Autor Wątek: Wolverhampton | #169 Blokada  (Przeczytany 161569 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Wolverhampton | Powinność.
« Odpowiedź #780 dnia: Sierpień 23, 2012, 11:40:09 »
Z opisu wynika że Wilki cały czas miały kontrole na placu gry . Konsekwentnie ataki na bramkę Leeds przyniosły efekty, dwa gole i pewne zwycięstwo mimo iż skład jest rezerwowy . W tabeli pniesz się w górę jesteś 8 zaraz za Manchesterem United zapowiada się walka do samego końca ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton | Powinność.
« Odpowiedź #781 dnia: Sierpień 23, 2012, 11:54:46 »
No to ładnie was F.A. załatwiło. Dwa dni po ciężkim boju z Atletico w Lidze Europejskiej musicie wracać do Anglii i podjąć na Eland Road Leeds. Oczywiście pozycja gospodarzy i ciężki mecz w środku tygodnia wymusił na was wystawienie rezerw. Jak można było przypuszczać wykonali oni swój plan. Mecz jednak nie był taki łatwy jak się mogło wydawać. Gospodarze grali odważnie, szczególnie w drugiej połowie. Kolejny dobry mecz Lazzeriniego. Widać ma chłopak wielki talent. Teraz mecz z moim Manchesterem United. Będzie się działo.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Wolverhampton | Powinność.
« Odpowiedź #782 dnia: Sierpień 23, 2012, 11:59:09 »
Mięliście przewagę nad Leeds i zasłużenie zwyciężyliście. Pokazaliście swoje umiejętności i zasłużenie zdobywacie trzy punkty , które zapewniają wam już ósmą pozycję w lidze Angielskiej. Myślę ,że czołówki tabeli czyli podium to raczej nie dogonicie. Zostało 10 kolejek do końca roku , ale to za mało by Fulham czy Chelsea popełniły jakieś błędy. Moim zdaniem ostateczna pozycja dla was na koniec sezonu , to 6 , bądź 5 lokata. Dużo razy przypadkowo gubiliście punkty co sprawiało ,że teraz tak wygląda sytuacja w tabeli. ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Wolverhampton | Powinność.
« Odpowiedź #783 dnia: Sierpień 23, 2012, 12:14:11 »
no powinnosci stala sie zadosc, ze tak rzekne. wygrana nad leeds jak sam ujales powinna byc formalnoscia i tak tez bylo, pierwsza polowa nie porywala, ale daliscie rade strzelic zaskakujacego gola z dosc ostrego kata. w drugiej polowie gwozdz do trumny dobil sorensen i bylo po sprawie.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Powinność.
« Odpowiedź #784 dnia: Sierpień 23, 2012, 19:33:23 »
Siema!

Mam do was małe pytanie zawarte w ankiecie. Jestem w stanie wrzucać więcej niż jeden materiał dziennie, ale tutaj wszystko zależy od was - na ile macie chęć czytać moją karierę i na ile was to ciekawi. Tak więc zapraszam każdego do głosowania :)

Pozdro!

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Wolverhampton | Powinność.
« Odpowiedź #785 dnia: Sierpień 23, 2012, 19:42:53 »
Siema!

Mam do was małe pytanie zawarte w ankiecie. Jestem w stanie wrzucać więcej niż jeden materiał dziennie, ale tutaj wszystko zależy od was - na ile macie chęć czytać moją karierę i na ile was to ciekawi. Tak więc zapraszam każdego do głosowania :)

