Autor Wątek: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia  (Przeczytany 79028 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Wieści z grupy.
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 12, 2012, 15:52:52 »
#14


Po wrześniowych meczach eliminacji do Mistrzostw Świata, Polska zdobyła maksymalną sumę sześciu punktów. W kraju ten wynik został odebrany z wielkim zadowoleniem, znów odżyła nadzieja i wiara w sukces, jakim niewątpliwie byłoby zajęcie drugiego miejsca w grupie, premiującego nasz zespół grą w barażach do Mundialu. Na zakończenie wrześniowego zgrupowania, dziennikarze przeprowadzili podsumowującą rozmowę z kapitanem polskiego zespołu - Jakubem Błaszczykowskim:

Kuba, chyba nikt się nie spodziewał, że uporacie się tak łatwo z Czarnogórą. Co zadecydowało o tak pewnym zwycięstwie?

Wydaje mi się, że kluczową rolę odegrało świetne rozpracowanie rywala. Cały sztab szkoleniowy przekazał nam chyba wszystko co mógł o piłkarzach oraz grze reprezentacji Czarnogóry, wiedzieliśmy kto, gdzie, kiedy i co zrobi na boisku. Według mnie było to kluczem do zwycięstwa. Ponadto oczywiście dobra skuteczność, oraz konsekwentna gra w destrukcji. Wszystko zagrało jak trzeba.

W tym meczu strzeliłeś piękną bramkę, która dała większy komfort w grze, bo prowadziliśmy już 2:0. Jednak kibicom w pamięci utkwiła sytuacja, kiedy jeden z miejscowych piłkarzy brutalnie Cię sfaulował. Co tak właściwie się stało? Wyglądało to na złośliwe zagranie, czy między Tobą a Czarnogórcem doszło wcześniej do jakiegoś spięcia?

Nie, do żadnej wymiany zdań nie doszło, a przynajmniej przed tym faulem. To była po prostu frustracja piłkarza, bo - nie oszukujmy się - jego drużynie nic nie wychodziło. Dostałem od tyłu po nogach, ale na szczęście skończyło się na niegroźnym stłuczeniu i rozcięciu. Aczkolwiek po wspomnianej sytuacji na boisku zrobiło się gorąco, gdyby nie reszta chłopaków, to Damien, Wasyl i Sebastian (Perquis, Wasilewski i Boenisch, przyp. red.) załatwiliby to po męsku z czarnogórskim pomocnikiem (śmiech).

Mecz z Mołdawią był spokojniejszy, wygraliście pewnie, ale straciliście dwa głupie gole po błędach, które w przyszłości nie mogą się powtórzyć, bo aby myśleć o pozytywnych wynikach w spotkaniach z Anglią czy Ukrainą - trzeba zagrać wręcz perfekcyjnie w każdej formacji. Jak to się stało? Jak dopuściliście do stracenia dwóch bramek z wyraźnie słabszym rywalem?

Ciężko powiedzieć, ale chyba za bardzo rozluźniliśmy się po dwóch strzelonych golach. Moment dekoncentracji i proszę - nawet Mołdawia potrafiła to wykorzystać. To dla nas dobra nauka na przyszłość, nie można odpuszczać nawet na moment, bo dzisiaj nie ma już słabeuszy.

Teraz pytanie z nieco innej kategorii. Niedługo wybory na nowego prezesa PZPN. Będziesz zadowolony, jeśli ktoś inny zajmie stanowisko Grzegorza Laty?

Nie od dziś wiadomo, że w związku potrzeba radykalnych zmian. Tyle na temat, nie chcę więcej zabierać głosu w tej sprawie.

To tak na koniec - jak podsumowujesz wrześniowe mecze, czy mamy szanse w październikowej potyczce z Anglikami?

Zgarnęliśmy pełną pulę możliwych punktów i to się liczy. Styl nie jest tak ważny, choć trzeba przyznać, że i tutaj było całkiem dobrze. Jesteśmy w niezłej sytuacji na starcie, bo pokonaliśmy w meczu wyjazdowym jednego z naszych głównych rywali w kontekście awansu na mundial. Mecz z Anglią? Będziemy walczyli, wiadomo, że będziemy grać z faworytem, aczkolwiek nie stawiałbym nas na straconej pozycji, bo na Narodowym jeszcze nie przegraliśmy (śmiech). Ale tak całkiem serio - wierzymy w korzystny rezultat.

