REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2417 dnia: Marzec 14, 2011, 14:10:02 »
Wiem że wielu to się nie spodoba ale to co umieścili we felietonie to sama prawda. Nie mówię to jako kibic Realu ale jako kibic piłki nożnej...
" border="0" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2418 dnia: Marzec 14, 2011, 14:10:33 »
Jak Bussaca dalej będzie tak konsekwentny w dawaniu żółtych i w konsekwencji czerwonych kartek za zagranie po gwizdku, ale jak nie to niema co, będzie dalej że sędziowie przepychają Barce jak im nie idzie, bo chyba przyznasz że ten osławiony mecz z Chelsea sędziowała by lepiej tresowana małpa
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline kamileqPL

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 894
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2008r.
  • Dawniej Kaka269 ;) Polonia Warszawa <3
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2419 dnia: Marzec 14, 2011, 16:06:53 »
fani Barcelony... Taka jest prawda. W tym półfinale to Chelsea powinna awansować. Bez jaj, jak można nie widzieć, że powinien być karny i to jeszcze nie jednokrotnie...

Mam nadzieję, że teraz w ćwierćfinale będzie:

Chelsea - Barcelona

i, że nie będą znowu sędziowie pchać Barcelony jak najdalej chociaż i tak wiadomo, że tacy dobrzy nie są.

Liga hiszpańska?

Co to jest?!
O mistrzostwo walczą od lat tylko Real i Barcelona..

a natomiast liga angielska?

Co roku jest inaczej.
Walka o mistrzostwo toczy się przez cały sezon.
Powiedzcie mi jakich klubów jest najwięcej w LM?
Zawsze najdalej dochodzą angielskie kluby i to nie jeden.


1000 wiadomości na PESLeague.PL - 20:29, 01.09.2012r.!!!!

" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2419 dnia: Marzec 14, 2011, 16:06:53 »