Pozdro!
Lepiej będzie jak wrzucać będziesz jeden dziennie, bo wiele osób może nie nadążać jak będziesz dawał więcej ;)
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Wolverhampton | Powinność. | Ankieta!
« Odpowiedź #786 dnia: Sierpień 23, 2012, 19:55:12 »
Jeden obszerny nam wystarczy ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton | Powinność. | Ankieta!
« Odpowiedź #787 dnia: Sierpień 23, 2012, 20:17:07 »
Może być dwa dziennie. Oczywiście w rozsądnych odstępach czasowych.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Wolverhampton | Powinność. | Ankieta!
« Odpowiedź #788 dnia: Sierpień 23, 2012, 21:17:24 »
powinność to właściwe słowo. po ciężkim boju z Atletico, nie mieliście możliwości wystawienia najmocniejszego zestawienia. Leeds jednak nie jest do końca zespołem na BPL, znajduje się w ogonie,  z którego pewno się już nie wydostanie, więc musieliście ich "skasować". mecz nie zachwycił, może wynikało to z niezgrania składu?

co do pytania to postawiłem na dwa materiały dziennie. oczywiście w odpowiednich odstępach czasowych. oczywiście nie musi to być regułą,

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Powinność. | Ankieta!
« Odpowiedź #789 dnia: Sierpień 24, 2012, 13:00:28 »

29. kolejka EPL | #129

Czerwone Diabły powstają.




Manchester United to bardzo niepewny rywal w tym sezonie. Przez całą pierwszą rundę jesienną grali bardzo słabo, lecz teraz powoli wychodzą z dołka i starają się coraz wyżej wchodzić po drabinie ligowej tabeli. Pech chciał, że Wolverhampton trafiło na Czerwone Diabły właśnie w momencie kiedy nabierają na nowo największego rozpędu. Nie mogło być łatwo.

Chociaż ten mecz nie zapowiadał się zbyt pozytywnie dla Wilków, to właśnie my wyszliśmy pierwsi z inicjatywą. Zamieszanie podbramkowe z 5. minuty postanowił wyjaśnić Shimizu i cofnął do… Traore, którego strzał odbił się od obrońców i powędrował za linię końcową. Armand nie włącza się przeważnie w akcje ofensywne, więc jego obecność pod polem karnym była bardzo zagadkowa. W 26. minucie Rooney znalazł się w bardzo dogodnej sytuacji sam-na-sam mając na plecach wyłącznie oddech McEachrana – nie wiadomo czy właśnie presja młodego pomocnika była efektem tak fatalnego i niecelnego strzału napastnika MU. Już dwie minuty potem możemy dziękować Bogu. Silny strzał Berbatova odbija Lezzerini, lecz piłka spada na wolne pole, gdzie sprintem zmierzał Nani i… zbyt szybko zdecydował się na strzał-wślizg co spowodowało, że nie dosięgnął piłki a sytuacje wyjaśnili obrońcy. W 33. minucie rzut rożny dla Wolves – Vorsah, nasz spec od takich okazji wybił się najwyżej i sięgnął piłkę głową, lecz tylko nad poprzeczką. Na tym skończyły się emocje w pierwszej połowie, która wyglądała podobnie do tej z meczu z Chelsea pod względem tempa i posiadania.

Druga odsłona była niestety tą gorszą dla Wilków. Najpierw w 57. minucie żółtą kartkę dostał Traore, ponieważ zbytnio napalił się na piłkę i w efekcie stratował nogi Maicona. Dziesięć minut potem Berbatov otrzymał piłkę dosyć blisko pola karnego, lecz został momentalnie zaatakowany przez obrońców. Nie wiadomo jak to zrobił, ale utrzymał równowagę, zdołał dopaść do piłki i oddać potężny strzał otwierając wynik. 0:1. Trzy minuty później zrewanżować mógł się Doyle, ale jego bardzo silny strzał został odbity przez bramkarza. W 73. minucie kolejny cios. Rooney holuje piłkę z prawej strony pola karnego ściągając na siebie uwagę bramkarza po czym będąc blisko bramki mocnym podaniem wycofuje ją na środek do wbiegającego Cleverleya, a ten nie daje bramkarzowi szans na reakcję. 0:2. Gracze Wolverhampton wrzucili kolejny bieg by zdobyć chociaż bramkę kontaktową. 81. minuta – Soares długim płaskim podaniem w pole karne obsługuje Fletchera, który czekał na piątym metrze, po czym pakuje piłkę do siatki. Zawodnik celebruje zdobytego gola i… Dostrzega podniesioną chorągiewkę sędziego – spalony! Powtórki pokazują, że Steven stał ledwie o stopę za ostatnim obrońcą, więc sędzia się nie pomylił, lecz był wyjątkowo upierdliwy i sporo ryzykował. Trzy minuty później w akcji znowu Irlandzki snajper – nikogo chyba nie zdziwi, że strzał odbił się od obrońców. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry mógł pogrążyć nas Nani, ale musiał oddawać strzał z dosyć ostrego kąta i sytuacja sam-na-sam zakończona na bocznej siatce. W doliczonym czasie gry najlepszą okazję strzelecką zmarnował jeden z najpewniejszych punktów drużyny. Dzięki błędowi obrony podanie Doyle odbite od defensora dotarło do Taarabta, który pozostał sam-na-sam z bramkarzem i… Fatalnie chybił. Koniec spotkania.