_________________________________________________________________________________________________


Niebawem reprezentacja Polski zmierzy się z Anglią w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, tymczasem tematem numer jeden w mediach oraz na kibicowskich forach są przyszłe wybory na prezesa PZPN, które odbędą się 10 dni po pojedynku z faworytem naszej grupy kwalifikacyjnej. Lato zostanie? Lato przegra? Lato...? Opinia publiczna jest zgodna co do tej kwestii - Grzegorz powinien raz na zawsze zniknąć ze stanowiska, jakie obecnie piastuje. Ale co dalej? Kto może objąć schedę po tymczasowym szefie związku? Dobre pytanie! Wielu w roli nowego prezesa PZPN widzi osobę Zbigniewa Bońka. Jednak czy popularny "Zibi" zyska uznanie w oczach reszty związkowców? Jego obiektywne spojrzenie na reprezentację i wszystko wokół niej może zaowocować. Jego najgroźniejszym przeciwnikiem w objęciu wspomnianej funkcji zdaje się być Jacek Masiota, który ostatnio miewał ostre spięcia z Bońkiem. O co dokładnie poszło - nie wiadomo, jasne jest jednak, że relacje między dwoma panami są lekko ujmując - nieciekawe. Masiota specjalizuje się zarówno w prawie bankowym jak i w prawie sportowym. W zakresie jego specjalizacji dotyczącej prawa sportowego są zarówno regulacje dotyczące związków sportowych, w tym zwłaszcza PZPN, FIFA i UEFA, jak i zagadnienia kontraktów sportowych, praw do marki, czy też praw do wizerunku. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu? Co ciekawe - za kandydaturą Masioty, opowiada się spora część członków zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Ponadto mówi się, że schedę po ewentualnym odejściu Laty, może przejąć Antoni Piechniczek lub - najmniej prawdopodobna opcja - Jurek Dudek. Odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania powinniśmy poznać 26 października, lub w najgorszym wypadku - jeden dzień później. Również dziś, ukazała się informacja o ostatecznym terminarzu spotkań biało-czerwonych w roku 2012. 12 października, więc tuż przed hitowym pojedynkiem z Anglią, Polska zmierzy się w Bydgoszczy z gospodarzem ostatniego mundialu - Republiką Południowej Afryki, natomiast 14 listopada zagramy mecz towarzyski z Chorwacją. Tego samego dnia odbywać się będą mecze eliminacji do Mistrzostw Świata, jednak biało-czerwoni w tym terminie pauzują. 7 Grudnia, piłkarska reprezentacja Polski zagra ostatnie spotkanie w tym roku - w ligowym składzie, w Turcji podejmiemy Albanię. Nowy terminarz prezentuje się następująco:

Terminarz na najbliższe spotkania Polaków:

12.10.2012, Bydgoszcz, Stadion im. Krzyszkowiaka:* Polska - RPA
16.10.2012, Warszawa, Stadion Narodowy:* Polska - Anglia
14.11.2012, Poznań, Stadion Miejski: Polska - Chorwacja
07.12.2012, Trabzon, Hüseyin Avni Aker Stadyumu: Albania - Polska

*Eliminacje do MŚ
* Spotkanie Towarzyskie

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Wieści z grupy.
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 12, 2012, 16:00:31 »
powoli się to wszystko zarysowuje. Anglicy raczej odstawią resztę stawki, chociaż nasi jeszcze z nimi nie grali. Czarnogórcy, zespół z drugiego koszyka okazuje się być bardzo słaby. Ukraina powalczy z wami o drugą lokatę. zobaczymy, czy będę dobrym prorokiem.  

piszę, sobie piszę, aż tu nowy post.