Jeden ze scenariuszy zakładał właśnie takie zakończenie. Manchester United rozpędza się i jeśli utrzyma taką formę uda mu się dotrzeć do ścisłej czołówki. Niestety dla Wilków nie jest to dobra informacja, bo znów notujemy lekki spadek w tabeli. Na następny mecz ze Swansea jesteśmy optymistami.





Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Wolverhampton | Czerwone Diabły powstają. | Ankieta!
« Odpowiedź #790 dnia: Sierpień 24, 2012, 20:59:20 »
Szkoda tego 2:0 z United .... Pierwszą połowę Wilki zagrały dobrze lecz nie wykorzystywali dogodnych sytuacji. Natomiast drugie 45 minut to dominacja piłkarzy Ferguson, wbijają wam dwie bramki . Szkoda naprawdę bo gdyby w pierwszej połowie udało się strzelić bramkę to spotkanie na pewno potoczyło by się inaczej

Offline Rudinek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.06.2010r.
  • FOOTBALL IS MY LIFE!
Odp: Wolverhampton | Czerwone Diabły powstają. | Ankieta!
« Odpowiedź #791 dnia: Sierpień 24, 2012, 21:49:53 »
Nie można powiedzieć, że Wilki zagrały słaby mecz. Z tego co wyczytałem to i jedni i drudzy mieli sporo okazji na zdobycie gola. Szczęście dopisało Czerwonym Diabłom. Byli skuteczniejsi i dlatego wygrali te spotkanie. Może gdyby Traore tuż na początku spotkania otworzył wynik to kto wie jakby dalej zagrały Wilki. Nie ma co gdybać, czas na Swanse. Powodzenia !

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Wolverhampton | Czerwone Diabły powstają. | Ankieta!
« Odpowiedź #792 dnia: Sierpień 24, 2012, 22:11:51 »
United wstaje z kolan, ale to już od dłuższego czasu. niestety, szansa na przeskoczenie ich w tabeli wydaje się być coraz mniej realna. dziś mieliście okazję na zrównanie się z nimi punktami, ale niestety ta sztuka się nie udała. Liga Europy coraz dalej, niestety, ale kawał sezonu jeszcze przed wami.

Fulham dalej liderem :D

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Wolverhampton | Czerwone Diabły powstają. | Ankieta!
« Odpowiedź #793 dnia: Sierpień 24, 2012, 23:26:28 »
Cytuj
Armand nie włącza się przeważnie w akcje ofensywne, więc jego obecność pod polem karnym była bardzo zagadkowa.

taka przypadłość naszej kochanej gry, że boczni obrońcy nie zapuszczają się dalej niż 40 metr przed bramką rywala, co mnie osobiście irytuje...


nie byliście faworytami, a zagraliście z twarzą. w pierwszej połowie wyglądało to naprawdę solidnie, dawało sporo nadziei. druga połowa jednak nie zniweczyła. szkoda jednak, że sędzia się nie popisał i odgwizdał niesłusznie spalonego. niestety, komputer wczytuję linię spalonego wzdłuż krocza ostatniego obrońcy, a nie nogi, co jest kolejnym headshotem tej gry. to mogło zmienić obraz i przebieg gry, jak i sam wynik, jednak tak się nie stało....