Błaszczykowski jak zwykle zrównoważony, a dwie wygrane przyjęto w kraju jak sukces. nic dziwnego.

a ja tam myślę, że Lato zostanie. nie ma kontrkandydata. meczem w Bydgoszczy kupił sobie głosy tamtejszych działaczy. każdy kandydat mierzy siły na zamiary i niestety(czy stety) Lato zostanie. w zasadzie ciężko ocenić jego prezesurę. niby korupcja, nieróbstwo itd. jednak w najważniejszym momencie dał najlepsze warunki piłkarzom i załatwił wg mnie spokój w prasie.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Niebawem wybory...
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 12, 2012, 16:32:45 »
Sytuacja w grupie ułożyła się dla was bardzo pomyślnie. Mam nadzieje ,że uda wam się awansować na Mundial. Ciekawe co by było jakbyście wygrali całe mistrzostwa? :D

Kuba normalnie , tak jak powinien wszystko powiedział. Skromności także mu nie zabrakło. ;) Co do prezesa Laty .. miał kilka problemów związanych z nasza kadrą , ale nie ma sobie równego. Dał naszej kadrze coś czego chyba nikt inny nie dał. ;) Dobre warunki panujące w zespole oraz spokój , tam wystarczy tylko grac. ;)

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Niebawem wybory...
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 12, 2012, 21:23:06 »
Czarnogórcy dalej zawodzą, a Wy trzymacie się pierwszego miejsca wyprzedzając Anglików stosunkiem bramkowym. Jedna wpadka i można stracić lidera. Drugie miejsce na pewno byłoby sukcesem? Ja uważam iż musicie po to miejsce sięgnąć. Anglicy mogą być za mocni ale poza tym są tylko Czarnogórcy ,którzy są bardzo słabi w tym momencie i nie zagrażają poważnie nawet San Marino. Co do wyboru prezesa. Czasem najmniej prawdopodobne opcje stają się prawdą i liczę iż tak będzie tym razem-Jurek

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Niebawem wybory...
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 12, 2012, 22:30:04 »
ogółem to wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazują na reelekcję Laty. może i Masiota byłby lepszym kandydatem, ma rozległe wykształcenie, jednak-tak jak wspomniał VC wyżej- Bydgoszcz załatwiła Lacie drugą kadencję. ogółem ten stołek nie jest gorący, jeżeli tylko reprezentacja wygrywa. a tak się obecnie dzieje.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Niebawem wybory...
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 12, 2012, 22:48:26 »
Znów jest wiara w Polaków, znów kibice entuzjaztycznie podchodzą do gry naszej reprezentacji, ale żeby się cieszyć w pełni trzeba wygrać grupę eliminacji, aby mieć pewne miejsce w Mundialu. Prawdziwy sprawdzian naszej reprezentacji będzie miał miejsce już niedługo, na Stadionie Narodowym z Anglią, liczę że Polacy wkońcu rozprawią się z Anglikami. :) Co do prezesa PZPN to mam pewne obawy, że Lato może wieść prym związkowi przez następną kadencję. Wszyscy wiemy co dzieje się w otoczeniu polskiej federacji pilkarskiej i wiemy do czego Lato jest zdolny, ale.. obym się mylił i obyśmy nie mogli mówić: Endless Summer...

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Niebawem wybory...
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 13, 2012, 12:19:37 »
No jeżeli udało by się ugrać to drugie miejsce to byłby nie lada sukces. Wiadomo że Wasyl ma porywczy charakter i w połączeniu z Boenischem i Perquisem mogą przestraszyć rywali :D Dobrze że reszta drużyny zareagowała, bo mogło to by się skończyć na zdyskwalifikowaniu. Co do wyborów to najbardziej na stanowisku prezesa PZPNu chciałbym Zbigniewa Bońka, aczkolwiek Lato może być znów wybrany na następną kadencję, czego bym nie chciał :D

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Niebawem wybory...
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 13, 2012, 14:38:43 »
No jeżeli udało by się ugrać to drugie miejsce to byłby nie lada sukces. Wiadomo że Wasyl ma porywczy charakter i w połączeniu z Boenischem i Perquisem mogą przestraszyć rywali :D Dobrze że reszta drużyny zareagowała, bo mogło to by się skończyć na zdyskwalifikowaniu. Co do wyborów to najbardziej na stanowisku prezesa PZPNu chciałbym Zbigniewa Bońka, aczkolwiek Lato może być znów wybrany na następną kadencję, czego bym nie chciał :D
Dokładnie. Myślę, że to drugie miejsce, to wielkie wyzwanie, które jednak może się udać  ;). A co do prezesa, to tak jak napisał kolega, chciałbym widzieć Bońka. Oby nie wybrali Lato ;D
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Niebawem wybory...
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 14, 2012, 10:45:24 »
Dziś wyjeżdżam, więc szykuje się 12-dniowa przerwa. Ale wrócę ze zdwojoną siłą ; )

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Niebawem wybory...
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 14, 2012, 22:44:54 »
no to wypoczywaj Bartku. kariera nabierze świeżości, której nie brakowało jak dotąd :D

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Niebawem wybory...
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 27, 2012, 13:28:16 »
No, to już wróciłem. Dzisiaj postaram się dać kolejny odcinek ; )

Offline Matheo14

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Niebawem wybory...
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 27, 2012, 19:13:28 »
Bardzo ładnie i dobrze językowo prowadzona kariera. Znakomicie prowadzisz karierę naszą reprezentację, która jest na skraju przepaści. Wybranie na szkoleniowca Fornalika jest dla mnie fatalną decyzją, z resztą jak wiele za kadencji Grzegorza Lato.
Wywiad z Kubą bardzo dobry, lubiłem tego piłkarza do czasu tej afery po Euro. Stracił nie zwykle dużo w moich oczach tak jak Lewandowski, któremu sodówka powoli uderza do głowy. Dobra teraz do spotkań. Z Estonią zagraliście słabo, a mimo to pokonaliście za jakiś czas Czarnogórę. Mołdawia to słabszy zespół niż Polska, ale nikogo lekceważyć nie można. Na szczęście udało się naszej reprezentacji pokonać kolejnego rywala. Te zwycięstwa dają nam wielkie szanse na awans z grupy. Ciekawe jak Polacy spiszą się w kolejnych meczach grupowych. Teraz czas na Anglię.

Offline Campeão

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2012r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Niebawem wybory...
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 27, 2012, 19:23:47 »
Jestem nowym użytkownikiem, i muszę się przyznać jestem pierwszy raz w twoim wątku, ale to chyba z powodu, że spadł na druga stronę  ;) Muszę przyznać kariera jest świetna utrzymana jest w takim stylu jaki lubię tzn. mało jakiś zupełnie niepotrzebnych grafik tylko jedno/dwa zdjęcia na temat i krótki opis na temat.Ja również próbuje prowadzić tak karierę, ale mi to wychodzi dużo gorzej.Napiszę to jeszcze raz na prawdę świetnie.Od teraz z niecierpliwością będę czekał na kolejne części twojej karierki  ;) ;)


Jestem pewien, że gdybym grał bez koszulki, to moje mecze miałby jeszcze większą oglądalność niż dotychczas. - Cristiano Ronaldo

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Niebawem wybory...
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 27, 2012, 20:45:17 »
#15


"Gladiatorzy, którzy powalczą z Anglią!", czyli Waldemar Fornalik ogłasza listę piłkarzy, którzy wezmą udział w październikowym zgrupowaniu przed meczem towarzyskim z RPA i eliminacyjnym z Anglią. W porównaniu z ostatnimi powołaniami, tym razem z reprezentacji wypadł Artur Boruc. Czy jest to konsekwencja fatalnego błędu w meczu z Mołdawią? Ciężko powiedzieć, wiadomo jest natomiast, kto zastąpi popularnego goalkeepera - Wojciech Pawłowski. Tak, to ten chłopak, który w trakcie wakacji ośmieszył się swoją nikłą znajomością języka angielskiego w wywiadzie z włoską telewizją. Mimo to, Pawłowski wobec kontuzji podstawowego bramkarza piątej jak dotychczas ekipy Serie A, ostatnio zaczął regularnie grać barwach Udine, co zostało zauważone przez selekcjonera. W pomocy nastąpiły dwie zmiany - Kaźmierczaka zastąpił Obraniak, a Rybusa - Makuszewski. W ataku również zmiana - zamiast Jankowskiego powołany został Stępiński.