Offline mati0336

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
  • Hala Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton | Czerwone Diabły powstają. | Ankieta!
« Odpowiedź #794 dnia: Sierpień 25, 2012, 02:40:53 »
szkoda tej przegranej ale jedna Man to jedna z najlepszych drużyn w lidze, zagraliście z klasą, szkoda spalonego ale, dzięki takiemu błędowi też są takie przypadki że spalonego nie było a był on odgwizdany też tak miałem, ale i często napotkałem też że spalony był ale nie odgwizdany, cóż błędy ale przypomina realne sędziowanie 

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Wolverhampton | Czerwone Diabły powstają. | Ankieta!
« Odpowiedź #795 dnia: Sierpień 25, 2012, 12:53:05 »
no i wpadka, niestety! widac w spotkaniu z manchesterem nie bylo wam pisane odniesc zwyciestwo, chociaz przynajmniej na remis zaslugiwaliscie. mam nadzieje, ze ze swansea sobie odbijecie ta strate punktow i powalczycie o awans do LE.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Wolverhampton | Czerwone Diabły powstają. | Ankieta!
« Odpowiedź #796 dnia: Sierpień 25, 2012, 12:57:50 »
Jakbyś jeden oddawał rano w drugi wieczorem to było by dobrze. ;) Każdy by raczej zdążył przeczytać. ;) Przegraliście z United .. jednak dobrze wiemy ,ze to jest jedna  najlepszych drużyn w Anglii , wiec strata punktów z takim przeciwnikiem chyba nie jest taka zła. Mogło pójść lepiej ale wam się nie udało. Szkoda . ; / Mam nadzieje ,że w ostatnich kolejkach ligi uda ci się złapać zwycięską formę. ;) Co do waszej pozycji w lidze- jeśli będziecie mięli chęci , to sądzę ,że uda wam się awansować do pucharów. ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton | Czerwone Diabły powstają. | Ankieta!
« Odpowiedź #797 dnia: Sierpień 25, 2012, 14:30:53 »
taka przypadłość naszej kochanej gry, że boczni obrońcy nie zapuszczają się dalej niż 40 metr przed bramką rywala, co mnie osobiście irytuje...
Ja mam inne wrażenie, grałem własnie Borussia mecz i Schmelzer był przez większość meczu na połowie przeciwnika a najczęściej na lewym skrzydle.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton | Czerwone Diabły powstają. | Ankieta!
« Odpowiedź #798 dnia: Sierpień 25, 2012, 14:36:14 »
Nie ma co uznać tego wyniku za jakąś wielką wpadkę, chyba Poyet wkalkulował sobie tą porażkę. Wiedział, że Czerwone Diabły po słabej pierwszej części podnoszą się się z kolan i grają coraz lepiej. Mieliście swoje szansę na remis, ale goście was profesorsko wypunktowali. Ciężko będzie o LE w tym sezonie. Teraz Swansea musicie to wygrać.

Offline Campeão

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2012r.
Odp: Wolverhampton | Czerwone Diabły powstają. | Ankieta!
« Odpowiedź #799 dnia: Sierpień 25, 2012, 14:56:47 »
Manchester United, który w tym sezonie prezentuje się koszmarnie jak sam napisałeś "powstaje" co pokazał z ostatnim spotkaniu wygrywając na wyjeździe, przez co ich przewaga na wami powiększyła się, ale nie ma co się przejmować jednym przegranym mecze do końca sezonu jeszcze kawał drogi dlatego trzeba walczyć o jak najlepszą pozycję. ;)


Jestem pewien, że gdybym grał bez koszulki, to moje mecze miałby jeszcze większą oglądalność niż dotychczas. - Cristiano Ronaldo

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wolverhampton | Czerwone Diabły powstają. | Ankieta!
« Odpowiedź #799 dnia: Sierpień 25, 2012, 14:56:47 »