Bramkarze:


Obrońcy:



Pomocnicy:


 
 

Napastnicy:

« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2012, 21:29:42 wysłana przez barthez7 »

Offline DonLeo2012

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.08.2012r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Oni powalczą z Anglią!
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 27, 2012, 21:04:41 »
Hmm kadra bardzo podobna do tej z Euro 2012 z kosmetycznyną zmianą w obronie. Cieszy mnie powołania dla Możdzenia. Zasługuje na to. Nawet jeżeli nie wyjdzie na boisko to zgarnie cene doświadczenie. Największe zmiany w ataku - no i dobrze niech grają młodzi i zdolni. Swoja drogą ciekawe jakie powołania chodzą po głowie Don Leo w mojej karierze.  ;D A wracając do tematu to wydaje mi się, że raczej z Anglią czeka twoją ekipę porażka albo wymęczony remis. Brakuje nam klasowych obrońców, którzy potrafiliby zatrzymać groźne rajdy Walcotta czy też wrzutki Gerarda. Jednak życzę powodzenia.  ;)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Oni powalczą z Anglią!
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 27, 2012, 21:55:38 »
mnie tam nazwiska nie dziwią :P i tak jest Smuda-bis :D tak na serio, to ciągle nie przestaję wierzyć w Waldka, bo jako Polak mam taki obowiązek. rozsądek mówi jednak co innego. powołania kontrowersyjne, takie nie w stylu Piechniczka(sorry, ale piszę prawdę). Stępiński, Możdżeń, Żewłakow a nawet Pawłowski to niestylowe dla Antosia. życzę jednak powodzenia z Synami Albionu.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Oni powalczą z Anglią!
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 28, 2012, 00:47:07 »
Ciekawa, bardzo ciekawa kadra. Cieszę się, że stawiasz na kilku młodych zawodników, takich jak Możdżeń czy Stępiński. Należy im się szansa w reprezentacji, ale pewnie z Anglią sobie nie pograją. Okazejszyn na pokazanie się w reprezentacji będzie miał także Pawłowski, ale to chyba bardziej na treningach, bo o pierwszym składzie nie ma co marzyć... Pierwszy skład pewnie wiele się nie zmieni od tego, który widzieliśmy na EURO. Ciekawe czy ta reprezentacja jest w stanie powalczyć z Synami Albionu...

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Oni powalczą z Anglią!
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 28, 2012, 09:08:40 »
Kadra bardzo podobna do tej, którą mogliśmy obserwować na Euro 2012. Wprowadziłeś parę zmian i bardzo dobrze, bo jak wiemy kadra na Euro nie była idealna :P. Ciekawi mnie jak zaprezentuje się Możdżeń, który coraz lepiej radzi sobie w Lechu. Może powołał byś jeszcze z dwóch napastników zamiast tej masy pomocników i zagrał w ustawieniu 4-3-3? To mogłoby być ciekawe rozwiązanie...

W ustawieniu 4-3-3 widziałbym następujące trio napastników:
Błaszczykowski-Lewandowski-Grosicki
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline arsunto

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.08.2012r.
  • Azzurrich
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Oni powalczą z Anglią!
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 28, 2012, 10:05:11 »
Zobaczymy, jak się młodzi spiszą. Może ich duch walki da bramkę z Angolami. Szkoda, że wypadł Rybus. Mógłby namieszać w tym meczu. Interesuje mnie Pawłowski. Skoro zaczął grać w klubie, to chyba dobrze, że Waldek go powołał :D


KARIERA NAPOLI by arsunto

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Oni powalczą z Anglią!
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 28, 2012, 10:10:01 »
No proszę jest Wojciech. Jeśli będzie grał zamiast z kimś rozmawiać to powinieneś mieć dobre skutki tego powołania. O ile rzecz jasna w ogóle dostanie szansę bo konkurencja jest akurat wielka. Poza tym fajnie byłoby zobaczyć młodych. Stępińskiego czy Wolskiego. W końcu to oni kiedyś mają decydować o sile tej kadry. Ogólnie brak większych zaskoczeń. Teoretycznie najsilniejsza kadra jaką można wybrać. Patrząc jednak na ostatnie realne wyniki to różnie można wnioskować.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Reprezentacja Polski by barthez - misja Brazylia. Oni powalczą z Anglią!
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 28, 2012, 10:10:01 »